Bright Starts Leżaczek/siedzisko Motylek BS 10283
385 zł
+ darmowa dostawa

Relaksujący leżaczek wibracyjny dla Twojego dziecka. Odpowiedni dla dzieci od urodzenia do 18 kg Leżaki są idealne dla dziecka, dzięki drobnym wibracjom i przyjemnej melodii. Jest wyposażony w łatwo wyjmowany stojak.


Bright Starts Leżak Minnie Mouse Precious Petals
385 zł

Leżak Bright Starts Minnie Mouse Precious Petals oferuje drobne wibracje, 7 melodii i automatyczne wyłączanie po 15 minutach. Jest odpowiedni dla dzieci od urodzenia do 9 kg.


Bright Starts chodzik Pattern Pals Walker
299 zł
+ darmowa dostawa

Uroczy chodzik marki Bright Starts pozwoli Twojemu dziecku trenować swoje pierwsze kroki. Dzięki wysokiej konstrukcji oparcia, zapewnia dodatkowe wsparcie i komfort dla dziecka.


Bright Starts koc do zabaw Ball Pit Fun 0m+
164,06 zł

Plansza-koc do zabawy Bright Starts Ball Pit Fun jest przeznaczony dla dzieci od urodzenia i rośnie wraz z dzieckiem. 76-calowy plac gier zapewnia przytulną powierzchnię do zabawy na podłodze. Ściany są kolorowe i można je regulować w górę lub w dół, działają jako bariera w trakcie zabawy. Koc został wyposażony w 10 kolorowych kulek raz 4 zdejmowane zabawki pomagające w trenowaniu umiejętności motorycznych Twojego dziecka.


Bright Starts Chodzik Pack Of Pals 6m+, 11kg
299 zł
+ darmowa dostawa

Chodzik z 3 wysokimi regulowanymi pozycjami, zabawkami i wysokimi siedzeniami dla wygody i wsparcia dziecka. Bezpieczeństwo jest wzmocnione gumowymi nóżkami, które zapobiegają zbytniemu zbliżaniu się dziecka do nierównych powierzchni. Odpowiedni dla dzieci od 6 miesięcy do 11 kg.