Cacharel Amor Amor - woda toaletowa
90 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Cacharel Amor Amor to kwiatowo-owocowy zapach dla kobiet, które przywołuje eliksir miłosny, bez domieszek przyjemność. Kobieta, która stawia na Amor Amor staje uwodzicielski, czarujący i pożądane w każdej chwili. Amor Amor to romantyczny zapach, który obiecuje niezwykłe doświadczenie.


Cacharel Anais Anais L’Original Eau de Toilette - EDT
110 zł

Anais Anais L´Original od marki Cacharel powstała w 2014 roku i opiera się na sukcesie klasycznej Anais Anais zapach, który nie ma sobie równych! Ten kwiatowy, drzewny zapach jest przeznaczony dla wszystkich dziewcząt i kobiet, które kochają luksus zapach.


Cacharel Anais Anais Premier Délice - woda toaletowa
117 zł

Odświeżający zapach dla Cacharel Anais Anais Premier Delice został wprowadzony na rynek w 2014 roku. Tę kompozycję otwierają bergamotowe błyski, a także pomarańcze i galbanki. Zapach stopniowo przekłada się na romantyczny akcent wiosennych kwiatów, które oferują świeże odcienie.


Cacharel Eden - woda perfumowana
114 zł

Cacharel Eden to zwycięski, zmysłowy zapach. Przypomina zapach raju, ponieważ jego świeże cytrusowe nuty zmieszane są z delikatnymi odcieniami kwiatów, egzotycznych drzew, bursztynu i piżma. Jest to orientalny, korzenny, kwiatowy zapach dla pewnych siebie kobiet o silnej osobowości.


Cacharel Lou Lou - woda perfumowana
81 zł

Lou Lou jest niezwykle charakterystyczny pikantny orientalne perfumy stworzone przez Jean Guichard dla Cacharel. Ten zmysłowy zapach, która obejmuje serce delikatnych kwiatów, odzwierciedla uwodzicielską i tajemniczą młodą kobietę. Zapach został uruchomiony w 1987 roku. .


Cacharel Noa - woda toaletowa
87 zł

Zapach miłości i nadziei. Cud wykrywania wszystkich intensywności i soczystość powodu zapachu, który jest jak nektaru uzyskanych z samym sercu zapachu Noa. Eliksir, bogaty i zmysłowy, olśniewający i elegancki. Noa jest jak kwiat, który rozwija i dostarcza jej nektar.


Cacharel Pour L´ Homme - woda toaletowa
197 zł

Zapach drewna dla energicznego zdobywcy i łowcy przygód, który sprawia, że ​​czujesz się jak dzielnego żeglarza, który pływa w celu zaspokojenia ich wyspy. Skład również przyciągnąć człowieka, który jest pragmatyczne marzyciel.


Cacharel Yes I Am Pink First - EDP
187 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Cacharel Tak, jestem pierwszy Pink to kwiatowo-owocowy zapach dla kobiet, których treść i wygląd podkreśla kobiecość każdej nowoczesnej i niezależnej kobiety.


Cacharel Yes I Am - woda perfumowana
262 zł

Cacharel Tak Jestem orientalny kwiatowy zapach z bogatym składzie, którego zawartość jest rodzaju żeńskiego i podane każda nowoczesna i niezależna kobieta.