BAFPET obroża skórzana CARBON
46 zł

Nowość

Obroża dla psa z dołączonym elementem do przypięcia smyczy. Wykonana jest z wysokiej jakości skóry bydlęcej. Zapięcie na klasyczną klamrę z dziurkami. Skórzana obroża CARBON marki BAFPET jest bardzo wygodna w noszeniu, a Twój pies na pewno ją pokocha.


BAFPET obroża 1r, łańcuch
7 zł

Nowość

Obroża dla psa z chromowanym wykończeniem. Wykonana jest z litych spawanych oczek łańcucha. Łańcuchowa obroża marki BAFPET jest szczególnie odpowiedni dla psów, które ciągną podczas spaceru.


BAFPET obroża + bawełniana chusta KROPKI
14 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Obroża dla psa z dołączonym elementem do przypięcia smyczy. Została wykonana z gładkiej skóry i jest zapinana na klasyczną klamrę. W komplecie znajduje się designerska chustka. Obroża i bawełniana chusta marki BAFPET są bardzo wygodne, a Twój pies na pewno je pokocha.


BAFPET obroża EKG, olejowana skóra
66 zł

Nowość

Obroża dla psa z dołączonym elementem do przypięcia smyczy. Wykonana jest z wysokiej jakości skóry bydlęcej. Zapięcie na klasyczną klamrę z dziurkami. Obroża z olejowanej skóry EKG marki BAFPET jest bardzo wygodna w noszeniu, a Twój pies na pewno ją pokocha.


BAFPET obroża pasek EKG
9 zł

Nowość

Obroża dla psa z dołączonym elementem do przypięcia smyczy. Została wykonana z mocnego paska, który jest przymocowany do plastikowej klamry. Obwód można regulować. Obroża EKG marki BAFPET jest bardzo wygodna w noszeniu, a Twój pies na pewno ją pokocha.


BAFPET obroża pasek KRĘGI
12 zł

Nowość

Obroża dla psa z dołączonym elementem do przypięcia smyczy. Została wykonana z mocnego paska, który jest przymocowany do plastikowej klamry. Obwód można regulować. Obroża KRĘGI marki BAFPET jest bardzo wygodna w noszeniu, a Twój pies na pewno ją pokocha.


BAFPET obroża SREBRNE FALE
9 zł

Nowość

Obroża dla psa z dołączonym elementem do przypięcia smyczy. Została wykonana z miękkiej imitacji skóry i jest zapinana na klasyczną klamrę. Obroża SREBRNE FALE marki BAFPET jest bardzo wygodna w noszeniu, a Twój pies na pewno ją pokocha.


BAFPET obroża w owalne oczka, łańcuch
10 zł

Nowość

Obroża dla psa z chromowanym wykończeniem. Wykonana jest z litych spawanych oczek łańcucha. Łańcuchowa obroża w owalne oczka marki BAFPET jest szczególnie odpowiedni dla psów, które ciągną podczas spaceru.


BAFPET obroża wystawowa SNAKE
22 zł

Nowość

Obroża łańcuchowa dla psów znajduje zastosowanie głównie na wystawach. Wykonana jest ze stopu brązu i posiada powłokę galwaniczną. Obroża BAFPET SNAKE nie jest przeznaczona do standardowego użytkowania.


BAFPET obroża ZUBR, olejowana skóra
17 zł

Nowość

Obroża dla psa ma odpowiednią budowę do przypięcia smyczy. Wykonana z wysokiej jakości skóry bydlęcej. Zapięcie na klasyczną klamrę z dziurkami. Obroża BAFPET ZUBR, olejowana skóra jest bardzo wygodna w noszeniu, a Twój pies na pewno ją pokocha.


BAFPET smycz, pasek
29 zł

Nowość

Smycz dla psa posiada karabińczyk, który można łatwo przymocować do obroży. Wykonana jest z mocnego paska. Smycz z paska marki BAFPET będzie właściwym uzupełnieniem spaceru każdego psa i jego właściciela. Użyjesz go nie tylko podczas chodzenia, ale także podczas treningu.


BAFPET szelki H
26 zł

Nowość

Szelki dla psów mają metalową pętlę do przypięcia smyczy. Zostały wykonane z mocnego paska i wyposażone w plastikową klamrę do przypinania. Szelki H marki BAFPET są odpowiednie dla każdego psa.


BAFPET szelki nr 1 pasek EKG
17 zł

Nowość

Szelki dla psów mają metalową pętlę do przypięcia smyczy. Zostały wykonane z mocnego paska i wyposażone w plastikową klamrę do przypinania. Szelki nr 2 z paskiem EKG marki BAFPET są odpowiednie dla każdego psa.