BASEUS bezprzewodowa ładowarka Qi Simple 2A/10W, przezroczysta CCALL-AJK01
99 zł

Futurystyczna bezprzewodowa ładowarka Qi do Twojego smartfonu. Baseus Simple oferuje ładowanie 10W i zapewnia prąd ładowania do 2A – wszystko wygodnie i bez przewodów. Wykonana jest z wysokiej jakości aluminium i szkła hartowanego. Na pierwszy rzut oka zachwyca niekonwencjonalnym transparentnym designem.

BASEUS Gravity 2v1 bezprzewodowa ładowarka Qi i uchwyt na kratkę samochodową, czarny WXYL-01
109 zł

Ładowarka bezprzewodowa i uchwyt w kratce wentylacyjnej samochodu w jednym. Baseus Gravity 2v1 bezprzewodowa ładowarka Qi i uchwyt na kratkę samochodową, czarny WXYL-01 zapewnia, że nawigacja nie zabłądzi w środku ciemnego lasu. Jest łatwy w instalacji – wystarczy nacisnąć i przytrzymać telefon w dolnej części wspornika, aby zacisnąć uchwyty wokół urządzenia.

BASEUS Gravity 2w1 bezprzewodowa ładowarka Qi i uchwyt samochodowy, czerwony WXYL-09
129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt na telefon jest wyposażony w technologię ładowania Qi i jest mocowany do kratki wentylacyjnej samochodu. Baseus Gravity 2w1 bezprzewodowa ładowarka Qi i uchwyt na telefon, mocowany do kratki wentylacyjnej WXYL-09 ładuje pod napięciem 10 W, a dzięki automatycznemu blokowaniu uchwytów skutecznie zabezpiecza telefon.

BASEUS ładowarka podróżna Rotation 4w1 z 2× USB ACCHZ-01, czarna
79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalna ładowarka podróżna jest zgodna ze standardami UE, UK, AUS i USA. Uniwersalna ładowarka podróżna Baseus Rotation 4w1 ACCHZ-01 jest wyposażona w dwa złącza USB o maksymalnym napięciu wyjściowym 5V / 2,4A. Napięcie wyjściowe sieci wynosi 6 A. Ładowarka działa z napięciem 100 – 240 V.

BASEUS Ładowarka samochodowa Grain z 2 portami USB 5V / 3,1A, czarna CCALL-ML01
29 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ładowarka sieciowa z wyświetlaczem napięcia umożliwia ładowanie do 3 urządzeń jednocześnie. Inteligentna ładowarka / adapter Baseus Mirror Lake (UE) z 3× portami USB 3.4A, biały CCALL-BH02 może wytrzymać przegrzanie. Inteligentny system sterowania dostosowuje napięcie do konkretnego urządzenia.

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-A09, czerwony
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niezawodny uchwyt magnetyczny na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na kratce wentylacyjnej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Baseus Star SUER-A09 jest wyposażony w 4 mocne magnesystabilny zacisk, aby mocno trzymać telefon

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-A0V, złoty
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niezawodny uchwyt magnetyczny na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na kratce wentylacyjnej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Baseus Star SUER-A0V jest wyposażony w 4 mocne magnesystabilny zacisk, aby mocno trzymać telefon

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-C01, czarny
35 zł

Niezawodny uchwyt na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na desce rozdzielczej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Small Ears SUER-C01 jest wyposażony w 4 mocne magnesy, aby mocno trzymać telefon.

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-C0S, srebrny
35 zł

Niezawodny uchwyt na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na desce rozdzielczej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Small Ears SUER-C0S jest wyposażony w 4 mocne magnesy, aby mocno trzymać telefon.

BASEUS Magnetyczny uchwyt samochodowy Star SUHQ-01, czarny
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niezawodny uchwyt magnetyczny na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na kratce wentylacyjnej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Baseus Star SUHQ-01 jest wyposażony w 4 mocne magnesystabilny zacisk, aby mocno trzymać telefon

BASEUS Magnetyczny uchwyt samochodowy Star SUHQ-0S, srebrny
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niezawodny uchwyt magnetyczny na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na kratce wentylacyjnej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Baseus Star SUHQ-0S jest wyposażony w 4 mocne magnesystabilny zacisk, aby mocno trzymać telefon

BASEUS podwójny uchwyt samochodowy na telefon Double Clip SUHS-DP01, czarny
59 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Magnetyczny uchwyt na telefon jest przeznaczony do kratki wentylacyjnej samochodu i nadaje się do smartfonów o przekątnej od 4” do 6″. Podwójny uchwyt samochodowy Baseus Double Clip SUHS-DP01 posiada 4 silne magnesy i dobrze się trzyma, zapewniając, że telefon b będzie cały czas na swoim miejscu.

