Bourjois Krem szminka z Rouge Fabuleux ( Lips tick ) 2,3 g-18%
37 zł

30 zł

Promocja

Rouge Fabuleux jest kremowy szminka z efektem satynowym, który zapewnia niesamowity kolor i komfort. Jego skład wzbogacony jest o wysokie stężenie nasyconych pigmentów, zapewniających intensywny, żywy kolor wszystkim odcień em, od intensywnego do intensywnego.


Bourjois Make-up dla doskonałego skóry SPF 10 (123) 30 ml Idealny
48 zł

Make-up dla nowej generacji doskonałej nieskazitelną cerę. Nie bardziej ciemne kręgi pod oczami, wyblakłe, szara cera i czerwone żyłki! Bourjois , ekspert w dziedzinie koloru, umieścić wszystkie swoje know-how w nowym makijażu, zawierający 3 magiczne farby do doskonałej skóry. .


Bourjois Make-up w Always Fabulous (Long Lasting Stick Foundcealer) 7,3 g-20%
45 zł

36 zł

Promocja

Zawsze fantastyczny makijaż i korektor w jednym! Ciesz się sztywnym komfortem makijażu kijem, który możesz zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Długotrwała formuła, która doskonale niedoskonała i nadaje skórze idealny wygląd przez cały dzień. Jest kremowy, ale bardzo lekki z wysoką pigmentacją.


Bourjois Pomadka Rouge Edition 3,5 g
25 zł
24 zł

Promocja

Szminka obchodzi swój największy comeback w historii, dodatek kosmetyczny nepostradatelým, integralną część pokazów mody i strona spełnia międzynarodowych czasopism. Bourjois to nowy szminka Rouge Edition, który powstał we współpracy z edytorem mody dla prestiżowych magazynów.