Aqua Wave Campis
119 zł

Nowość

Kąpielówki męskie Aquawave Campis w nowoczesnym stylu. Materiał, wykorzystany do ich wykonania, jest solidny i odporny na uszkodzenia. Doskonale dopasowują się do ciała i zapewniają wygodę. Elastyczny materiał nie ogranicza ruchów i doskonale dopasowuje się do figury. Kąpielówki mają wewnętrzną podszewkę.


Aqua Wave Consel
129 zł

Nowość

Kąpielówki męskie Aquawave Consel w nowoczesnym stylu. Materiał, wykorzystany do ich wykonania, jest solidny i odporny na uszkodzenia. Doskonale dopasowują się do ciała i zapewniają wygodę. Elastyczny materiał nie ogranicza ruchów i doskonale dopasowuje się do figury. Kąpielówki mają wewnętrzną podszewkę.


Aqua Wave Shadow Stripes
79 zł

Nowość

Kąpielówki męskie Aquawave Shadow Stripes w nowoczesnym stylu. Materiał, wykorzystany do ich wykonania, jest solidny i odporny na uszkodzenia. Doskonale dopasowują się do ciała i zapewniają wygodę. Elastyczny materiał nie ogranicza ruchów i doskonale dopasowuje się do figury. Kąpielówki mają wewnętrzną podszewkę.


Aqua Wave Whisper
85 zł

Nowość

Koszulka damska z krótkimi rękawami Aquawave Whisper. Swobodny krój nie ogranicza ruchów, a tkanina bawełniana, z której wykonany jest koszulka, pochłania nadmiar potu, dzięki czemu skóra pozostaje sucha i świeża, nawet przy zwiększonej aktywności. Materiał jest wzbogacony domieszką poliestru, dzięki czemu nie traci swojego kształtu po praniu i podczas użytkowania. Przód zdobi subtelny nadruk w letnich kolorach.


Aqua Wave buty damskie Aridea
129 zł

Nowość

Damskie obuwie miejskie Aquawave Aridea to model, który sprawdzi się idealnie każdego dnia. Do ich produkcji użyto materiałów wysokiej jakości, które są bezpieczne dla skóry i chronią przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.


Aqua Wave buty damskie Medila
155 zł

Nowość

Damskie obuwie miejskie Aquawave Medila to model, który sprawdzi się idealnie każdego dnia. Do ich produkcji użyto materiałów wysokiej jakości, które są bezpieczne dla skóry.


Aqua Wave japonki damskie Abuna
39 zł

Nowość

Japonki damskie Aquawave Abuna są idealne na sezon letni. Zapewnij sobie optymalny komfort cieplny i ochronę przed przegrzaniem. Są bardzo lekkie – ledwie poczujesz, że masz je na stopach, nawet podczas długiego spaceru wzdłuż nadmorskiej promenady, lub na plaży.


Aqua Wave japonki damskie Rachel
45 zł

Nowość

Japonki damskie Aquawave Rachel są idealne na sezon letni. Zapewnij sobie optymalny komfort cieplny i ochronę przed przegrzaniem. Są bardzo lekkie – ledwie poczujesz, że masz je na stopach, nawet podczas długiego spaceru wzdłuż nadmorskiej promenady lub na plaży.


Aqua Wave klapki męskie Peles
99 zł

Nowość

Klapki męskie Aquawave Peles wykonane są z przyjemnych materiałów, które są całkowicie bezpieczne dla skóry – nie szkodzą ani nie powodują podrażnień, nawet podczas długiego spaceru w upalny dzień. Szeroki pas mocno przytrzymuje stopę w miejscu, a elastyczna podeszwa niweluje nierówności podłoża.


Aqua Wave kąpielówki męskie Apeli
49 zł

Nowość

Kąpielówki męskie Aquawave Apeli zadowolą każdego miłośnika pływania. Materiał, wykorzystany do ich wykonania, jest solidny i odporny na uszkodzenia. Doskonale dopasowują się do ciała i zapewniają wygodę. Elastyczny materiał nie ogranicza ruchów i doskonale dopasowuje się do ciała.


Aqua Wave koszulka męska Ocean
79 zł

Nowość

Męska koszulka bawełniana Aquawave Ocean. Koszulka jest wykonana w 100% z bawełny i jest wygodna w noszeniu. Z przodu znajduje się letni, nowoczesny design.


Aqua Wave strój kąpielowy damski Aniba
69 zł

Nowość

Dwuczęściowy strój kąpielowy damski Aquawave Aniba idealny na plażę i na basen. Górna część stroju kąpielowego jest z wyjmowanymi wkładkami wiązana jest na karku, aby ułatwiać równomierne opalanie. Część dolna ma wzmocniony pasek, który zapobiega zsuwaniu się z bioder.


Aqua Wave strój kąpielowy damski Aziba
69 zł

Nowość

Dwuczęściowy strój kąpielowy damski Aquawave Aziba idealny na plażę i na basen. Górna część stroju kąpielowego jest z wyjmowanymi wkładkami wiązana jest na karku, aby ułatwiać równomierne opalanie. Część dolna ma wzmocniony pasek, który zapobiega zsuwaniu się z bioder.


Aqua Wave strój kąpielowy damski Faridi
59 zł

Nowość

Dwuczęściowy strój kąpielowy damski Aquawave Faridi idealny na plażę i na basen. Górna część stroju kąpielowego jest z wyjmowanymi wkładkami wiązana jest na karku, aby ułatwiać równomierne opalanie. Część dolna ma wzmocniony pasek, który zapobiega zsuwaniu się z bioder.


Aqua Wave szorty damskie Rossy
49 zł

Nowość

Szorty damskie Aquawave Rossy są idealne do letnich aktywności. Są niezwykle wygodne, a dzięki swojej konstrukcji, bardzo przyjemne podczas noszenia.


Aqua Wave Carbo
99 zł

Nowość

Kąpielówki męskie Aquawave Carbo są przeznaczone dla tych, którzy cenią sobie wygodę. Kąpielówki przypadną do gustu każdemu, ze względu na klasyczny, męski krój. Kąpielówki są zaprojektowane z myślą o basenie, idealne do leżenia i relaksu na plaży, lub pływania w morzu.


Aqua Wave kąpielówki męskie Kiogen
149 zł

Nowość

Kąpielówki męskie Aquawave Kiogen są przeznaczone dla tych, którzy cenią sobie wygodę. Kąpielówki przypadną do gustu każdemu, ze względu na klasyczny, męski krój. Kąpielówki są zaprojektowane z myślą o basenie, idealne do leżenia i relaksu na plaży, lub pływania w morzu.


Aqua Wave szorty damskie Raisa
89 zł

Nowość

Szorty damskie Aquawave Raisa są idealne do letnich aktywności. Szorty są niezwykle wygodne, a dzięki swojej konstrukcji, bardzo przyjemne podczas noszenia. Mają ciekawy, nowoczesny design.


Aqua Wave buty damskie Rocato
149 zł

Nowość

Buty damskie Aquawave Rocato są idealne do uprawiania sportów wodnych, nie tylko pływania, ale także nurkowania lub kajakarstwa. Zostały wykonane z szybkoschnących, lekkich materiałów syntetycznych. Wzmocniona podeszwa zapewnia ochronę przed otarciami spowodowanymi przez stąpanie po ostrych kamieniach, lub nawet odłamkach szkła.