Eldar Biustonosz damski Clarissa beige
85 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piękny biustonosz Clarissa beige marki ELDAR pasuje jak ulał. Świetny krój i precyzyjne wykonanie zapewnia komfort i wyczaruje niesamowite kobiece kształty. Prawidłowy rozmiar jest bardzo ważny dla biustonosza damskiego, więc nie wahaj się skorzystać z tabeli rozmiarów.

Eldar Majtki damskie Marita black
38 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ubierz nasze wspaniałe majtki Marita black ulubionej marki ELDAR i nie będziesz już chcieć inne! Pięknie pasują, świetnie się noszą i fantastycznie wyglądają. Nie będziesz już chcieć inne.

Eldar Majtki damskie Sara black
38 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ubierz nasze wspaniałe majtki Sara black ulubionej marki ELDAR i nie będziesz już chcieć inne! Pięknie pasują, świetnie się noszą i fantastycznie wyglądają. Nie będziesz już chcieć inne.

Eldar Damska bielizna wyszczuplająca Vanilia beige
86 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Damska bielizna wyszczuplająca Vanilia beige kształtuje sylwetkę i ukrywa niedoskonałości. Z dopasowanego ubrania nie musisz już w ogóle mieć strach! Damska bielizna wyszczuplająca Vanilia beige szybko i łatwo wyczaruje twoją wymarzoną sylwetkę.

Eldar Majtki damskie Zuzanna white
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ubierz nasze wspaniałe majtki Zuzanna white ulubionej marki ELDAR i nie będziesz już chcieć inne! Pięknie pasują, świetnie się noszą i fantastycznie wyglądają. Nie będziesz już chcieć inne.

Eldar Bluzka damska Natalia red
76 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piękna damska bluzka Natalia red na każdą okazję. Oryginalny wygląd naszej damskiej bluzki marki ELDAR przyciągnie uwagę na pierwszy rzut oka. Idealna zarówno do spódnicy, jak i spodni. Nie wahaj się i także Ty wybierz tę bluzkę do swojej garderoby.