Djeco naklejki 3D, ważki
59 zł 46 zł

Raty 10x0 %

Piękna samoprzylepna dekoracja marki Djeco to wiśniowe drzewo z kolorowymi ważkami, które wyglądają jak prawdziwe. To ładna naklejka do pokoju każdej dziewczynki.

Djeco lampa wisząca - kosmiczny cień
49 zł

Wyprzedaż

Wisząca lampa marki Djeco z motywem kosmicznym, doda dziecięcemu pokojowi magicznej atmosfery po zapaleniu. Należy dokupić kabel i żarówkę do żyrandola, nie są zawarte w zestawie. Piękny cień w pokoju dziecięcym pomoże zasnąć każdemu maluchowi.

Djeco lampion LED - ocean
45 zł

Raty 10x0 %

Oryginalna dekoracja nie tylko do pokoju dziecięcego wykonana jest przez markę Djeco. Pod papierowym lampionem znajduje się lampka LED, zasilania bateriami. Tajemnicze głębiny oceanu stają się przyjemnym towarzyszem królestwa snów.

Djeco plecak dziecięcy Robot
100 zł 99 zł

Raty 10x0 %

Przepiękny, kolorowy, plecak z motywem robota w wysokiej jakości wykonaniu. Ma praktyczny uchwyt, metkę i regulowane paski. Odpowiedni dla dzieci od 2 roku życia.

Djeco zestaw kreatywny Smoki
48 zł 40 zł

Raty 10x0 %

Zestaw kreatywny, który zabiera dzieci do fantastycznego świata smoków. Piękne obrazki, które dzieci mogą ozdabiać kolorowymi foliami. Zapierające dech w piersiach barwy, które sprawiają, że dziecko poczuje się jak w bajce.

Djeco zestaw kreatywny Zwierzęta w przyrodzie
44 zł

Raty 10x0 %

Ten zestaw to pomysłowa kreatywna zabawa dla dzieci. Nauczy się ono wycinać kształty według szablonu i wykorzystywać swoją wyobraźnię! Dziecko może teraz stworzuć własny ruchomy teatr ze zwierzętami.

Djeco domek z tkaniny Francuska wieś
295 zł

Raty 10x0 %

Romantyczny domek w stylu francuskiej wsi będzie wspaniałym miejscem zabaw dla dzieci. Możesz korzystać z domu wewnątrz, ale także latem na zewnątrz w ogrodzie. Dzieci będą bawić się świetnie.

Djeco plecak dziecięcy Kotek
100 zł 99 zł

Raty 10x0 %

Przepiękny, kolorowy, plecak z motywem kotka w wysokiej jakości wykonaniu. Ma praktyczny uchwyt, metkę i regulowane paski. Odpowiedni dla dzieci od 2 roku życia.

Djeco plecak dziecięcy Lewek
100 zł 99 zł

Raty 10x0 %

Przepiękny, kolorowy, plecak z motywem lewka w wysokiej jakości wykonaniu. Ma praktyczny uchwyt, metkę i regulowane paski. Odpowiedni dla dzieci od 2 roku życia.

Djeco plecak dziecięcy Myszka
100 zł 99 zł

Raty 10x0 %

Przepiękny, kolorowy, plecak z motywem myszki w wysokiej jakości wykonaniu. Ma praktyczny uchwyt, metkę i regulowane paski. Odpowiedni dla dzieci od 2 roku życia.

Djeco zestaw kreatywny Duża garderoba
47 zł

Raty 10x0 %

Zestaw kreatywny, którego motywem przewodnim są najnowsze trendy modowe. Jest idealnym pomysłem na zajęcie dla dziewczynek. Dziecko może zostać stylistą i stworzyć własne stylizacje. Ubierając model według swojego uznania ustanowi nowe trendy w modzie!

Djeco zestaw kreatywny Motyle
66 zł 58 zł

Raty 10x0 %

Kreatywny zestaw Djeco z błyskotkami, dzięki którym dzieci stworzą piękne obrazki. Dziecko może rozwijać swoją kreatywność używając kolorowych materiałów i odkrywać świat pięknych motyli, tworząc też własne.

Djeco zestaw kreatywny Na świeżym powietrzu
66 zł 50 zł

Raty 10x0 %

Fantazyjny zestaw kreatywnykolorowymi piaskami, odpowiedni dla mniejszych dzieci. Rozwija kreatywność dzięki interesującemu stylowi tworzenia obrazków. Wystarczy wybrać kolor i wypełnić kontury rysunku piaskiem.

Djeco zestaw kreatywny Świetliki
48 zł 40 zł

Raty 10x0 %

Zestaw kreatywny do tworzenia obrazków, który przenosi dzieci do magicznego świata. Piękne obrazki, które dzieci mogą ozdabiać kolorowymi foliami. Zapierające dech w piersiach barwy, które sprawiają, że dziecko poczuje się jak w bajce.