Makeup Revolution Kale liczy już Nowego Roku

Marka: Makeup Revolution Nr katalogowy: 100002813748

Sprzedaż partnerskaPromocjaNowość

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Makeup Revolution Kale liczy już Nowego Roku

Nie marnujcie nawet między Wigilią a oczekiwaniem na Sylwestra i Sylwestra. W zestawie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do uciążliwego sylwestra. Paleta połyskujących cieni do powiek, linii oczu, produktów do ust i palety rozjaśniaczy. Jasno witamy rok 2019. Waga: 476 g. Pełny opis

100

100 zł z VAT 118 zł, oszczędzasz 18 zł (15 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Nie marnujcie nawet między Wigilią a oczekiwaniem na Sylwestra i Sylwestra. W zestawie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do uciążliwego sylwestra. Paleta połyskujących cieni do powiek, linii oczu, produktów do ust i palety rozjaśniaczy. Jasno witamy rok 2019.

Waga: 476 g.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%