BASEUS przewód do transmisji danych Cafule Lightning, 1 m, czerwony CALKLF-B09
25 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wysokiej jakości przewód do transmisji danych i ładowania. Baseus Cafule ma złącze Lightning, zapewnia prędkość transmisji do 480 Mbps i zapewnia prąd wyjściowy do 2,4 A. Ma długość 1 m i jest bardzo trwały, dzięki solidnemu oplotowi. Ponadto, będzie cieszyć charakterystycznym, czerwonym wykończeniem.

BASEUS przewód do transmisji danych Cafule Lightning, 1 m, złoto - czarny CALKLF-BV1
25 zł

Wysokiej jakości przewód do transmisji danych i ładowania. Baseus Cafule ma złącze Lightning, zapewnia prędkość transmisji do 480 Mbps i zapewnia prąd wyjściowy do 2,4 A. Ma długość 1 m i jest bardzo trwały, dzięki solidnemu oplotowi. Ponadto, będzie cieszyć eleganckim, złoto – czarnym wykończeniem.

BASEUS przewód do transmisji danych Cafule Lightning, 2 m, czerwony CALKLF-C09
29 zł

Wysokiej jakości przewód do transmisji danych i ładowania. Baseus Cafule ma złącze Lightning, zapewnia prędkość transmisji do 480 Mbps i prąd wyjściowy do 1,5 A. Ma długość 2 m i jest bardzo trwały, dzięki solidnemu oplotowi. Ponadto, będzie cieszyć charakterystycznym, czerwonym wykończeniem.

BASEUS przewód do transmisji danych Cafule microUSB, 2 m, czerwony CAMKLF-C09
29 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wysokiej jakości przewód do transmisji danych i ładowania. Baseus Cafule ma złącze microUSB, zapewnia prędkość transmisji do 480 Mbps i prąd wyjściowy do 1,5 A. Ma długość 2 m i jest bardzo trwały, dzięki solidnemu oplotowi i trwałemu materiałowi. Ponadto, będzie cieszyć charakterystycznym, czerwonym wykończeniem.

BASEUS przewód do transmisji danych Cafule microUSB, 2 m, szaro - czarny CAMKLF-CG1
29 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wysokiej jakości przewód do transmisji danych i ładowania. Baseus Cafule ma złącze microUSB, zapewnia prędkość transmisji do 480 Mbps i prąd wyjściowy do 1,5 A. Ma długość 2 m i jest bardzo trwały, dzięki solidnemu oplotowi i trwałemu materiałowi. Ponadto, będzie cieszyć eleganckim, szaro – czarnym wykończeniem.

BASEUS słuchawka magnetyczna Magnetic Bluetooth, niebieska NGCX-03
109 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Słuchawka do połączeń w trybie głośnomówiącym z funkcją automatycznego odbierania i sterowaniem za pomocą jednego przycisku, którą docenisz zwłaszcza w samochodzie, jeśli musisz być stale dostępny pod telefonem. Słuchawka magnetyczna Baseus Magnetic Bluetooth NGCX-03 zapewnia 4 godziny rozmowy na jednym ładowaniu lub 3 godziny słuchania muzyki.

BASEUS uchwyty gamingowe do smartfona ACSLCJ-01, czarne
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyty gamingowe w kształcie granatów nadają się do wszystkich smartfonów, dzięki personalizowanemu designowi. Dzięki unikalnej konstrukcji, smartfon obsługuje Baseus Grenade ACSLCJ-01 jako moduł fizyczny, uzupełniający Twoje gry. Ergonomiczna konstrukcja ułatwia wygodny chwyt.

BASEUS wielofunkcyjna stacja dokująca Enjoyment 10w1 do notebooka/MacBooka, szara CATSX-F0G
319 zł

Stacja dokująca do Twojego laptopa lub MacBooka. Baseus Enjoyment wyposażony jest w 10 portów wyjściowych, zwiększających możliwości i wejście USB-C. Oferuje HDMI, VGA, US 3.0, USB-C, RJ45, gniazda na karty SD i microSD oraz 3,5mm audio jack. Jej ogólna wydajność to 10 W. Stacja została wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium.

BASEUS BV Weaving Series obudowa ochronna dla iPhone X/XS, czarna, WIAPIPH58-BV01
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Elegancka obudowa ochronna Shining Series w kolorze czarnym od marki Baseus, przeznaczona jest dla telefonów iPhone X/XS. Wykonana jest z wytrzymałego i termoplastycznego poliuretanu o wysokiej jakości, który jest również bardzo lekki. Ponadto posiada miniaturowe otwory do usuwania ciepła i wilgoci z telefonu. Oczywiście istnieją wycięcia na przyciski, porty i dodatkowo z pogrubionymi krawędziami wokół kamery.

