4D Cityscape 4DCity Puzzle - Londyn
129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

4DCity Puzzle – Londyn pozwolą Ci odkryć słynne miejsca i budowle tej wielkiej metropolii. Zobaczysz Londyn po wielkim pożarze w 1666 roku, albo w trakcie budowy pierwszego metra na świecie!


4D Cityscape Puzzle 4D Nowy Jork
132 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Puzzle Cityscape Nowy Jork, 840 elementów pozwolą na zaobserwowanie jak miasto zmieniało się na przestrzeni wieków. Buduje je się w 4 warstwach – historycznej i współczesnej, rozmieszczając na mapie budowle i ukształtowanie terenu.


4D Cityscape 4DCity Puzzle - Praga
125 zł
119 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

4DCity Puzzle – Praga pozwolą na zaobserwowanie jak miasto zmieniało się na przestrzeni wieków. Zobaczysz jak Praga wyglądała w czasie panowania Karola IV, Rudolfa II lub przed pierwszą wojną światową.


4D Cityscape 4D Cityscape starożytna Grecja
89 zł
85 zł

Dzięki puzzlom 4D Cityscape starożytna Grecja można się dowiedzieć jak zmieniała się antyczna kultura na przestrzeni wieków. Tylko od układającego zależy czy Grecja będzie wyglądała jak w czasach wojny peloponeskiej czy też podbojów Aleksandra Wielkiego. Poszczególne warstwy nakładają się na siebie a czwartym wymiarem jest czas. Puzzle stworzone na licencji National Geographic.


4D Cityscape papierowe zabawki - Samochód
90 zł

Nowość

Kartonowy samochód, który możesz złożyć, pokolorować i usiąść w nim! To idealna zabawka na imprezę, a także idealny prezent dla dzieci. Jest ekologiczny, w 100% nadaje się do recyklingu i oddaje hołd historycznym samochodom.


4D Cityscape papierowe zabawki - Samolot
75 zł

Nowość

Kartonowy samolot, który możesz złożyć, pokolorować i ubrać na siebie! To idealna zabawka na imprezę, a także idealny prezent dla dzieci. Jest ekologiczny, w 100% nadaje się do recyklingu i oddaje hołd historycznym samolotom.


4D Cityscape Gra o Tron Essos
169 zł

Odkryj słynne miejsca i budynki Essos! Zbuduj mapę/makietę Essos tak, jak zostało ono zobrazowane w serialu Gra o Tron od stacji HBO. Pierwsza warstwa pokazuje wszystkie regiony Essos, druga obrazuje krajobraz według przedstawienia w serialu HBO, trzecia zawiera znane miasta i zamki (Braavos, Meereen, Volantis i inne), a czwarta warstwa to czas.


4D Cityscape puzzle 4D Gra o Tron (Game of Thrones) Westeros & Essos
211 zł

Nowość

Zbuduj mapę/makietę Westeros i Essos tak, jak zostało ono zobrazowane w serialu Gra o Tron od stacji HBO. Puzzle zawierają łącznie 891 różnych elementów. 3 puzzle w 1, dla rozrywki i nauki. Buduj miasta tak, jak wyglądały w odpowiednim stuleciu, aby budynki i architektura były aktualne dla danych czasów. Jednocześnie to właśnie od Ciebie zależy, jak będzie wyglądać ostatecznie układanka.


4D Cityscape Puzzle Gra o tron - Game of Thrones
241 zł

Dzięki puzzlom 4D Gra o tron – Game of Thrones można się zbudować świat z serii książek George'a Martina. Tylko od układającego zależy czy Westeros będzie wyglądało jak z książki czy serialu HBO. Poszczególne warstwy nakładają się na siebie a czwartym wymiarem jest czas.