Deryan Łóżeczko / kojec turystyczny Peuter Luxe
420 zł

Łóżeczko podróżne Peuter Luxe marki Deryan z prostym systemem rozkładanie, które zapewni wygodę w użytkowaniu. Zaprojektowany na wzór namiotu zapewni maluchowi dużo radości i zabawy. Zestaw zawiera materacyk i bawełniany podkładzik, które zagwarantują maluszkowi domowy komfort nawet podczas dalekich wyjazdów.


Deryan Łóżeczko / kojec turystyczny PeuterBox Lux
619 zł

Łóżeczko podróżne PeuterBox Lux marki Deryan zagwarantuje maluszkowi domowy komfort nawet podczas dalekich wyjazdów. Lekka konstrukcja zapewni wygodę w użytkowaniu. Zasuwana moskitiera oraz boczne otwory pozwolą na przekształcenie łóżeczka w namiot. Po złożeniu łóżeczko mieści się do torby podróżnej dołączonej do zestawu.


Deryan Łóżeczko / kojec turystyczny Baby Luxe
299 zł

Łóżeczko podróżne Baby Luxe marki Deryan z prostym systemem rozkładanie, które zapewni wygodę w użytkowaniu. Zaprojektowany na wzór namiotu zapewni maluchowi dużo radości i zabawy. Zestaw zawiera materacyk, który zagwarantuje maluszkowi domowy komfort nawet podczas dalekich wyjazdów.


Deryan Łóżeczko turystyczne Easy Bebe
339 zł
325 zł

Łóżeczko turystyczne Sunny Bebe marki Deryan jest bardzo lekkie – waży jedynie 2,5 kg. Przeznaczone dla dzieci od urodzenia do 3,5 roku. Idealnie nadaję się na plażę, chroniąc dziecko od wiatru, słońca czy owadów.


Deryan Łóżeczko turystyczne Sunny Babybox
219 zł
215 zł

Łóżeczko turystyczne Sunny BabyBox marki Deryan jest bardzo lekkie – waży jedynie 1 kg. Przeznaczone dla dzieci od urodzenia do 1,5 roku. Idealnie nadaje się na plażę, chroniąc dziecko od wiatru, słońca czy owadów.