BAYBY BBS 3010 Elektryczny sterylizator parowy
149 zł

BBS 3010 Elektryczny sterylizator parowy marki Bayby to urządzenie, które jest szybkie i proste w użyciu. Obsługuje się je zaledwie jednym przyciskiem! Sterylizuje 6 butelek dla niemowląt w przeciągu 9 minut, co pozwoli na zaoszczędzenie czasu przez rodzica.


BAYBY BBS 3030 Cyfrowy sterylizator parowy z suszarką
451 zł
+ darmowa dostawa

BBS 3030 Cyfrowy sterylizator parowy z suszarką marki Bayby to urządzenie wielofunkcyjne, które ułatwi każdemu rodzicowi codzienne czynności związane z karmieniem swojego maluszka. Sterylizuje 6 butelek każdego typu wraz z akcesoriami. Funkcja suszarki pozwala na usunięcie skondensowanej pary z butelek i akcesoriów.


BAYBY BBW 2010 Podgrzewacz butelek i pokarmu Car/Home
195 zł

BBW 2010 Podgrzewacz butelek i pokarmu Car/Home marki Bayby to urządzenie, które może być wykorzystywane zarówno w domu, jak i w podróży. Szybko i skutecznie podgrzewa jedzenie, a po wszystkim wyłącza się automatycznie, co pozwala zaoszczędzić energię


BAYBY BGS 6200 Zestaw prezentowy 0m+
85 zł

BGS 6200 Zestaw prezentowy 0m+ marki Bayby to pakiet, z którego na pewno ucieszą się wszyscy świeżo upieczeni rodzice. Zawiera niezbędne, podstawowe akcesoria do karmienia niemowlaka. Zbiór kolorowych butelek i smoczków ucieszy oko malucha.


BAYBY waga dziecięca BSB 4050
283 zł

218 zł

Waga do dokładnego ważenia dzieci od marki BAYBY. Dziecięca waga BSB 4050 pozwala zarówno na ważenie niemowląt, jak i dzieci do 40 kg. Waga oferuje czytelny wyświetlacz LCD z podświetleniem i funkcją tara, która pozwala na użycie tacy podczas ważenia małego dziecka.


BAYBY BBP 1010 Dwufazowy laktator elektryczny
419 zł
+ darmowa dostawa

BBP 1010 Dwufazowy laktator elektryczny marki Bayby posiada regulowany tryb stymulacji oraz tryb ssania. Ponadto wyposażony jest w ekran LCD sterowany microchipem, który pokazuje aktualny stan oraz posiada funkcję pamięci oraz odliczania. Wyjątkowa nakładka masująca zapewni komfort podczas ściągania pokarmu.


BAYBY BBP 1000 Dwufazowy laktator manualny
115 zł

BBP 1000 Dwufazowy laktator manualny marki Bayby posiada 2 fazy: tryb symulacji oraz tryb ssania, dzięki czemu spełni oczekiwania każdej wymagającej mamy. Wyposażony został również w silikonową nakładkę, która zmniejsza ból podczas karmienia piersią.


BAYBY BBM 7030 Cyfrowa niania video do samochodów i użytku domowego
519 zł
+ darmowa dostawa

BBM 7030 Cyfrowa niania video do samochodów i użytku domowego marki Bayby to nowoczesne urządzenie, które pozwoli na obserwowanie Twojego dziecka, gdziekolwiek będziesz. Niania przystosowana jest do użytku zarówno w domu, jak i w samochodzie. Posiada kamerę z szerokim kątem widzenia, co zapewni jeszcze większy zasięg oraz poczucie bezpieczeństwa Tobie i Twojemu maleństwu.


BAYBY Antykolkowa butelka 120 ml 0m+
19 zł

Antykolkowa butelka 120 ml marki BAYBY jest przeznaczona dla dzieci od urodzenia. Posiada uroczy motyw ze zwierzątkami. Kształt smoczka jest zaprojektowany, aby zapobiec gromadzeniu się powietrza w brzuszku dziecka i pomaga zmniejszyć kolkę i czkawki.


