Byredo Blanche - woda perfumowana
667 zł
+ darmowa dostawa

Byredo wprowadziła perfumy, które obchodzi kolor biały. Jeśli jesteś ciekaw, jak to pachnie biały uzyskać perfum Blanche. Składa się z niewielkiej ilości surowców. Po pierwsze, można oddychać różowego pieprzu, róży i aldehydy. W sercu Afryki kwiat pomarańczy, fioletu i piwonii.


Byredo Gypsy Water - woda perfumowana
680 zł
+ darmowa dostawa

Cyganka Water to luksusowy unisex zapach Byredo który czerpie energię z zapachów świeżej ziemi, głębokich lasów i ognisk. Jest idealny dla tych, którzy lubią być blisko natury. Aromat rozwija się z bergamotką, cytryną, pieprzem i jałowcem. Szczyt sięga kadzidła, sosny i korzenia orriego.


Byredo Inflorescence - woda perfumowana
667 zł
+ darmowa dostawa

Kwiatostan to kwiatowy zapach dla kobiet autorstwa Byredo . Celem było stworzenie perfum, które podkreślają moc i piękno dziko kwitnących kwiatów. Tak właśnie zrobili, więc teraz możesz dostać perfumy, które łączą pięć podstawowych zapachów. Są to róże, różowa frezja, magnolia, konwalia i jaśmin.


Byredo La Tulipe - woda perfumowana
667 zł
+ darmowa dostawa

La Tulipe to kwiatowy zapach dla kobiet z Byredo. Przyjemne perfumy, które skupia się na wiosennych i letnich kolorach. Zatrzymaj się na wschodzące słońce po prostu pozwolić sobie na upadek pierwszych belek, odświeżyć swoje bose stopy w porannej rosy.


Byredo Palermo - EDP
675 zł
+ darmowa dostawa

Palermo to luksusowy cytrusowy zapach dla kobiet wprowadzony na rynek w 2010 roku. Głowa zawiera gorzką pomarańczę (petitgrain), bergamotkę i inny olej cytrusowy. W sercu poczujesz połączenie róży i piżma. Podstawa zapachu jest wzmocniona przez ambrette.