Back Me Up Plecak No Fear - rekin
136 zł

109 zł

Plecak zaprojektowany specjalnie dla starszych dzieci i studentów. Plecak znajduje się na popularnej licencji No Fear. Praktyczna i dobrze rozmieszczona przestrzeń do przechowywania podzielona jest na kilka kieszeni. Wyściełany tylny panel i miękkie ramiączka gwarantują wygodę noszenia. Wysokiej jakości design.


Back Me Up piórnik NO FEAR COLOR SKATE
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piórnik No Fear z dwoma przegrodami umożliwi znakomitą organizację przyborów do pisania. Mała kieszeń wewnętrzna jest idealna dla niewielkich rzeczy.


Back Me Up piórnik No Fear Hipster
29 zł

Piórnik marki Back Me Up na niezbędny element każdego ucznia. Przechowuje przybory szkolne w nowoczesnym wzornictwie, a mała boczna kieszeń z suwakiem jest idealna do mniejszych rzeczy.


Back Me Up plecak No Fear Anemone
127 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wyjątkowy Anemone marki GIM to wysokojakościowy plecak o ciekawym wzornictwie z motywem No Fear. Zmieści wszystkie podręczniki, zeszyty i obfite przekąski. Jest odpowiedni nie tylko do szkoły, ale także sprawdzi się podczas wypoczynku i podróży.


Back Me Up plecak No Fear Color Skate
127 zł

Oryginalny Color Skate marki GIM to wysokojakościowy plecak o ciekawym wzornictwie z motywem No Fear. Zmieści wszystkie podręczniki, zeszyty i obfite przekąski. Jest odpowiedni nie tylko do szkoły, ale także sprawdzi się podczas wypoczynku i podróży.