LEGO Ninjago JAY of Lightning Optimo - plecak szkolny, 2-częściowy zestaw
390 zł 349 zł

Nowość

Plecak szkolny Optimo jest idealny dla uczniów szkoły podstawowej. Praktyczny, lekki model posiada wszystko, co ważne, aby poradzić sobie ze szkolnymi obowiązkami, w tym odpinany plecak na odzież do ćwiczeń i przednią kieszeń termiczną na przekąskę, dzięki czemu jest świeża przez cały dzień. Plecak jest wykonany z materiału, który odpycha wodę i brud.

Stil zestaw szkolny Dream
303 zł 269 zł

Nowość

Zestaw szkolny w nowoczesnym stylu. Zestaw składa się z tornistra z ergonomicznie ukształtowanym tylnym panelem 3D, dzięki czemu jest odpowiedni dla uczniów pierwszej klasy szkoły podstawowej. W zestawie znajduje się również worek na strój gimnastyczny i jednopiętrowy piórnik. Zestaw sprawia, że wszystkie elementy szkolnego wyposażenia dziecka są w jednym stylu.

LEGO tornister szkolny Friends Girls Rock Maxi - 2-elementowy zestaw-13%
365 zł 315 zł

Promocja

Praktyczny i lekki tornister szkolny ma wszystko, czego potrzebujesz na długi dzień w szkole, w tym wyjmowany plecak na strój do ćwiczeń i przednie kieszenie termiczne na przekąski. Tornister jest wykonany z materiału odpornego na wodę i brud. Tornister zapewnia wysoki komfort noszenia dzięki ergonomicznie ukształtowanemu panelowi tylnemu, regulowanym i wyściełanym szelkom oraz regulowanemu pasowi na klatkę piersiową. Aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo dziecka, tornister ma elementy odblaskowe ze wszystkich stron.

Karton P+P zestaw szkolny OXY Fashion Romantic Nature-23%
299 zł 229 zł

Promocja

Zestaw szkolny z nowoczesnym motywem Fashion Romantic Nature. Przeznaczony jest dla uczennic ze starszych klas szkoły podstawowej i liceum. Zestaw składa się z plecaka, piórnika i worka na strój sportowy. Uczennice zyskają kompleksowe wyposażenie o nowoczesnym i spójnym designie.

Karton P+P zestaw szkolny Premium Wilk-8%
249 zł 229 zł

Promocja

Zestaw szkolny Premium Wilk składa się z plecaka z ergonomicznie ukształtowanym tyłem, worka na obuwie i strój do ćwiczeń, jednopiętrowego piórnika i pudełka na zeszyty. Zestaw sprawia, że wszystkie elementy szkolnego wyposażenia dziecka pasują do siebie. Przeznaczony dla uczniów pierwszej klasy szkoły podstawowej.