Zmywarki do zabudowy o szerokości 45 cm

Oświetlenie wewnętrzne

Szukasz dużego sprzętu AGD lub akcesoriów? W MALL.pl czeka na Ciebie szeroka oferta produktów z kategorii zmywarki do zabudowy o szerokości 45 cm. Porównaliśmy je dla Ciebie od najtańszych i od najlepiej ocenianych przez innych klientów.

Pokaż więcej
 • Nie czekaj na swoje zakupy – możemy dostarczyć je pod wskazany adres w wybranym przez Ciebie dniu.
 • Mamy punkty odbioru DHL na każdym rogu.
 • Jeśli zechcesz, zabierzemy od Ciebie stare urządzenie.
 • Masz pytania dotyczące produktów z kategorii zmywarki do zabudowy o szerokości 45 cmlub swojego zamówienia? Nasz Dział Obsługi Klienta chętnie na nie odpowie.
 • Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
 • Oprócz tradycyjnych form płatności umożliwiamy także wygodne płatności w ratach – obsługiwane przez Santander Consumer Bank S.A.

W MALL.pl znajdziesz więcej, niż tylko produkty z kategorii zmywarki do zabudowy o szerokości 45 cm.

3 produkty
 • Oświetlenie wewnętrzne
  tak
  ×
Siemens zmywarka SR55ZS11ME

Siemens zmywarka SR55ZS11ME

3 395 Kč
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zmywarka do zabudowy o szerokości 45 cm, w klasie energetycznej C z 6 programami mycia na 10 kompletów naczyń. Bosch SR55ZS11ME oferuje automatyczną optymalizację cyklu zmywania w celu uzyskania najlepszych możliwych rezultatów i zdalne sterowanie zmywarką za pomocą Home Connect. Funkcja „Ulubiony program” umożliwia stworzenie własnej kombinacji programu i funkcji dodatkowych jednym dotknięciem.

Dostarcza MALL
CONCEPT zmywarka MNV2345
1x

CONCEPT zmywarka MNV2345

1 571 Kč
Darmowa dostawa

Zmywarka do zabudowy zaprojektowana w klasie energetycznej E pomieści 9 zestawów naczyń i oferuje 5 programów mycia. Zmywarka posiada dozownik SLIDE, 2 ramiona spryskujące i funkcję napełniania bębna w połowie. Możesz skorzystać z opóźnionego startu prania lub blokady dziecięcej.

Więcej informacji
Dostarcza MALL
Bosch zmywarka SPI6EMS23E
8x

Bosch zmywarka SPI6EMS23E

3 183 Kč

Zmywarka do zabudowy w klasie energetycznej D z 8 programami mycia na 10 kompletów naczyń. Bosch SPI6EMS23E oferuje wyjątkowo cichą pracę 44 dB oraz inteligentne, zdalne sterowanie zmywarką za pomocą aplikacji Home Connect. Funkcja Ulubiony program umożliwia stworzenie własnej kombinacji programu i funkcji dodatkowych jednym dotknięciem.

Więcej informacji
Dostarcza MALL