CuddlyZOO Sensoryczna przytulanka, Miś
29 zł

Sensoryczna przytulanka Cuddly Zoo przypominająca swym kształtem misia. Wykonana została z delikatnego i miłego w dotyku materiału Minky, który jest mięciutki, cieplutki i idealny do przytulania.

CuddlyZOO zabawka Toy
57 zł

Ta zabawka Cuddly Zoo to śliczny pluszak wspaniale nadający się do zabawy, przytulania i spania. Został wykonany z dwóch rodzajów materiału. Na ciele zabawki są kolorowe, ciekawe obrazki, które przyciągną uwagę każdego dziecka.

CuddlyZOO nakładki na pasy Safety belts pillow
65 zł

Śliczne nakładki na pasy bezpieczeństwa w foteliku samochodowym i wózku dziecięcym. Ten produkt to poduszka i ochrona na pasy w jednym. Nakładki zapewnią Państwa dziecku wygodę, ale to nie wszystko. Ich wielkość sprawia, że mogą być używane także przez rodziców.

CuddlyZOO Obustronna poduszka, MAMA
79 zł

Obustronna miękka poduszka będzie idealna dla starszych dzieci. jedna strona to jednokolorowa, bardzo delikatna i miła w dotyku tkanina Minky. Druga bawełniana jest z kolorowym nadrukiem i niepowtarzalnym wzorem.

CuddlyZOO Otulacz dziecięcy
249 zł

Otulacz dziecięcy od marki CuddlyZOO jest wielofunkcyjny, pozwala wygodnie zawinąć i zabezpieczyć maluszka. Dwa, wysokogatunkowe materiały, łatwa konserwacja. Do użytku w domu i na dworze, w łóżeczku, wózku i foteliku samochodowym.

CuddlyZOO poduszka podróżna
49 zł

Podczas podróżowania samochodem małe dzieci często zapadają w sen. W takim momencie tracą kontrolę nad mięśniami karku i ich główka opada raz w jedną stronę, raz w drugą. Poduszka podróżna, którą prezentujemy, została specjalnie ukształtowana tak, aby zapobiec ty wszystkim niedogodnościom i zapewnić maluchom spokojny sen.

CuddlyZOO poduszka w kształcie motylka
45 zł

Poduszka Cuddly ZOO w kształcie motylka. Jej zadaniem jest utrzymanie główki maluszka w odpowiedniej pozycji i ochronienie jej przed urazami. Dzięki niej maluszek będzie mógł słodko i spokojnie spać. Idealnie nadaje się dla bardzo małych dzieci. Można jej używać już od pierwszych dni życia dziecka.