EDUCA Banknoty 1000 puzzli
53 zł

Nowość

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 1000 elementów, które po złożeniu stworzą obrazek z różnymi banknotami. Czy możesz policzyć ich całkowitą wartość? A może nawet dowiesz się, z jakiego kraju pochodzą te banknoty?


EDUCA Chloe - zestaw stwórz swoją lalkę
72 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fofucha to brazylijskie słowo, które oznacza „ładny” lub „słodki”. Fofuchas to urocze lalki, które mają okrągłą głowę, długie nogi i duże stopy. Każda Fofucha jest unikalna, podobnie jak osoba, która ją stworzyła. Stwórz swoją własną lalkę Fofucha – miłośniczka mody Chloe.


EDUCA Dzikie zwierzęta 1000 puzzli
53 zł

Nowość

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 1000 elementów, które po złożeniu stworzą obrazek z różnymi zwierzętami żyjącymi na wolności. Możesz zobaczyć łącznie 12 zwierząt – lwa, tygrysa, żyrafy, zebry i inne.


EDUCA Gra: Szybki jak ryś 350, obrazków
92 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Rodzinna gra akcji, która ujawnia, kto ma najlepszy wzrok i najszybciej reaguje! Kto jest mądry jak ryś, wygrywa! Po prostu rozłóż planszę, wymieszaj pakiet obrazów i wybierz 3 z nich. Bądź pierwszym graczem, który znajdzie wszystkie swoje zdjęcia na planszy, zbierz najwięcej kart i … wygraj!


EDUCA Katie - zestaw stwórz swoją lalkę
72 zł

Nowość

Fofucha to brazylijskie słowo, które oznacza „ładny” lub „słodki”. Fofuchas to urocze lalki, które mają okrągłą głowę, długie nogi i duże stopy. Każda Fofucha jest unikalna, podobnie jak osoba, która ją stworzyła. Stwórz swoją własną lalkę Fofucha – piosenkarka Katie.


EDUCA Kitesurfing 1000 puzzli
53 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 1000 elementów, które po złożeniu stworzą wspaniały widok plaży, która jest idealna do kitesurfing. Czy możesz obliczyć, ile żagli jest na obrazku?


EDUCA Kolorowanka puzzle Jednorożec
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 150 elementów, które po złożeniu stworzą antystresową kolorowankę z motywem jednorożca. Bezbarwne części przeplatają się z kolorowymi elementami. Kolorowe części tworzą realistyczny efekt markerów lub kredek.


EDUCA Kolorowanka puzzle Koliber 300 elementów
37 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 300 elementów, które po złożeniu stworzą antystresową kolorowankę z motywem kolibra. Bezbarwne części przeplatają się z kolorowymi elementami. Kolorowe części tworzą realistyczny efekt markerów lub kredek.


EDUCA Kolorowanka puzzle Morski świat
45 zł

Nowość

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 150 elementów, które po złożeniu stworzą antystresową kolorowankę z motywem morskiego świata. Bezbarwne części przeplatają się z kolorowymi elementami. Kolorowe części tworzą realistyczny efekt markerów lub kredek.


EDUCA Kotek - stwórz swojego zwierzaka
80 zł

Nowość

Stwórz swojego zwierzaka – kotka i akcesoria dla niego. Tworzenie jest bardzo proste i bezpieczne. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w tym zestawie, a następnie możesz złożyć wszystko wykonując podane instrukcje.


EDUCA Króliczek - stwórz swojego zwierzaka
80 zł

Nowość

Stwórz swojego zwierzaka – króliczka i akcesoria dla niego. Tworzenie jest bardzo proste i bezpieczne. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w tym zestawie, a następnie możesz złożyć wszystko wykonując podane instrukcje.


EDUCA Mój Mały Ogród - truskawki, mięta bazylia
106 zł

Nowość

Zestaw Mój Mały Ogród zawiera wszystko do uprawy truskawek, mięty i bazylii. Naucz dzieci uprawiania truskawek i ziół. Wypełnij pojemniki ziemią, która jest zawarta w zestawie. Ziarna wysiewaj w doniczkach, w zależności od gatunku, i użyj konewki, aby podlać wszystko, jak na prawdziwego ogrodnika przystało.


EDUCA Podmorskie selfie 500 sztuk
33 zł

Nowość

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 500 sztuk, które po złożeniu tworzą wspólne zdjęcie zwierząt morskich i otaczającego środowiska. Na zdjęciu są widoczne delfiny, rekin, orka i wiele innych.


