BABY ONO bambusowy ręcznik z kapturem 100 x 100 cm
79 zł

Nowość

Ręcznik dziecięcy doskonale wchłania wodę. Wykonany z hipoalergicznego materiału, który jest odpowiedni również dla skóry problematycznej. Właściwości termoregulacyjne zapewniają chłodzenie latem i ogrzewanie w zimie. Bmbusowy ręcznik z kapturem BabyOno 100 × 100 cm posiada haczyk do zawieszenia.

BABY ONO dwustronny kocyk minky z króliczkiem - różowy
59 zł

Nowość

Kocyk dziecięcy posiada materiał minky, który jest bardzo miękki, ciepły i przyjemny. Jest idealny dla noworodków. W zestawie jest rozkoszny króliczek. dwustronny kocyk minky z króliczkiem BabyOno – różowy jest odpowiedni do wózka i pokoju dziecięcego.

BABY ONO dwustronny kocyk Minky z przytulanką - miętowy
59 zł

Nowość

Kocyk dziecięcy posiada materiał Minky, który jest bardzo miękki, ciepły i przyjemny. Jest idealny dla noworodków. W zestawie jest rozkoszny króliczek. Dwustronny kocyk minky z przytulanką BabyOno – miętowy jest odpowiedni do wózka i pokoju dziecięcego.

BABY ONO dwustronny kocyk Minky z przytulanką - szary
59 zł

Nowość

Kocyk dziecięcy posiada materiał Minky, który jest bardzo miękki, ciepły i przyjemny. Jest idealny dla noworodków. W zestawie jest rozkoszny króliczek. Dwustronny kocyk minky z przytulanką BabyOno – szary jest odpowiedni do wózka i pokoju dziecięcego.

BABY ONO laktator elektroniczny 5 trybów
459 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Laktator z miękkim silikonowym lejkiem, który dopasowuje się do piersi. Tryb cichy zapewnia dyskrecję i umożliwia korzystanie w dowolnym miejscu. Laktator Baby Ono Anatomy jest wykonany z bezpiecznego plastiku i nadaje się do kontaktu z żywnością.

BABY ONO wałek edukacyjny 9m+
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wałek jest doskonałym narzędziem interaktywnym i edukacyjnym dla dzieci. Pomaga w nauce przekładania przedmiotów z dłoni do dłoni, podnoszenia lub siedzenia. Jest przeznaczony dla dzieci od 9. miesiąca. Wałek edukacyjny BabyOno 9m+ jest wyposażony w grzechotki, które zachęcają do zabawy.

BABY ONO dwustronny kocyk Minky z przytulanką - beżowy
59 zł

Nowość

Kocyk dziecięcy posiada materiał Minky, który jest bardzo miękki, ciepły i przyjemny. Jest idealny dla noworodków. W zestawie jest rozkoszny króliczek. Dwustronny kocyk minky z przytulanką BabyOno – beżowy jest odpowiedni do wózka i pokoju dziecięcego.

BABY ONO laktator manualny Anatomy
59 zł

Laktator z ergonomicznym uchwytem, który jest odpowiedni dla osób prawo- i leworęcznych. Tryb cichy zapewnia dyskrecję i umożliwia korzystanie w dowolnym miejscu. Laktator Baby Ono Anatomy jest wykonany z bezpiecznego plastiku i nadaje się do kontaktu z żywnością.