Eddy Toys Petanka, gra w bule, 3 kule
45 zł 36 zł

Petanka czyli gra w bule marki Eddy Toys to idealna do spędzania czasu na świeżym powietrzu zabawa. Celem gry jest rzucenie metalowej kuli jak najbliżej celu, małej kulki zwanej „świnką“. Zasady gry jest bardzo proste.

Eddy Toys Petanka Gra w bule w kuferku, 6 kuli
85 zł

Petanka Gra w bule w kuferku, 6 kuli marki Eddytoys to doskonały powód, by spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu. Gra polega na takim rzuceniu srebrną kulą, by trafiła ona jak najbliżej małej kulki, zwanej „świnką".

Eddy Toys Elektroniczny keybord, 14 klawiszy
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Elektroniczny keybord, 14 klawiszy marki Eddytoys to wyjątkowa zabawka edukacyjna. Instrument posiada 2 tryby grania, dzięki czemu dziecko może słuchać melodii i rozwijać swój słuch muzyczny lub samemu grać własne kompozycje.

Eddy Toys Garaż dwupoziomowy, 2 auta + helikopter, 366
97 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Garaż marki Eddy Toys przyciągnie każdego chłopca na dziesiątki godzin zabawy. Dwupoziomowy garaż posiada windę, którą auta mogę wjeżdżać na pierwsze piętro. W skład zestawu wchodzą dodatkowo 2 samochody i helikopter. Idealny pomysł na prezent.

Eddy Toys hulajnoga
119 zł

Hulajnoga marki Eddy Toys to doskonały sposób by rozwinąć w dziecku zmysł sportowca. Regulowana kierownica – 62–84 cm – pozwoli na dopasowanie urządzenia do każdego dziecka. Konstrukcja aluminiowa czyni z hulajnogę bardzo lekką – 3,7 kg.

Eddy Toys huśtawka dziecięca, opona 38,5 cm
99 zł

Huśtawka ogrodowa w kształcie opony marki eddy Toys to doskonała zabawka dla najmłodszych. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego przeznaczona jest do użytku zarówno w ogrodzie jak i mieszkaniu. Maksymalne obciążenie to 20 kg.

Eddy Toys Stół do zabawy, 17 elementów
99 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stół do zabawy, 17 elementów marki Eddy Toys to kreatywna zabawka stołowa, która służy do zabawy w wodzie lub piasku. Stolik nie tylko bawi, ale zaspakaja naturalną ciekawość świata wspierając rozwój maluszka. Dziecko wykonując doświadczenia przy pomocy dołączonych akcesorii odkrywa swoje otoczenie rozwijajc przy okazji swoją wyobraźnię i zdolnoścci motoryczne.