EDUCA Pop Star - stwórz swoją lalkę
72 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fofucha to brazylijskie słowo, które oznacza „ładny” lub „słodki”. Fofuchas to urocze lalki, które mają okrągłą głowę, długie nogi i duże stopy. Każda Fofucha jest unikalna, podobnie jak osoba, która ją stworzyła. Stwórz swoją własną lalkę Fofucha – Pop Star Lisa.


EDUCA puzzle 7 cudów europejskich 1500
65 zł

Nowość

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 1500 elementów, które można ułożyć w zdjęcie 7 najpiękniejszych zabytków w Europie wraz z ich lokalizacją.  
Pojedź do Paryża i zobacz wieżę Eiffla lub odwiedź Stonehenge w Anglii.


EDUCA puzzle Dzikie zwierzęta 6000
203 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 6000 elementów, które tworzą obraz dzikiej zwierzyny, w otoczeniu pięknej natury. Wśród nich jest słoń, lampart, zebra, tygrys i wiele innych.


EDUCA puzzle Mont Saint Michel 1000
53 zł

Nowość

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 1000 elementów, które po złożeniu stworzą wspaniały widok na francuskie miasto Mont Saint Michel, stojące na morskiej skale. Wyrusz w romantyczną podróż i odkryj piękno tej wyspy.


EDUCA puzzle Rodzina delfinów 2000
78 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 2000 elementów, które tworzą obraz rodziny delfinów. Motywem tych puzzli jest obraz rodziny delfinów i innych podwodnych zwierząt oraz roślin.


EDUCA puzzle Spacer między kwiatami 1500
65 zł

Nowość

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 1500 elementów, które tworzą obraz pięknej, historycznej ulicy otoczonej kwiatami. Wybierz się na romantyczny spacer po tej zabytkowej alei.


EDUCA puzzle Świątynia Ulun Danu 2000
78 zł

Nowość

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 2000 elementów, które po złożeniu tworzą obraz świątyni wodnej Ulun Danu znajdującej się na wyspie Bali w Indonezji. Złóż i podziwiaj świątynie, do której co roku udają się turyści z całego świata.


EDUCA puzzle Tęcza nad oazą 3000
115 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 3000 elementów , które tworzą **obraz dzikiej zwierzyny, nad którą roztacza się **piękna tęcza. Odkryj wszystkie zwierzęta na tym zdjęciu.


EDUCA puzzle Zachód słońca w Paryżu 3000
115 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 3000 elementów, które po złożeniu tworzą obraz oryginalnej paryskiej atmosfery w świetle zachodzącego słońca. Daj się porwać romantycznej atmosferze nad brzegiem Sekwany.


EDUCA Stockholm 1000 puzzli
53 zł

Nowość

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 1000 elementów, które po złożeniu stworzą wspaniały krajobraz Stockholmu. Daj się ponieść emocjom i zakochaj się w tym pięknym mieście dzięki puzzlom.


EDUCA Szczeniak - stwórz swojego zwierzaka
80 zł

Nowość

Stwórz swojego zwierzaka – szczeniaczka i akcesoria dla niego. Tworzenie jest bardzo proste i bezpieczne. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w tym zestawie, a następnie możesz złożyć wszystko wykonując podane instrukcje.


EDUCA Tygrys na drzewie 1000 puzzli
53 zł

Nowość

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 1000 elementów, które po złożeniu stworzą obrazek z tygrysami na drzewie. Wspaniały obrazek odkrywa wszystkie szczegóły podczas dłuższego układania. Ile małych tygrysiątek ma tygrys?


EDUCA Lampart z młodymi 500 sztuk
33 zł

Nowość

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 500 elementów, które po złożeniu stworzą obraz lamparta odpoczywającego na drzewie z młodymi. Ale ta rodzina lampartów nie jest sama na zdjęciu – czy odkryjesz wszystkie inne zwierzęta, które się tu ukrywają?


EDUCA Studentka Emma - zestaw stwórz swoją lalkę
72 zł

Nowość

Fofucha to brazylijskie słowo, które oznacza „ładny” lub „słodki”. Fofuchas to urocze lalki, które mają okrągłą głowę, długie nogi i duże stopy. Każda Fofucha jest unikalna, podobnie jak osoba, która ją stworzyła. Stwórz swoją własną lalkę Fofucha – studentka Emma.