BASEUS BV Weaving Series obudowa ochronna dla iPhone X/XS, niebieska, WIAPIPH58-BV03
35 zł

Elegancka obudowa ochronna Shining Series w kolorze niebieskim od marki Baseus, przeznaczona jest dla telefonów iPhone X/XS. Wykonana jest z wytrzymałego i termoplastycznego poliuretanu o wysokiej jakości, który jest również bardzo lekki. Ponadto posiada miniaturowe otwory do usuwania ciepła i wilgoci z telefonu. Oczywiście istnieją wycięcia na przyciski, porty i dodatkowo z pogrubionymi krawędziami wokół kamery.

BASEUS BV Weaving Series obudowa ochronna dla iPhone X/XS, różowa, WIAPIPH58-BV04
35 zł

Elegancka obudowa ochronna BV Weaving Series w kolorze różowym od marki Baseus, przeznaczona jest dla telefonu iPhone X/XS. Wykonana jest z wytrzymałego i termoplastycznego poliuretanu o wysokiej jakości, który jest również bardzo lekki. Ponadto posiada miniaturowe otwory do usuwania ciepła i wilgoci z telefonu. Oczywiście istnieją wycięcia na przyciski, porty i dodatkowo z pogrubionymi krawędziami wokół kamery.

BASEUS BV Weaving Series obudowa ochronna dla iPhone XR, czarna, WIAPIPH61-BV01
35 zł

Elegancka obudowa ochronna BV Weaving Series w kolorze czarnym od marki Baseus, przeznaczona jest dla telefonu iPhone XR. Wykonana jest z wytrzymałego i termoplastycznego poliuretanu o wysokiej jakości, który jest również bardzo lekki. Ponadto posiada miniaturowe otwory do usuwania ciepła i wilgoci z telefonu. Oczywiście istnieją wycięcia na przyciski, porty i dodatkowo z pogrubionymi krawędziami wokół kamery.

BASEUS BV Weaving Series obudowa ochronna dla iPhone XR, niebieska, WIAPIPH61-BV03
35 zł

Elegancka obudowa ochronna BV Weaving Series w kolorze niebieskim od marki Baseus, przeznaczona jest dla telefonu iPhone XR. Wykonana jest z wytrzymałego i termoplastycznego poliuretanu o wysokiej jakości, który jest również bardzo lekki. Ponadto posiada miniaturowe otwory do usuwania ciepła i wilgoci z telefonu. Oczywiście istnieją wycięcia na przyciski, porty i dodatkowo z pogrubionymi krawędziami wokół kamery.

BASEUS BV Weaving Series obudowa ochronna dla iPhone XR, różowa, WIAPIPH61-BV04
35 zł

Elegancka obudowa ochronna BV Weaving Series w kolorze różowym od marki Baseus, przeznaczona jest dla telefonu iPhone XR. Wykonana jest z wytrzymałego i termoplastycznego poliuretanu o wysokiej jakości, który jest również bardzo lekki. Ponadto posiada miniaturowe otwory do usuwania ciepła i wilgoci z telefonu. Oczywiście istnieją wycięcia na przyciski, porty i dodatkowo z pogrubionymi krawędziami wokół kamery.

BASEUS BV Weaving Series obudowa ochronna dla iPhone XS Max, czarna, WIAPIPH65-BV01
35 zł

Elegancka obudowa ochronna BV Weaving Series w kolorze czarnym od marki Baseus, przeznaczona jest dla telefonu iPhone XS Max. Wykonana jest z wytrzymałego i termoplastycznego poliuretanu o wysokiej jakości, który jest również bardzo lekki. Ponadto posiada miniaturowe otwory do usuwania ciepła i wilgoci z telefonu. Oczywiście istnieją wycięcia na przyciski, porty i dodatkowo z pogrubionymi krawędziami wokół kamery.

BASEUS BV Weaving Series obudowa ochronna dla iPhone XS Max, niebieska, WIAPIPH65-BV03
35 zł

Elegancka obudowa ochronna BV Weaving Series w kolorze niebieskim od marki Baseus, przeznaczona jest dla telefonu iPhone XS Max. Wykonana jest z wytrzymałego i termoplastycznego poliuretanu o wysokiej jakości, który jest również bardzo lekki. Ponadto posiada miniaturowe otwory do usuwania ciepła i wilgoci z telefonu. Oczywiście istnieją wycięcia na przyciski, porty i dodatkowo z pogrubionymi krawędziami wokół kamery.