Babypoint wielofunkcyjne krzesło dla dzieci Garcia
425 zł
+ darmowa dostawa

Wielofunkcyjne krzesło dla dzieci Garcia 2017 marki Babypoint może służyć jako wysokie krzesełko do karmienia lub niski stolik z krzesełkiem dla starszych dzieci. Posiada 3-stopniową regulację pozycji oparcia oraz pasy bezpieczeństwa. Zalecane dla dzieci od 6. miesiąca życia. Maksymalne obciążenie: 15 kg.


Babypoint wózek Polo
319 zł
+ darmowa dostawa

Oryginalny wózek spacerowy Babypoint został wykonany z wysokiej jakości materiałów, które charakteryzują się wytrzymałością. Model posiada pojemny kosz na zakupy, osłonę przeciwsłoneczną oraz pasy bezpieczeństwa. Dużym atutem jest klasyczny design.


Babypoint mata do przewijania Jesica
65 zł

Mata do przewijania Jesica to miękka podkładka dla dzieci poniżej 12 miesiąca życia. Jest bardzo łatwa w czyszczeniu, dzięki czemu jest niezwykle funkcjonalna.


Babypoint łóżeczko podróżne Pegy
214 zł

Łóżko podróżne Pegy marki Babypoint z materacem, jest wyposażone w praktyczne kółka, które umożliwiają wygodny transport. Zestaw zawiera również torbę.


Babypoint wózek spacerowy Junior
219 zł

Oryginalny wózek spacerowy Bodypoint został wykonany z wysokiej jakości materiałów, które charakteryzują się wytrzymałością. Model posiada pojemny kosz na zakupy, osłonę przeciwsłoneczną oraz pasy bezpieczeństwa. Dużym atutem jest klasyczny design.


Babypoint łóżeczko do zawieszenia
50 zł

Łóżeczko do zawieszenia w łóżeczku turystycznym marki Babypoint jest przeznaczone dla dzieci od urodzenia do osiagnięcia wagi 8 kg. Montaż jest prosty dzięki plastikowym zapięciom i metalowym wzmocnieniom. Załączona jest praktyczna torba, do której można włożyć wszystkie części po złożeniu.