Dermacol Zestaw upominkowy kosmetyków dekoracyjnych I.

Marka: Dermacol Nr katalogowy: 100002655371
Dermacol Zestaw upominkowy kosmetyków dekoracyjnych I.

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 24.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Dermacol Zestaw upominkowy kosmetyków dekoracyjnych I.

Zestaw zawiera:  . Pełny opis

48

48 zł z VAT 68 zł, oszczędzasz 20 zł (29 %)
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zestaw zawiera:

 

Przezroczysty proszek doskonale utrwala makijaż i zapobiega połysku w ciągu dnia. Delikatna i lekka konsystencja nadaje skórze miękkość i naturalny wygląd. Po aplikacji skóra ma stylowy wygląd, a makijaż jest idealnie chroniony przed dotykiem. Idealnie naprawia wszystkie rodzaje makijażu i chroni skórę. Nie oddycha. Ze względu na swoje wspaniałe cechy został nagrodzony przez Stowarzyszenie Projektantów Czech i Projektantów Stylu. Całkowite pakowanie to wacik do łatwej i szybkiej aplikacji.

Jak korzystać:

Po nałożeniu makijażu nałóż jasny, przezroczysty proszek za pomocą pędzla lub ręcznika.

Szczotka kosmetyczna jest odpowiednia do aplikacji proszku. Szczotka jest dostarczana w przezroczystej plastikowej walizce i papierowej karcie z opisem produktu.

Funkcje:

  • wykonane z syntetycznego włosia,
  • z drewnianym uchwytem.

Jak korzystać:

Służy do aplikacji proszku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%