Zmywarki kompaktowe

Szukasz dużego sprzętu AGD lub akcesoriów? W MALL.pl czeka na Ciebie szeroka oferta produktów z kategorii zmywarki kompaktowe. Porównaliśmy je dla Ciebie od najtańszych i od najlepiej ocenianych przez innych klientów.

Pokaż więcej
  • Nie czekaj na swoje zakupy – możemy dostarczyć je pod wskazany adres w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Mamy punkty odbioru DHL na każdym rogu.
  • Jeśli zechcesz, zabierzemy od Ciebie stare urządzenie.
  • Masz pytania dotyczące produktów z kategorii zmywarki kompaktowelub swojego zamówienia? Nasz Dział Obsługi Klienta chętnie na nie odpowie.
  • Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Oprócz tradycyjnych form płatności umożliwiamy także wygodne płatności w ratach – obsługiwane przez Santander Consumer Bank S.A.

W MALL.pl znajdziesz więcej, niż tylko produkty z kategorii zmywarki kompaktowe.

Electrolux ESF2400OK
30x

Electrolux ESF2400OK

1 554 zł
Darmowa dostawa

Zmywarka kompaktowa Electrolux ESF2400OK do instalacji w wysokiej wnęce. Urządzenie o wysokości 44 centymetrów, iealnie zmywa 6 kompletów naczyń, w energoszczędnej klasie A+, zużywając jedynie 6,5 litra wody w cyklu. Model w kolorze czarnym posiada 6 programów zmywania dla każdego rodzaju naczyń. Dzięki tej zmywarce nie trzeba już zmywać pomiędzy daniami. Program 20-minutowy zrobi to samodzielnie.

Dostarcza MALL
Goddess zmywarka stołowa DTC 656MW8F
9x

Goddess zmywarka stołowa DTC 656MW8F

999 zł
Darmowa dostawa

Zmywarka stołowa w klasie energetycznej F i białym kolorze na 6 zestawów naczyń z 6 programami. Goddess DTC 656MW8F doskonale nadaje się dla osób mieszkajacych samotnie lub małych gospodarstw domowych. Oferuje niski poziom hałasu, elektroniczne sterowanie oraz funkcję opóźnionego startu aż o 8 godzin.

Dostarcza MALL
HYUNDAI zmywarka stołowa DTC657DW8F
1x

HYUNDAI zmywarka stołowa DTC657DW8F

1 099 zł
Darmowa dostawa

Zmywarka stołowa w klasie energetycznej F i białym kolorze na 6 zestawów naczyń z 7 programami. Hyundai DTC657DW8F doskonale nadaje się do małych gospodarstw domowych, biur lub firmowych kuchni. Posiada elektroniczne sterowanie z wyświetlaczem LED oraz ma funkcję opóźnionego startu.

Dostarcza MALL