BAYBY Antykolkowa butelka 150 ml 6m+
19 zł

Antykolkowa butelka 150 ml marki BAYBY posiada uroczy motyw ze zwierzętami oraz wygodne uchwyty. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 miesięcy. Zapobiega gromadzeniu się powietrza w brzuszku dziecka i pomaga zmniejszyć kolkę i czkawki.


BAYBY Antykolkowa butelka 240 ml 6m+
25 zł

Antykolkowa butelka 240 ml marki BAYBY posiada uroczy motyw ze zwierzętami oraz wygodne uchwyty. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 miesięcy. Zapobiega gromadzeniu się powietrza w brzuszku dziecka i pomaga zmniejszyć kolkę i czkawki.


BAYBY Antykolkowa butelka 250 ml 0m+
25 zł

Antykolkowa butelka 250 ml marki BAYBY jest przeznaczona dla dzieci od urodzenia. Posiada uroczy motyw ze zwierzątkami. Kształt smoczka jest zaprojektowany, aby zapobiec gromadzeniu się powietrza w brzuszku dziecka i pomaga zmniejszyć kolkę i czkawki.


BAYBY nawilżacz powietrza BBH 8000
137 zł

Nawilżacz BAYBY BBH 8000 charakteryzuje cicha praca, przyjazne wzornictwo i skuteczne działanie. Urządzenie wyłącza sie automatycznie po opróżnieniu zbiornika na wodę, którego objętość wystarczy na 12 godzin nieprzerwanej pracy. Nawilżacz sprawdzi się znakomicie w pokojach dziecięcych o powierzchni do 25 m². Wytwarzana zimna mgiełka nie wpływa na temperaturę w pomieszczeniu.


BAYBY nawilżacz powietrza BBH 8010
145 zł

121 zł

Nawilżacz BAYBY BBH 8010 charakteryzuje cicha praca, przyjazne wzornictwo i skuteczne działanie. Wyłącza sie automatycznie po opróżnieniu zbiornika na wodę, którego objętość wystarczy na 7,5 godziny nieprzerwanej pracy. Zbiornik można zastosować również do aromaterapii. Nawilżacz sprawdzi się znakomicie w pokojach dziecięcych o powierzchni do 25 m². Wytwarzana zimna mgiełka nie wpływa na temperaturę w pomieszczeniu.


BAYBY BBM 7000 Cyfrowa niania audio
159 zł

BBM 7000 Cyfrowa niania audio marki Bayby to urządzenie, które pozwoli Ci mieć Twoje maleństwo pod stałą kontrolą. Niania gwarantuje zasięg nawet do 300 m, a specjalna technoglogia DECT zapewni Ci krystaliczną jakość dźwięku. Jeśli jednak wyjdziesz poza zasięg, urządzenie natychmiast Cię o tym poinformuje, sygnalizując utratę sygnału.


BAYBY BBBM 7010 Cyfrowa niania audio z wyświetlaczem LCD
219 zł

BBM 7010 Cyfrowa niania audio z wyświetlaczem LCD marki Bayby to urządzenie pozwalające na monitorowanie dziecka, kiedy znajdujesz się w innym pomieszczeniu. Jej zasięg to aż 300 m, dzięki czemu możesz swobodnie poruszać się po całym domu bez tracenia kontaktu z dzieckiem.


BAYBY BBM 7020 Cyfrowa niania wideo
350 zł

309 zł
+ darmowa dostawa

BBM 7020 Cyfrowa niania wideo marki Bayby to rewolucyjne urządzenie, które pozwoli Ci mieć Twoje dziecko pod stałą kontrolą zarówno w dzień, jak i w nocy – dzięki automatycznej wizji nocnej w podczerwieni. Do niani wgranych zostało 8 kołysanek, które utulą maluszka do snu.


BAYBY BBP 1020 Dwufazowy laktator elektryczny Double
649 zł

599 zł
+ darmowa dostawa

BBP 1020 Dwufazowy laktator elektryczny Double marki Bayby to innowacyjne urządzenie, które pozwala na odsysanie pokarmu z obu piersi naraz. Posiada wyświetlacz LCD, który wyświetla niezbędne informacje. Idealnie nadaje się dla mam, które karmią nie jedno, a dwoje dzieci.


