BLANCO Dalago 45 Silgranit
745 zł

Zlewozmywak granitowy Blanco Dalago 45 wykonany z Silgranitu, dedykowany jest do montażu w szafkach o szerokości od 45 cm. Obsługę odpływu w komorze ułatwi korek automatyczny.


BLANCO DALAGO 5 Silgranit + korek aut.
789 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zlewozmywak granitowy Blanco Dalago 5 wykonany z Silgranitu, dedykowany jest do montażu w szafkach o szerokości od 50 cm. Obsługę odpływu w komorze ułatwi korek automatyczny.


BLANCO METRA 5 S Silgranit
1 249 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zlewozmywak granitowy Blanco Metra 5 S Compact wykonany z Silgranitu, dedykowany jest do montażu w szafkach o szerokości od 50 cm. Doskonale wkomponuje się zarówno w kuchnię w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.


BLANCO MEVIT XL 6 S Silgranit
1 141 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zlewozmywak granitowy Blanco Mevit XL 6 S wykonany z Silgranitu, dedykowany jest do montażu w szafkach o szerokości od 60 cm. Doskonale wkomponuje się zarówno w kuchnię w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.


BLANCO ZIA 45S Silgranit
755 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zlewozmywak granitowy Blanco Zia 45 S wykonany z Silgranitu, dedykowany jest do montażu w szafkach o szerokości od 45 cm. Doskonale wkomponuje się zarówno w kuchnię w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.


BLANCO zlewozmywak granitowy ZIA 6S Silgranit
1 262 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zlewozmywak granitowy 1,5-komorowy Blanco ZIA 6S Silgranit PuraDur II z ociekaczem, w kolorach Silgranitu. Dedykowany do łączenia z bateriami kompozytowo-granitowymi, ze względu na dopasowanie kolorystyczne. Ponadczasowy wzór sprawia, że będzie pasował do każdej kuchni. Poznaj niemiecką jakość zlewozmywaków BLANCO !


Metalac zlewozmywak kuchenny X Granit VENERA
495 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Granitowy zlewozmywak kuchenny Metalac X Granit VENERA o grubości granitu równej 12 mm, wykonany jest w 100% z naturalnego kamienia. Posiada odporność na zarysowanie i temperaturę do 280°C oraz jest odpowiedni do kontaktu z żywnością.