Carbotex komplet pościeli dziecięcej Scooby Doo!
84 zł

Nowość

Komplet pościeli dziecięcej Carbotex Scooby Doo! rozweseli każde łóżko. Ta wesoła, dwustronna pościel ma dowcipny design, ponieważ z jednej strony znajduje się Scooby w dziurze, z drugiej widać tylko jego łapy. W rezultacie Scooby Doo wygląda, jakby miał przeskoczyć przez pościel. Wykonana ze 100% bawełny z wygodnym zapięciem na zamek.


Carbotex komplet pościeli FC Barcelona Erby
100 zł

Nowość

Komplet pościeli Carbotex FC Barcelona Erby zachwyci wszystkich fanów tego klubu piłkarskiego, bez względu na ich wiek. Pościel jest dwustronna, z jednej strony ozdobiona logiem klubu FC Barcelona, z drugiej ma wiele małych logo tego legendarnego klubu. Wykonana z wysokiej jakości, 100% bawełny. Wymiary poszewki na kołdrę to 140 × 200, a poszewki na poduszkę 70 × 80 cm. Wygodne zapięcie na zamek.


Carbotex komplet pościeli FC Barcelona Stripes
100 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Komplet pościeli Carbotex FC Barcelona Stripes zachwyci wszystkich fanów tego klubu piłkarskiego. Pościel jest dwustronna, z jednej strony ozdobiona logiem klubu, z drugiej paskami w barwach legendarnego klubu. Wykonana z wysokiej jakości, 100% bawełny. Wymiary poszewki na kołdrę to 140 × 200, a poszewki na poduszkę 70 × 80 cm. Wygodne zapięcie na zamek.


Carbotex Ręcznik kąpielowy dla niemowląt Unicorn
30 zł

27 zł

Ręcznik dla niemowląt z motywem jednorożca został zaprojektowany specjalnie dla dziewcząt i małych dziewczynek. Ręcznik wykonany jest w 100% z bawełny, a jego wymiary wynoszą 70×140 cm.


Carbotex komplet pościeli dziecięcej Harry Potter Hogwart
99 zł

92 zł

Nowość

Dwustronna pościel dziecięca Harry Potter Hogwart od marki Carbotex sprawi radość wszystkim miłośnikom tej kultowej książki. Na froncie znajduje się zamek Hogwart, w którym uczą bohaterowie powieści. Ta strona łączy kolor szary z nutką fioletu. Na odwrocie znajdziesz znaki tego zamku czarodziejów na białym tle. Na poszewce poduszki również znajduje się zamek i napis Harry Potter.


Carbotex komplet pościeli dziecięcej Harry Potter i czarodzieje
99 zł

92 zł

Nowość

Dwustronna pościel dziecięca Harry Potter i czarodzieje od marki Carbotex sprawi radość wszystkim miłośnikom tej kultowej książki. Z przodu znajduje się Harry Potter ze swoimi przyjaciółmi Hermioną i Ronem. Przeważa kolor niebiesko-szary. Na odwrocie znajdziesz symbole czarodziejskich zaklęć na czarnym tle.


Carbotex pościel dla dzieci Sylvester i Tweety
99 zł

92 zł

Nowość

Dwustronna pościel z perkalu dla dzieci Sylvester i Tweety od marki Carbotex każdego wprowadzi w nastrój do snu. Z przodu znajduje się kot Sylvester, który układa serduszko z rąk, a na nich siada żółty ptaszek Tweety, a wszystko na czarnym tle. Na odwrocie znajduje się Tweety i serca na białym tle. Na poszewce poduszki jest również Sylvester i Tweety.


Carbotex pościel dla dzieci Tom i Jerry
99 zł

92 zł

Nowość

Dwustronna pościel dla dzieci Tom i Jerry od marki Carbotex przypadnie do gustu nie tylko dzieciom. Z przodu znajduje się kocur Tom, a na drugiej stronie mysz Jerry. Para znajduje się na biało-szarym tle w paski, wszystko uzupełniają czerwone serca.


Carbotex pościel do łóżeczka dziecięcego Psi Patrol Love
92 zł

Nowość

Pościel dziecięca do łóżeczka Psi Patrol Love marki Carbotex jest wykonana w 100% z bawełny. Pościel jest obustronna i ma zapięcie na zamek błyskawiczny. Wymiary poszewek to 100 × 135 cm40 × 60 cm. Pościel nadaje się dla najmłodszych miłośników seriali dziecięcych.


Carbotex pościel dziecięca My Little Pony
92 zł

Nowość

Pościel dla dzieci My Little Pony marki Carbotex jest wykonana z 100% bawełny. Pościel jest obustronna i ma zapięcie na zamek błyskawiczny. Wymiary poszewek to 140 × 200 cm70 × 80 cm. Pościel jest odpowiednia dla wszystkich małych fanów My Little Pony.


Carbotex pościel dziecięca Psi Patrol Everest i Skye
92 zł

Nowość

Pościel dziecięca Psi Patrol Everest i Skye marki Carbotex jest wykonana w 100% z bawełny. Pościel jest obustronna i ma zapięcie na zamek błyskawiczny. Wymiary poszewek to 140 × 200 cm70 × 90 cm. Pościel przypadnie do gustu zwłaszcza dziewczynkom.


