EDUCA Gra: Szybki jak ryś 350, obrazków
92 zł

Rodzinna gra akcji, która ujawnia, kto ma najlepszy wzrok i najszybciej reaguje! Kto jest mądry jak ryś, wygrywa! Po prostu rozłóż planszę, wymieszaj pakiet obrazów i wybierz 3 z nich. Bądź pierwszym graczem, który znajdzie wszystkie swoje zdjęcia na planszy, zbierz najwięcej kart i … wygraj!

EDUCA Banknoty 1000 puzzli
53 zł

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 1000 elementów, które po złożeniu stworzą obrazek z różnymi banknotami. Czy możesz policzyć ich całkowitą wartość? A może nawet dowiesz się, z jakiego kraju pochodzą te banknoty?

EDUCA Dzikie zwierzęta 1000 puzzli
53 zł

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 1000 elementów, które po złożeniu stworzą obrazek z różnymi zwierzętami żyjącymi na wolności. Możesz zobaczyć łącznie 12 zwierząt – lwa, tygrysa, żyrafy, zebry i inne.

EDUCA Katie - zestaw stwórz swoją lalkę
72 zł

Fofucha to brazylijskie słowo, które oznacza „ładny” lub „słodki”. Fofuchas to urocze lalki, które mają okrągłą głowę, długie nogi i duże stopy. Każda Fofucha jest unikalna, podobnie jak osoba, która ją stworzyła. Stwórz swoją własną lalkę Fofucha – piosenkarka Katie.

EDUCA Kolorowanka puzzle Koliber 300 elementów
37 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 300 elementów, które po złożeniu stworzą antystresową kolorowankę z motywem kolibra. Bezbarwne części przeplatają się z kolorowymi elementami. Kolorowe części tworzą realistyczny efekt markerów lub kredek.

EDUCA Kolorowanka puzzle Morski świat
45 zł

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 150 elementów, które po złożeniu stworzą antystresową kolorowankę z motywem morskiego świata. Bezbarwne części przeplatają się z kolorowymi elementami. Kolorowe części tworzą realistyczny efekt markerów lub kredek.

EDUCA Króliczek - stwórz swojego zwierzaka
80 zł

Stwórz swojego zwierzaka – króliczka i akcesoria dla niego. Tworzenie jest bardzo proste i bezpieczne. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w tym zestawie, a następnie możesz złożyć wszystko wykonując podane instrukcje.

EDUCA Lampart z młodymi 500 sztuk
33 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 500 elementów, które po złożeniu stworzą obraz lamparta odpoczywającego na drzewie z młodymi. Ale ta rodzina lampartów nie jest sama na zdjęciu – czy odkryjesz wszystkie inne zwierzęta, które się tu ukrywają?

EDUCA Mój Mały Ogród - truskawki, mięta bazylia
106 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw Mój Mały Ogród zawiera wszystko do uprawy truskawek, mięty i bazylii. Naucz dzieci uprawiania truskawek i ziół. Wypełnij pojemniki ziemią, która jest zawarta w zestawie. Ziarna wysiewaj w doniczkach, w zależności od gatunku, i użyj konewki, aby podlać wszystko, jak na prawdziwego ogrodnika przystało.

EDUCA puzzle 7 cudów europejskich 1500
65 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 1500 elementów, które można ułożyć w zdjęcie 7 najpiękniejszych zabytków w Europie wraz z ich lokalizacją.  
Pojedź do Paryża i zobacz wieżę Eiffla lub odwiedź Stonehenge w Anglii.

EDUCA puzzle Mont Saint Michel 1000
53 zł

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 1000 elementów, które po złożeniu stworzą wspaniały widok na francuskie miasto Mont Saint Michel, stojące na morskiej skale. Wyrusz w romantyczną podróż i odkryj piękno tej wyspy.

EDUCA puzzle Spacer między kwiatami 1500
65 zł

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 1500 elementów, które tworzą obraz pięknej, historycznej ulicy otoczonej kwiatami. Wybierz się na romantyczny spacer po tej zabytkowej alei.

EDUCA puzzle Świątynia Ulun Danu 2000
78 zł

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 2000 elementów, które po złożeniu tworzą obraz świątyni wodnej Ulun Danu znajdującej się na wyspie Bali w Indonezji. Złóż i podziwiaj świątynie, do której co roku udają się turyści z całego świata.

