Diheng bagażnik dachowy na relingi dla Škoda Fabia I/Octavia I z zamkiem
269 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bagażnik dachowy na relingi dla Škoda Fabia I / Octavia I jest wytrzymałą konstrukcją, która może służyć przez wiele lat. Wykonany został z ocynkowanej stali pokrytej powłoką antykorozyjną. Wyposażono go ponadto w mocowania oraz zamek

Diheng bagażnik bazowy - Škoda Octavia III (14-)
349 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Bagażnik bazowy Diheng przeznaczony do Škody Octavii III (14-). Pozwala na przewożenie nart, rowerów lub zamocowanie autoboxu. Solidna konstrukcja o dużej wytrzymałości.

Diheng bagażnik dachowy na relingi 115 cm
139 zł

Raty 10x0 %

Bagażnik dachowy na relingi o wytrzymałej konstrukcji, dzięki której może służyć przez wiele lat. Dzięki długości 115 cm i maksymalnemu obciążeniu sięgającemu 70 kg bagażnik pozwala przewieźć nawet duże bagaże.

Diheng Bagażnik dachowy na relingi dla Škoda Fabia I / Octavia I, srebrny
249 zł

Raty 10x0 %

Bagażnik dachowy na relingi dla Škoda Fabia I / Octavia I jest wytrzymałą konstrukcją, która może służyć przez wiele lat. Wykonany został z ocynkowanej stali, która jest odporna na korozję. Dzięki wysokiej jakości materiałowi bagażnik pozwala przewozić nawet duże ładunki. Wyposażono go w zamek.

Diheng bagażnik dachowy na relingi dla Škoda Octavia III z zamkiem
429 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Bagażnik dachowy na relingi dla Škoda Octavia III jest wytrzymałą konstrukcją, która może służyć przez wiele lat. Wykonany został z aluminium. Dzięki maksymalnemu obciążeniu wynoszącemu 70 kg bagażnik pozwala przewozić nawet duże ładunki. Wyposażono go w zamek.

Diheng bagażnik dachowy na relingi dla Škoda Rapid z zamkiem (UPL005 ALU)
439 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bagażnik dachowy na relingi dla Škoda Rapid jest wytrzymałą konstrukcją, która może służyć przez wiele lat. Wykonany został z aluminium. Dzięki trwałemu wykonaniu bagażnik pozwala przewozić nawet duże ładunki. Wyposażono go w zamek.

Diheng bagażnik dachowy na relingi 115 cm, zamek
169 zł

Raty 10x0 %

Bagażnik dachowy na relingi o długości 115 cm jest wytrzymałą konstrukcją, która może służyć przez wiele lat. Wykonany został z aluminium. Dzięki maksymalnemu obciążeniu wynoszącemu 70 kg bagażnik pozwala przewozić nawet duże ładunki. Wyposażono go w zamek.