Carbotex pościel dziecięca Psi Patrol Frisbee
92 zł

67 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pościel dziecięca Psi Patrol Frisbee marki Carbotex jest wykonana w 100% z bawełny. Pościel jest obustronna i ma zapięcie na zamek błyskawiczny. Wymiary poszewek to 140 × 200 cm70 × 90 cm. Pościel idealna dla wszystkich fanów serialu.


Carbotex pościel dziecięca Sówki na drzewie, 100x135/40x60
47 zł

W tej efektownej pościeli z sowami każda mała dziewczynka zakocha się od pierwszego wejrzenia. Pościel została wykonana w 100% z bawełny Zapewnij swojemu dziecku najwyższą jakość snu w najwyższej klasy pościeli. Wszystko, co musisz zrobić, to poprawić poduszkę, przykryć dziecko kołdrą, a piękne sny przyjdą same.


Carbotex pościel dziecięca Strażak Sam
92 zł

Nowość

Pościel dla dzieci Strażak Sam marki Carbotex jest wykonana z 100% bawełny. Pościel jest obustronna i ma zapięcie na zamek błyskawiczny. Wymiary poszewek to 140 × 200 cm70 × 80 cm. Pościel idealna przede wszystkim dla chłopców.


Carbotex ręcznik dziecięcy Psi Patrol W podróży
38 zł

Nowość

Ręcznik dziecięcy Psi Patrol W podróży jest chłonny i przyjemny w dotyku. Na ręczniku widnieją Skye i Everest. Ręcznik jest wykonany w 100% z bawełny, w wykończeniu frotte. Wymiary ręcznika to 70 × 140 cm.


Carbotex pościel dziecięca TipTrade Koparka
69 zł

Dwustronna pościel dziecięca TipTrade wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Składa się z poszewki na kołdrę o wymiarach 140×200 oraz poszewki na poduszkę o wymiarach 70×90cm.


Carbotex pościel dziecięca Unicorn, 100x135/40x60
47 zł

W tej efektownej pościeli z jednorożcem każda mała dziewczynka zakocha się od pierwszego wejrzenia. Pościel została wykonana w 100% z bawełny Zapewnij swojemu dziecku najwyższą jakość snu w najwyższej klasy pościeli. Wszystko, co musisz zrobić, to poprawić poduszkę, przykryć dziecko kołdrą, a piękne sny przyjdą same.


Carbotex prześcieradło FC Barcelona
55 zł

Prześcieradło FC Barcelona w paski, w tradycyjnych barwach klubu; czerwonym i niebieskim. Cały wzór jest uzupełniony logiem klubu FC Barcelona. Prześcieradło wykonano w 100% z bawełny.


Carbotex pościel do łóżeczka dziecięcego Psi Patrol Good Night
92 zł

Nowość

Pościel dziecięca do łóżeczka Psi Patrol Good Night marki Carbotex jest wykonana w 100% z bawełny. Pościel jest obustronna i ma zapięcie na zamek błyskawiczny. Wymiary poszewek to 100 × 135 cm40 × 60 cm. Pościel nadaje się dla najmłodszych miłośników seriali dziecięcych.


Carbotex pościel dziecięca Kotek chce spać
75 zł

Nowość

Pościel dla dzieci Kotek chce spać marki Carbotex jest wykonana z 100% bawełny. Pościel jest obustronna i ma zapięcie na zamek błyskawiczny. Wymiary poszewek to 140 × 200 cm70 × 90 cm.


Carbotex pościel dziecięca Piesek chce spać
75 zł

Nowość

Pościel dla dzieci Piesek chce spać marki Carbotex jest wykonana z 100% bawełny. Pościel jest obustronna i ma zapięcie na zamek błyskawiczny. Wymiary poszewek to 140 × 200 cm70 × 90 cm. Pościel dla wszystkich miłośników psów.


Carbotex pościel dziecięca Psi Patrol Sześciu nieustraszonych
92 zł

Nowość

Pościel dziecięca Psi Patrol Sześciu nieustraszonych marki Carbotex jest wykonana w 100% z bawełny. Pościel jest obustronna i ma zapięcie na zamek błyskawiczny. Wymiary poszewek to 140 × 200 cm70 × 90 cm. Pościel oczaruje małych i dużych bohaterów.


Carbotex ręcznik dziecięcy L.O.L. Surprise Party
38 zł

Nowość

Ręcznik dziecięcy L.O.L. Surprise Party marki Carbotex ucieszy młodsze i starsze dziewczynki. Na jego różowym tle przedstawiono pięć lalek L.O.L. Ręcznik jest wykonany w 100% z bawełny, w wykończeniu frotte. Wymiary ręcznika to 70 × 140 cm.


Carbotex ręcznik dziecięcy Psi Patrol Dobra robota
38 zł

Nowość

Ręcznik do kąpieli dla dzieci Psi Patrol Dobra robota zadowoli zarówno młodych, jak i starszych fanów bajki. Na ręczniku widnieją psiaki na zielonej łące. Ręcznik jest wykonany w 100% z bawełny, w wykończeniu frotte. Wymiary ręcznika to 70 × 140 cm.