BAYBY BDR 5000 Suszarka do butelek
65 zł

BDR 5000 Suszarka do butelek marki Bayby jest bardzo praktyczna i wygodna w użyciu. Łatwo się składa i przechowuje, dzięki czemu może być zabierana w podróż. Umożliwia jednocześnie suszenie 12 butelek, 6 smoczków i 4 łyżeczek, co czyni ją niezwykle funkcjonalną.


BAYBY Duży zestaw butelek
189 zł

Duży zestaw butelek marki Bayby przeznaczony dla dzieci od urodznia do ok. 1 roku życia. Ten poręczny duży zestaw będzie niezawodny przez długi czas. Posiada antykolkowe smoczki, które zapewnią spokój Twojemu maluszkowi. Butelki mają bardzo ładne wzory i kolory.


BAYBY Zestaw 2 butelek antykolkowych 6m+
49 zł

Zestaw 2 butelek antykolkowych 6m+ marki Bayby o pojemności 150 ml oraz 240 ml, z uchwytami po obu stronach. Są przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 miesięcy. Butelki są antykolkowe i mają urocze wzory ze zwierzątkami.


BAYBY Zestaw 2 butelek antykolkowych ze szczotkami 6m+
59 zł

52 zł

Zestaw 2 butelek antykolkowych ze szczotkami 6m+ marki Bayby o pojemności 150 ml i 240 ml i 2 szczoteczek. Przeznaczony dla niemowląt od urodzenia. Butelki są antykolkowe i mają urocze wzory ze zwierzątkami.


BAYBY Zestaw 4 butelek 6m+
105 zł

Zestaw 4 butelek 6m+ marki Bayby przeznaczony jest dla dzieci w wieku od sześciu miesięcy i składa się z antykolkowych butelek z uchwytami: 2 × 150 ml + 2 × 240 ml. Komplet zawiera również 2 szczotki do czyszczenia. Butelki mają bardzo ładne, kolorowe wzory w zwierzątka.


BAYBY Zestaw 4 butelek niemowlęcych + szczotki
99 zł

Zestaw 4 butelek niemowlęcych ze szczotkami marki Bayby zawiera 2 butelki dla dzieci od urodzenia (120, 250 ml) oraz 2 butelki dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia (150, 240 ml). Butelki są antykolowe i zostały wykonane z silikonu. Nie zawierają Bisfenolu A.


BAYBY Zestaw 4 smoczków 6m+
65 zł

55 zł

Zestaw 4 smoczków 6m+ marki BAYBY z uroczymi motywami zwierzątek. Przeznaczone dla dzieci starszych niż sześć miesięcy. Zostały wykonane z bezpiecznego sylikonu i nie zawierają Bisfenolu A. Smoczki spodobają się każdemu maluchowi.


BAYBY BBS 3000 Mikrofalowy sterylizator parowy
85 zł

BBS 3000 Mikrofalowy sterylizator parowy marki Bayby to urządzenie, dzięki któremu będziemy mogli zapewnić naszemu dziecku podanie jedzenia w higieniczny i sterylny sposób. Łatwy w użyciu, przypadnie do gustu każdej mamie i da jej pewność, że dziecko je zdrowo.


BAYBY Zestaw 2 butelek antykolkowych 0m+
45 zł

39 zł

Zestaw 2 butelek antykolkowych 0m+ marki Bayby o pojemności 120 ml i 250 ml. Przeznaczony dla niemowląt od urodzenia. Butelki są antykolkowe i mają urocze wzory ze zwierzątkami.


BAYBY BBW 2000 Wielofunkcyjny podgrzewacz do butelek
115 zł

BBW 2000 Wielofunkcyjny podgrzewacz do butelek marki Bayby z pewnością ułatwi życie każdej mamie – nie tylko dzięki możliwości podgrzewania mleka. To urządzenie posiada również funkcję sterylizatora akcesoriów do karmienia oraz funkcję podgrzewania pokarmów dla dzieci.