EDUCA puzzle Tęcza nad oazą 3000
115 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 3000 elementów , które tworzą **obraz dzikiej zwierzyny, nad którą roztacza się **piękna tęcza. Odkryj wszystkie zwierzęta na tym zdjęciu.

EDUCA Szczeniak - stwórz swojego zwierzaka
80 zł

Stwórz swojego zwierzaka – szczeniaczka i akcesoria dla niego. Tworzenie jest bardzo proste i bezpieczne. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w tym zestawie, a następnie możesz złożyć wszystko wykonując podane instrukcje.

EDUCA Chloe - zestaw stwórz swoją lalkę
72 zł

Fofucha to brazylijskie słowo, które oznacza „ładny” lub „słodki”. Fofuchas to urocze lalki, które mają okrągłą głowę, długie nogi i duże stopy. Każda Fofucha jest unikalna, podobnie jak osoba, która ją stworzyła. Stwórz swoją własną lalkę Fofucha – miłośniczka mody Chloe.

EDUCA Kitesurfing 1000 puzzli
53 zł

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 1000 elementów, które po złożeniu stworzą wspaniały widok plaży, która jest idealna do kitesurfing. Czy możesz obliczyć, ile żagli jest na obrazku?

EDUCA Kotek - stwórz swojego zwierzaka
80 zł

Stwórz swojego zwierzaka – kotka i akcesoria dla niego. Tworzenie jest bardzo proste i bezpieczne. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w tym zestawie, a następnie możesz złożyć wszystko wykonując podane instrukcje.

EDUCA Pop Star - stwórz swoją lalkę
72 zł

Fofucha to brazylijskie słowo, które oznacza „ładny” lub „słodki”. Fofuchas to urocze lalki, które mają okrągłą głowę, długie nogi i duże stopy. Każda Fofucha jest unikalna, podobnie jak osoba, która ją stworzyła. Stwórz swoją własną lalkę Fofucha – Pop Star Lisa.

EDUCA puzzle Dzikie zwierzęta 6000
203 zł

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 6000 elementów, które tworzą obraz dzikiej zwierzyny, w otoczeniu pięknej natury. Wśród nich jest słoń, lampart, zebra, tygrys i wiele innych.

EDUCA puzzle Rodzina delfinów 2000
78 zł

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 2000 elementów, które tworzą obraz rodziny delfinów. Motywem tych puzzli jest obraz rodziny delfinów i innych podwodnych zwierząt oraz roślin.

EDUCA puzzle Zachód słońca w Paryżu 3000
115 zł

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 3000 elementów, które po złożeniu tworzą obraz oryginalnej paryskiej atmosfery w świetle zachodzącego słońca. Daj się porwać romantycznej atmosferze nad brzegiem Sekwany.

EDUCA Stockholm 1000 puzzli
53 zł

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 1000 elementów, które po złożeniu stworzą wspaniały krajobraz Stockholmu. Daj się ponieść emocjom i zakochaj się w tym pięknym mieście dzięki puzzlom.

EDUCA Tygrys na drzewie 1000 puzzli
53 zł

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 1000 elementów, które po złożeniu stworzą obrazek z tygrysami na drzewie. Wspaniały obrazek odkrywa wszystkie szczegóły podczas dłuższego układania. Ile małych tygrysiątek ma tygrys?

EDUCA Kolorowanka puzzle Jednorożec
45 zł

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z z 150 elementów, które po złożeniu stworzą antystresową kolorowankę z motywem jednorożca. Bezbarwne części przeplatają się z kolorowymi elementami. Kolorowe części tworzą realistyczny efekt markerów lub kredek.

EDUCA Podmorskie selfie 500 sztuk
33 zł

Puzzle dla dzieci i dorosłych składają się z 500 sztuk, które po złożeniu tworzą wspólne zdjęcie zwierząt morskich i otaczającego środowiska. Na zdjęciu są widoczne delfiny, rekin, orka i wiele innych.

EDUCA Studentka Emma - zestaw stwórz swoją lalkę
72 zł

Fofucha to brazylijskie słowo, które oznacza „ładny” lub „słodki”. Fofuchas to urocze lalki, które mają okrągłą głowę, długie nogi i duże stopy. Każda Fofucha jest unikalna, podobnie jak osoba, która ją stworzyła. Stwórz swoją własną lalkę Fofucha – studentka Emma.