Dr.Oetker Forma na brownies Retro
65 zł

Forma na brownies dr.oetker Retro na słynne ciastka ma designerski styl retro – zaprojektowana przez markę Dr. Oetker. Wnętrze wyposażone jest nieprzywierającą powłokę z domieszką ceramiczną, która zapobiega przypalaniu.

Dr.Oetker foremki do ciastek kwiatki 4 szt.
37 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

cztery foremki w kształcie kwiatków do marcepanu, lub innego ciasta. Plastikowe foremki marki Faklemann są łatwe do przechowywania i gwarantują satysfakcję z efektów podczas użytkowania.

Dr.Oetker Forma do pieczenia, 42 x 29 cm
113 zł

Forma do pieczenia, 42 × 29 cm marki Dr. Oetker nadaje się do wypieku pizzy. Materiał, z którego została zrobiona, wytrzymuje temperatury do 400 °C. Po użyciu można ją umyć w zmywarce.

Dr.Oetker Forma do pieczenia Retro, 25 cm
54 zł

Forma do pieczenia dr. Oetker Retro, 25 cm to produkt wyposażony w nieprzywierającą powłokę z domieszką ceramiczną, która zapobiega przypalaniu.

Dr.Oetker Forma na babkę, 18 cm
153 zł

Forma na babkę Dr. Oetker, 18 cm dzięki emaliowanej formie będziesz mógł przygotować w zaciszu własnej kuchni babkę.

Dr.Oetker Forma na tort owocowy, 28 cm
108 zł

Forma na tort owocowy, 28 cm marki Dr. Oetker polecana jest do przygotowania różnego rodzaju tart. Nieprzywierająca powierzchnia gwarantuje udane wypieki, zaś możliwość mycia w zmywarce pozwoli zaoszczędzić czas.

Dr.Oetker silikonowa forma do czekoladek świątecznych
46 zł

Silikonowa forma ze świątecznymi motywami jest idealna do czekoladek. Wystarczy wlać czekoladę, udekorować ją i pozostawić do zastygnięcia w lodówce, aby mieć piękną dekorację, lub słodycze w kalendarzu adwentowym.

Dr.Oetker silikonowa forma do minideserów
92 zł
+ darmowa dostawa

Silikonowa forma na dwanaście, małych minideserów. Podejmij się kreatywnego pieczenia, a zobaczysz, że Ci się podoba. Desery z pewnością docenią wszyscy, którzy lubią słodycze w małych porcjach.

Dr.Oetker Forma do wypiekania chleba
131 zł

Forma do wypiekania chleba marki Dr. Oetker, o długości 30 cm, została wykonana z wytrzymałych materiałów oraz posiada nieprzywierającą powłokę. Dzięki temu, w prosty sposób można upiec ulubione chleby. Formę można myć w zmywarce.

Dr.Oetker foremki do ciastek śnieżynki, 3 szt.
37 zł

Trzy foremki w kształcie śnieżynek do marcepanu, lub innego ciasta. Plastikowe foremki marki dr.Oetker są łatwe do przechowywania i gwarantują satysfakcję z efektów podczas użytkowania.

Dr.Oetker Brytfanna 42 x 34 x 13 cm
230 zł

Brytfanna 42 × 34 × 13 cm marki Dr. Oetker świetnie nadaje się do pieczenia mięs i warzyw. Za pomocą praktycznej pokrywki można uzyskać idealną temperaturę smażenia. Brytfannę można myć w zmywarce.

Dr.Oetker Brytfanna 40 x 34 cm
139 zł

Brytfanna 40 × 34 cm marki Dr. Oetker idealnie wpasuje się do każdej kuchni. W szybki i prosty sposób można usmażyć na niej różnego rodzaju mięso i warzywa. Nieprzywierająca powłoka zapewni satysfakcję z pieczenia.

Dr.Oetker Lejek kuchenny
43 zł

Lejek Dr.Oetker kuchenny doskonale nadaje się do wszelkich prac w kuchni. Model można myć w zmywarce.

Dr.Oetker łopatka
32 zł

Łopatka Dr.Oetker doskonale nadaje się do wszelkich prac w kuchni. Model jest wykonany ze stali nierdzewnej i drewna.

Dr.Oetker pędzel silikonowy
28 zł

Pędzel wykonany z wysokiej jakości silikonu jest idealny do rozprowadzania dowolnej polewy. Silikon jest odporny na wysokie temperatury i wytrzymuje wszystko, co może wydarzyć się w kuchni.

Dr.Oetker sitko kuchenne 10 cm
38 zł

Sitko kuchenne Dr.Oetker doskonale nadaje się do wszelkich prac w kuchni. Jest wykonane ze stali nierdzewnej i drewna.

Dr.Oetker sitko kuchenne 14 cm
38 zł

Sitko kuchenne Dr.Oetker doskonale nadaje się do wszelkich prac w kuchni. Model jest wykonany ze stali nierdzewnej i drewna.

Dr.Oetker ubijak

Dr.Oetker ubijak

Ocena: 5
32 zł

Ubijak Dr.Oetker doskonale nadaje się do wszelkich prac w kuchni. Model jest wykonany ze stali nierdzewnej i drewna.

Dr.Oetker waga kuchenna retro
248 zł

Waga kuchenna retro Dr.Oetker doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. Dużym atutem jest retro design, który sprawia, że model ten jest nie tylko praktycznym, ale również niezwykle stylowym dodatkiem.