Earth Rated pojemnik z 1 rolką woreczków na psie odchody bezzapachowych
10 zł

Nowość

Pojemnik na woreczki na psie odchody posiada regulowany pasek na rzep, który umożliwia przypięcie do torby, plecaka lub smyczy. Na haczyku z tyłu można zawiesić zużyte woreczki. Earth Rated pojemnik z 1 rolką woreczków na psie odchody bezzapachowych jest doskonały dla wszystkich właścicieli psów.

Earth Rated pojemnik z 1 rolką woreczków na psie odchody zapachowych
10 zł

Nowość

Pojemnik na woreczki na psie odchody posiada regulowany pasek na rzep, który umożliwia przypięcie do torby, plecaka lub smyczy. Na haczyku z tyłu można zawiesić zużyte woreczki. Earth Rated pojemnik z 1 rolką woreczków na psie odchody zapachowych jest doskonały dla wszystkich właścicieli psów.

Earth Rated stojak na worki na psie odchody zapachowe (30 rolek)
178 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stojak jest wypełniony workami na psie odchody z zapachem lawendy, które oferują swoją wytrzymałość i nieprzepuszczalność. Ich zaletą, w porównaniu do plastikowych woreczków, jest fakt, że się rozkładają i nie zanieczyszczają środowiska. Earth Rated stojak na worki na psie odchody zapachowe (30 rolek) nadaje się doskonale także do gabinetów weterynaryjnych lub sklepów zoologicznych.

Earth Rated woreczki na psie odchody bezzapachowe 21 rolek
49 zł

Nowość

Woreczki na psie odchody oferują swoją wytrzymałość i nieprzepuszczalność. Ich zaletą, w porównaniu do plastikowych woreczków, jest fakt, że się rozkładają i nie zanieczyszczają środowiska. Earth Rated woreczki na psie odchody bezzapachowe 21 rolek zawierają łącznie 315 woreczków.

Earth Rated woreczki na psie odchody bezzapachowe 300 szt.
42 zł

Nowość

Woreczki na psie odchody oferują swoją wytrzymałość i nieprzepuszczalność. Ich zaletą, w porównaniu do plastikowych woreczków, jest fakt, że się rozkładają i nie zanieczyszczają środowiska. Earth Rated woreczki na psie odchody bezzapachowe 300 szt. są przechowywane w pudełku z otworem, dzięki któremu łatwo się je wyciąga.

Earth Rated woreczki na psie odchody bezzapachowe 8 rolek
22 zł

Nowość

Woreczki na psie odchody oferują swoją wytrzymałość i nieprzepuszczalność. Ich zaletą, w porównaniu do plastikowych woreczków, jest fakt, że się rozkładają i nie zanieczyszczają środowiska. Earth Rated woreczki na psie odchody bezzapachowe 8 rolek są idealne dla wszystkich właścicieli psów.

Earth Rated woreczki na psie odchody kompostowalne 4 rolki
29 zł

Nowość

Woreczki na psie odchody oferują swoją wytrzymałość i nieprzepuszczalność. Ich zaletą, w porównaniu do plastikowych woreczków, jest fakt, że się rozkładają i nie zanieczyszczają środowiska. Earth Rated woreczki na psie odchody kompostowalne 4 rolki są idealne dla wszystkich właścicieli psów.

Earth Rated woreczki na psie odchody z uchwytami bezzapachowe 120 szt. pudełko
22 zł

Nowość

Woreczki na psie odchody oferują swoją wytrzymałość i nieprzepuszczalność. Ich zaletą, w porównaniu do plastikowych woreczków, jest fakt, że się rozkładają i nie zanieczyszczają środowiska. Earth Rated woreczki na psie odchody z uchwytami bezzapachowe 120 szt. pudełko są idealne dla wszystkich właścicieli psów.

Earth Rated woreczki na psie odchody z uchwytami zapachowe 120 szt. pudełko
22 zł

Nowość

Woreczki na psie odchody o lawendowym zapachu oferują swoją wytrzymałość i nieprzepuszczalność. Ich zaletą, w porównaniu do plastikowych woreczków, jest fakt, że się rozkładają i nie zanieczyszczają środowiska. Earth Rated woreczki na psie odchody z uchwytami zapachowe 120 szt. pudełko są idealne dla wszystkich właścicieli psów.

Earth Rated woreczki na psie odchody z zapachem lawendy 300 szt. pudełko
41 zł

Nowość

Woreczki na psie odchody o lawendowym zapachu oferują swoją wytrzymałość i nieprzepuszczalność. Ich zaletą, w porównaniu do plastikowych woreczków, jest fakt, że się rozkładają i nie zanieczyszczają środowiska. Earth Rated woreczki na psie odchody z zapachem lawendy 300 szt. pudełko są przechowywane w pudełku z otworem, dzięki któremu łatwo się je wyciąga.

Earth Rated woreczki na psie odchody z zapachem lawendy 8 rolek
22 zł

Nowość

Woreczki na psie odchody o lawendowym zapachu oferują swoją wytrzymałość i nieprzepuszczalność. Ich zaletą, w porównaniu do plastikowych woreczków, jest fakt, że się rozkładają i nie zanieczyszczają środowiska. Earth Rated woreczki na psie odchody z zapachem lawendy 8 rolek są idealne dla wszystkich właścicieli psów.

Earth Rated woreczki na psie odchody zapachowe 30 rolek (zapasowe)
69 zł

Nowość

Zapasowe woreczki na psie odchody o lawendowym zapachu oferują swoją wytrzymałość i nieprzepuszczalność. Ich zaletą, w porównaniu do plastikowych woreczków, jest fakt, że się rozkładają i nie zanieczyszczają środowiska. Earth Rated woreczki na psie odchody zapachowe 30 rolek (zapasowe) są idealne dla wszystkich właścicieli psów.

Earth Rated woreczki na psie odchody z zapachem lawendy 21 rolek
49 zł

Nowość

Woreczki na psie odchody o lawendowym zapachu oferują swoją wytrzymałość i nieprzepuszczalność. Ich zaletą, w porównaniu do plastikowych woreczków, jest fakt, że się rozkładają i nie zanieczyszczają środowiska. Earth Rated woreczki na psie odchody z zapachem lawendy 21 rolek są idealne dla wszystkich właścicieli psów.