Ameda jednorazowe wkładki laktacyjne 30 szt.
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Jednorazowe wkładki laktacyjne marki Ameda wyróżniają się unikatowym, trójkątnym kształtem, dzięki któremu doskonale dopasują się do każdego biustonosza. Zapewniają znakomity poziom komfortu. Są bardzo chłonne. Oddychająca powłoka zewnętrzna zmniejsza ryzyko rozwoju bakterii i przyczynia się do utrzymania zdrowej skóry. Zestaw składa się z 2 opakowań po 15 sztuk.


Ameda laktator elektryczny Lactaline
499 zł
+ darmowa dostawa

Laktator elektryczny Lactaline marki Ameda jest z powodzeniem testowany w szpitalach. Zaprojektowany do codziennego użytku. Jest łatwy i przyjemny w obsłudze. Posiada możliwość indywidualnego dostosowania prędkości i siły ssania w trakcie korzystania z urządzenia.


Ameda laktator ręczny ze stymulatorem laktacji
179 zł

Laktator ręczny ze stymulatorem laktacji marki Ameda to doskonały pomocnik dla każdej młodej mamy. Pozwala uzyskać więcej mleka, a specjalny system zbierania chroni mleko przed bakteriami, które mogłyby zaszkodzić dziecku. Jest bardzo łatwy w użyciu. Został wyposażony w praktyczną butelkę.


Ameda lejki do laktatora Custom Fit, mid / large
79 zł

Dodatkowe lejki do laktatora Custom Fit marki Ameda to rozmiar mid/large dla najbardziej indywidualnego podejścia do wszystkich mam i ich rozmiarów. Przeznaczone są dla kobiet, którym nie pasują strandardowe rozmiary lejków.


Ameda ręczny laktator Ergo
265 zł

Skuteczny ręczny laktator Ergo marki Ameda to ergonomiczna, kompaktowa, wielofazowa, manualna pompa próżniowa, która maksymalnie kontroluje i pomaga zebrać mleko. Doskonały pomocnik chroni je i dziecko przed bakteriami.


Ameda wkładki hydrożelowe Comfortgel 2 szt.
129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wkładki hydrożelowe Comfortgel marki Ameda spełniają dwie funkcje: pochłaniają ewentualny wyciek mleka i zapewniają niezbędną ulgę dla bolących piersi jednocześnie. Mogą być używane wielokrotnie. Dla uzyskania dodatkowego efektu chłodzenia zaleca się przechowywanie ich w lodówce.


Ameda zestaw torebek na mleko, 20 szt.
65 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw torebek do laktatora marki Ameda to 20 woreczków o objętości 150 ml oraz dwa adaptery do przyssawek. Zostały wykonane z solidnej, trójwarstwowej folii bez BPA. Są łatwe w obsłudze, mają miejsce na własne notatki. To znakomity sposób na przechowywanie mleka w zamrażarce. Adaptery pozwalają na szybkie podłączenie do laktatora.


Ameda zestaw torebek na mleko, 40 szt.
125 zł

Zestaw torebek do laktatora marki Ameda to 40 woreczków o objętości 150 ml. Zostały wykonane z solidnej, trójwarstwowej folii bez BPA. Są łatwe w obsłudze, mają miejsce na własne notatki. To znakomity sposób na przechowywanie mleka w zamrażarce.


Ameda jednorazowe wkładki laktacyjne 50 szt.
55 zł

Jednorazowe wkładki laktacyjne marki Ameda wyróżniają się unikatowym, trójkątnym kształtem, dzięki któremu doskonale dopasują się do każdego biustonosza. Zapewniają znakomity poziom komfortu. Są bardzo chłonne. Oddychająca powłoka zewnętrzna zmniejsza ryzyko rozwoju bakterii i przyczynia się do utrzymania zdrowej skóry. Zestaw składa się z 2 opakowań po 25 sztuk.