Eldom Dozownik do octu i oliwy DO10
60 zł

DO10 Dozownik do octu i oliwy z dwoma osobnymi pojemnikami na dwa różne płyny. Mogą one również być mieszane w dowolnej, wybranej przez siebie konfiguracji.


Eldom Silikonowy zestaw LUNCHBOX
50 zł

Silikonowy zestaw LUNCHBOX marki Eldom z łatwością pomieści ulubione przekąski na lunch, do pracy lub szkoły. Dwa pojemniki po 450 ml i 300 ml zagwarantują bezpieczeństwo w transporcie, zas wygodny widelczyk z łyżką zapewni komfort jedzenia. Pojemnik wykonany z bezpiecznego silikonu bez BPA.


Eldom TMB-45 Butelka z sitkiem 0,5 l niebieska
29 zł

TMB-45 Butelka z sitkiem 0,5 l niebieska z wygodnym, praktycznym sitkiem i z silikonową uszczelką zapewniającą całkowitą szczelność. O wysokości 20 cm, pomieści 0,5 litra płynu.


Eldom TMB-45 Butelka z sitkiem 0,5 l zielona
36 zł

TMB-45 Butelka z sitkiem 0,5 l zielona z wygodnym, praktycznym sitkiem i z silikonową uszczelką zapewniającą całkowitą szczelność. O wysokości 20 cm, pomieści 0,5 litra płynu.


Eldom Ręczny młynek do pieprzu, czerwony MP22
36 zł

33 zł

MP22 Ręczny młynek do pieprzu, czerwony dzięki wygodnemu przyciskowi jest wygodny w użyciu i praktyczny. Z ceramicznym żarnem wysokiej jakości oraz regulacją grubości mielenia, to idealny zakup do każdej kuchni.


Eldom TM-120 Duo Lunchbox z butelką
44 zł

TM-120 Duo Lunchbox z butelką jest idealny do pracy, szkoły czy na wycieczkę. Pojemnik i butelka wykonane są z nietoksycznego tworzywa, które nie wchodzi w reakcję z przechowywaną żywnością.


Eldom lunchbox 2 szt. TM-106
32 zł

Lunchbox 2 sztuki TM-106 marki Alpina, to zestaw 2 pojemników wykonanych z bezpiecznego i przeznaczonego do kontaktu z żywnością plastiku, bez BPA. Pojemniki można myć w zmywarce i przechowywać w zamrażarce. Pojemność jednego wynosi 400 ml.


Eldom termiczny lunchbox TM-100
39 zł

36 zł

Termiczny lunchbox TM-100, biały marki Eldom, doskonale sprawdzi się w pracy lub podczas wycieczek- wszędzie tam, gdzie chcemy zabrać ze sobą ciepły posiłek. Jego objętość to 1 litr, dzięki czemu jest w stanie pomieścić sporą porcję jedzenia. Pudełko jest hermetycznie zamknięte i posiada składane uchwyty ułatwiające przenoszenie.


Eldom TM-150 Duo Lunchbox, zielony
49 zł

45 zł

TM-150 Duo Lunchbox, zielony o łącznej pojemności 2 l wykonany z materiału przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Idealny do transportu posiłkó do pracy czy na piknik.


Eldom Czajnik TMC-07 AIDA 3 l
86 zł

76 zł

Czajnik TMC-07 AIDA 3 l wykonany z najwyższej jakości stali może być stosowany na wszystkich typach kuchenek, w tym na płytach indukcyjnych. Dzięki ciekawemu, oryginalnemu wyglądowi świetnie wkomponuje się w wystrój nowoczesnej, stylowej kuchni.


Eldom czajnik 3 l TMC 08R
90 zł

77 zł

Czajnik 3 l, TMC 08R marki Eldom, wykonany jest z wytrzymałej stali w oryginalnym wzornictwie. Czajnik jest w stanie podgrzać jednorazowo do 3 litrów wody. Posiada praktyczny gwizdek, który informuje o wrzeniu wody.


Eldom Ostrzałka do noży ON10
25 zł

20 zł

ON10 Ostrzałka do noży z dwustopniowym systemem ostrzenia, do noży ceramicznych i stalowych. Z przyssawką, która zapewni bezpieczeństwo użytkowania, jest niezbędnym kuchennym narzędziem.


Polska firma z siedzibą w Katowicach. Na rynku istnieje od 1993 roku, zajmuje się produkcją sprzętu AGD. Oferta marki Eldom kierowana jest głównie do osób ceniących dobrą jakość urządzeń za niską cenę. W asortymencie dostępne jest wyposażenie kuchni, domu oraz produkty do pielęgnacji osobistej.

Polska firma z siedzibą w Katowicach. Na rynku istnieje od 1993 roku, zajmuje się produkcją sprzętu AGD. Oferta marki Eldom kierowana jest głównie do osób ceniących dobrą jakość urządzeń za niską cenę. W asortymencie dostępne jest wyposażenie kuchni, domu oraz produkty do pielęgnacji osobistej.