DKNY My NY - woda perfumowana 50 ml + mleczko do ciała 100 ml

Marka: DKNY Nr katalogowy: 100002338575
DKNY My NY - woda perfumowana 50 ml + mleczko do ciała 100 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 30.09.2018 lub do wyczerpania zapasów.

DKNY My NY - woda perfumowana 50 ml + mleczko do ciała 100 ml

Kolekcja perfum DKNY Donna Karan, po liczne wydania DNKY Be Delicious i limitowany DNKY Lato, inspirowany przez gorące dni w Nowym Jorku, uruchomił nowy zapach w kształcie serca. Jest to zapach, który ma na celu wyrazić współczesną miejską ducha ukochanego miasta. Pełny opis

169

169 zł z VAT 190 zł, oszczędzasz 21 zł (11 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 22.08.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy: 22.08.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Kolekcja perfum DKNY Donna Karan, po liczne wydania DNKY Be Delicious i limitowany DNKY Lato, inspirowany przez gorące dni w Nowym Jorku, uruchomił nowy zapach w kształcie serca. Jest to zapach, który ma na celu wyrazić współczesną miejską ducha ukochanego miasta. DKNY kampania reklamowa zapach My NY towarzyszy popularna piosenkarka, autorka tekstów i aktorka Rita Ora.

Donna Karan odnosi się do słów Rita Ora, który powiedział, że nowy zapach jest jako „czystej energii w butelce”. TV i drukowania kampanii został zrealizowany w Times Square, za którym stoi Fotograf Francesco Carrozzini.

Mój nowy zapach DKNY NY Trudi Loren został opracowany we współpracy z IFF. Nuta mieszanka kompozycje zapewniają malina, różowy pieprz i żywice. Serce ukrywa zapach jaśminu, frezji i zmysłowy tęczówki. Baza zawiera paczuli, bursztynu, piżma i wanilii. 

Zapach został uruchomiony w 2014 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj zestaw upominkowy
Kategoria perfum Damskie
Nuta podstawowa szyprowy
Nuta uzupełniająca owocowy