Sefiros Czarny odtruwające maska (Deep Mask) Sea (Deep Mask) 3 szt

Marka: Sefiros Nr katalogowy: 100016172328

Sprzedaż partnerska

Sefiros Czarny odtruwające maska (Deep Mask) Sea (Deep Mask) 3 szt

Pełna i intensywna pielęgnacja twarzy w jednej masce. Maska składa się głównie ze składników, w tym czystych naturalnych ekstraktów. Pełny opis

36

54 zł Z VAT
36 zł
-33%

Nr katalogowy: 100016172328

Pełny opis

Opis produktu

Pełna i intensywna pielęgnacja twarzy w jednej masce. Maska składa się głównie ze składników, w tym czystych naturalnych ekstraktów. Współczynnik absorpcji jednostronnej tego produktu jest większy niż 98%, co oznacza, że ilość składników odżywczych i wilgoci oferowana przez maskę jest 10 razy większa niż w przypadku zwykłych masek na twarz. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii substancje skondensowane w masce natychmiast przenikają do naskórka pod wpływem ciepła ciała. Maska zapewnia dodatkowe elementy, takie jak kaolin i różne rodzaje witamin. Maska działa detoksykująco i oczyszcza pory.

Substancje czynne:

  • kaolin – jest to naturalna glinka, która może usuwać nadmiar sebum i zanieczyszczenia w porach i na powierzchni skóry.

Efekty:

  • oczyszcza pory,
  • odtruwa,
  • Dostarcza suplementy skórne, takie jak kaolin i witaminy.
Jak korzystać:

Aby uzyskać maksymalny efekt, użyj maski natychmiast po otwarciu opakowania. Nałóż maskę na czystą i suchą skórę. Pozostaw na 20–30 minut, następnie zdejmij maskę i delikatnie wmasuj niewchłonięte pozostałości w skórę.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damskie
Typ naturalne