Cerruti 1881 Women - woda toaletowa-7%
100 zł

93 zł

Promocja

Kwiatu drzewny zapach na bazie drewna sandałowego i cedru. Jest przeznaczony przede wszystkim do nowoczesnych wyzwolonych kobiet, które lubią nietypowy zapach, elegancja, i nie boi się być oryginalny. Jest to zapach cieplej, więc jest szczególnie przydatny na jesień i zimę.


Cerruti 1881 Black - woda toaletowa
91 zł

Cerruti 1881 Black to nowoczesny orientalny Woody męski zapach. Jest on przeznaczony nie tylko dla mężczyzn, eleganckich, pewnych siebie, ale również odważnych. W sercu Cerruti 1881 Czarno spodoba marcepan i gałka muszkatołowa, w zasadzie zapach cedru i cennego drewna.


Cerruti 1881 Man - woda toaletowa
59 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Cerruti 1881 Człowiek jest dyskretny i wyrafinowany zapach, które zostaną włączone do ekskluzywnego klubu dżentelmenów. Świeży cytrusowy zapach jest właściwym wyborem dla mężczyzn z klasycznym smaku. Zanurz się i luksusową elegancję, które pozwoli Ci uroczy człowiek. .


Cerruti 1881 Signature - woda perfumowana
96 zł

Specyficzny zapach dla mężczyzn od Cerruti 1881 Signature. Perfumy dla tych, którzy są prawdziwe i świece. Intensywne zaczynają pieprz, gałka muszkatołowa i grejpfrut. Zamknięty serce w skórze, labdanumu i kardamonu. Podstawą stały paczula, bursztyn i wetiwer Peppertree.


Cerruti 1881 Sport - woda toaletowa
82 zł

1881 Sport zapach od marki Cerruti jest świeży, drzewny zapach dla mężczyzn, którzy lubią czystość i wolność. Została wprowadzona w roku 2016 i chowa w nim bergamotki we wstępie, który jest następnie mieszany z kardamonu Lavender tonów. Podsumowując, zapach stałej wetiweru i drzewa cedrowego!.