Diheng bagażnik dachowy na relingi 130 cm z zamkiem (ALU)
299 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bagażnik dachowy na relingi o długości 130 cm jest wytrzymałą konstrukcją, która może służyć przez wiele lat. Wykonany został z aluminium. Wyposażono go w zamek. Maksymalne obciążenie na poziomie 70 kg umożliwia transport nawet dużych ładunków.


Diheng bagażnik dachowy na relingi dla Škoda Fabia II
289 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bagażnik dachowy relingi Škoda Fabia II w kolorze czarnym to wytrzymała konstrukcja wykonana z ocynkowanej stali. Dzięki antykorozyjnej powłoce bagażnik jest wysoce odporny na warunki atmosferyczne.


Diheng bagażnik dachowy na relingi dla Škoda Rapid Spaceback z zamkiem
389 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bagażnik dachowy na relingi dla Škoda Rapid Spaceback został wykonany z wysokiej jakości aluminium w uniwersalnym, białym kolorze. Wytrzymała konstrukcja jest również odporna na warunki atmosferyczne. Bagażnik wyposażono w zamek.


Diheng bagażnik bazowy - Škoda Octavia III (14-)
325 zł
+ darmowa dostawa

Bagażnik bazowy Diheng przeznaczony do Škody Octavii III (14-). Pozwala na przewożenie nart, rowerów lub zamocowanie autoboxu. Solidna konstrukcja o dużej wytrzymałości.


Diheng bagażnik dachowy na relingi 115 cm z zamkiem-12%
215 zł

189 zł

Promocja

Bagażnik dachowy na relingi o długości 115 cm jest wytrzymałą konstrukcją, która może służyć przez wiele lat. Wykonany został z wysokiej jakości aluminium. Wyposażono go w zamek.


Diheng bagażnik dachowy na relingi 115 cm
139 zł

Bagażnik dachowy na relingi o wytrzymałej konstrukcji, dzięki której może służyć przez wiele lat. Dzięki długości 115 cm i maksymalnemu obciążeniu sięgającemu 70 kg bagażnik pozwala przewieźć nawet duże bagaże.


Diheng bagażnik dachowy na relingi 115 cm, zamek
149 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bagażnik dachowy na relingi o długości 115 cm jest wytrzymałą konstrukcją, która może służyć przez wiele lat. Wykonany został z aluminium. Dzięki maksymalnemu obciążeniu wynoszącemu 70 kg bagażnik pozwala przewozić nawet duże ładunki. Wyposażono go w zamek.


Diheng Bagażnik dachowy na relingi dla Škoda Fabia I / Octavia I, srebrny
225 zł

Bagażnik dachowy na relingi dla Škoda Fabia I / Octavia I jest wytrzymałą konstrukcją, która może służyć przez wiele lat. Wykonany został z ocynkowanej stali, która jest odporna na korozję. Dzięki wysokiej jakości materiałowi bagażnik pozwala przewozić nawet duże ładunki. Wyposażono go w zamek.


Diheng bagażnik dachowy na relingi dla Škoda Octavia III z zamkiem
379 zł
+ darmowa dostawa

Bagażnik dachowy na relingi dla Škoda Octavia III jest wytrzymałą konstrukcją, która może służyć przez wiele lat. Wykonany został z aluminium. Dzięki maksymalnemu obciążeniu wynoszącemu 70 kg bagażnik pozwala przewozić nawet duże ładunki. Wyposażono go w zamek.


Diheng bagażnik dachowy na relingi dla Škoda Rapid z zamkiem (UPL005 ALU)
389 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bagażnik dachowy na relingi dla Škoda Rapid jest wytrzymałą konstrukcją, która może służyć przez wiele lat. Wykonany został z aluminium. Dzięki trwałemu wykonaniu bagażnik pozwala przewozić nawet duże ładunki. Wyposażono go w zamek.