4D Cityscape 4DCity Puzzle - Londyn
129 zł 123 zł

Wyprzedaż

4DCity Puzzle – Londyn pozwolą Ci odkryć słynne miejsca i budowle tej wielkiej metropolii. Zobaczysz Londyn po wielkim pożarze w 1666 roku, albo w trakcie budowy pierwszego metra na świecie!

4D Cityscape 4DCity Puzzle - Praga
125 zł 119 zł

Raty 10x0 %

4DCity Puzzle – Praga pozwolą na zaobserwowanie jak miasto zmieniało się na przestrzeni wieków. Zobaczysz jak Praga wyglądała w czasie panowania Karola IV, Rudolfa II lub przed pierwszą wojną światową.

4D Cityscape papierowe zabawki - Samochód
90 zł

Raty 10x0 %

Kartonowy samochód, który możesz złożyć, pokolorować i usiąść w nim! To idealna zabawka na imprezę, a także idealny prezent dla dzieci. Jest ekologiczny, w 100% nadaje się do recyklingu i oddaje hołd historycznym samochodom.

4D Cityscape papierowe zabawki - Samolot
75 zł

Raty 10x0 %

Kartonowy samolot, który możesz złożyć, pokolorować i ubrać na siebie! To idealna zabawka na imprezę, a także idealny prezent dla dzieci. Jest ekologiczny, w 100% nadaje się do recyklingu i oddaje hołd historycznym samolotom.

4D Cityscape Gra o Tron Essos
169 zł

Raty 10x0 %

Odkryj słynne miejsca i budynki Essos! Zbuduj mapę/makietę Essos tak, jak zostało ono zobrazowane w serialu Gra o Tron od stacji HBO. Pierwsza warstwa pokazuje wszystkie regiony Essos, druga obrazuje krajobraz według przedstawienia w serialu HBO, trzecia zawiera znane miasta i zamki (Braavos, Meereen, Volantis i inne), a czwarta warstwa to czas.

4D Cityscape puzzle 4D Gra o Tron (Game of Thrones) Westeros & Essos
211 zł

Raty 10x0 %

Zbuduj mapę/makietę Westeros i Essos tak, jak zostało ono zobrazowane w serialu Gra o Tron od stacji HBO. Puzzle zawierają łącznie 891 różnych elementów. 3 puzzle w 1, dla rozrywki i nauki. Buduj miasta tak, jak wyglądały w odpowiednim stuleciu, aby budynki i architektura były aktualne dla danych czasów. Jednocześnie to właśnie od Ciebie zależy, jak będzie wyglądać ostatecznie układanka.

4D Cityscape Puzzle Gra o tron - Game of Thrones
241 zł 213 zł

Raty 10x0 %

Dzięki puzzlom 4D Gra o tron – Game of Thrones można się zbudować świat z serii książek George'a Martina. Tylko od układającego zależy czy Westeros będzie wyglądało jak z książki czy serialu HBO. Poszczególne warstwy nakładają się na siebie a czwartym wymiarem jest czas.

4D Cityscape Puzzle 4D Nowy Jork
132 zł

Raty 10x0 %

Puzzle Cityscape Nowy Jork, 840 elementów pozwolą na zaobserwowanie jak miasto zmieniało się na przestrzeni wieków. Buduje je się w 4 warstwach – historycznej i współczesnej, rozmieszczając na mapie budowle i ukształtowanie terenu.