ELEM S.A. naścienny promiennik podczerwieni WTRHM15003
65 zł

Naścienny promiennik podczerwieni ELEM S.A. WTRHM15003 to gwarancja przyjemnego, niezawodnego i niemal niewidocznego ogrzewania podobnego do działania słońca. Promiennik podczerwieni pozwala na osiągnięcie wysokiego komfortu cieplnego przy niewielkich zainstalowanych mocach. Wykorzystuje zasadę wysyłania promieni cieplnych – podczerwonych takich samych jak słońce. Ogrzewa wprost dane miejsce bez ogrzewania powietrza, dlatego pozwala zaoszczędzić duże ilości energii.


ELEM S.A. konwektor TCPM2000
89 zł

Konwektor ELEM TCPM2000trzystopniową regulacją mocy pozwoli na dostosowanie temperatury do indywidualnych preferencji. Dzięki zamontowanemu w urządzeniu termostatowi konwektor wyłączy się automatycznie po osiągnięciu zadanej temperatury.


ELEM S.A. grzejnik promiennikowy PR2001
245 zł

Elegancki grzejnik promiennikowy Elem PR2001możliwością instalacji na ścianie, to idealne rozwiązanie aby szybko i skutecznie ogrzać pomieszczenie. Dla ułatwienia manipulacji urządzenie zostało wyposażone w poręczne kółka, które umożliwiają wygodne przemieszczanie grzejnika w obrębie pomieszczenia.


ELEM S.A. podkaszarka elektryczna CBE25020-1B
89 zł
85 zł

Podkaszarka elektryczna ELEM CBE25020–1B o mocy 250 W wyposażona w głowicę żyłkową to idealny sprzęt do prac wykończeniowych w Twoim ogrodzie. Niewielkie wymiary i waga powodują, że korzystanie z urządzenia jest wygodne i nie męczy.


ELEM S.A. elektryczna piła łańcuchowa TRE-2042SO
319 zł

Elektryczna piła łańcuchowa Elem TRE-2042SO o mocy 2000 W i prowadnicy o długości 40 cm. Przeznaczona do cięcia drzew i chropowatego drewna. Błyskawiczny czas hamowania łańcucha sprawia, że piła jest niesamowicie bezpieczna w użytkowaniu.


ELEM S.A. bezprzewodowy grzejnik elektryczny RHPM1203-48
69 zł

Bezprzewodowy grzejnik elektryczny Elem S.A. RHPM1203–48 to przenośne urządzenie idealne do ogrzewania mnieszych i większych pomieszczeń. Jego niewielie rozmiary i estetyka sprawiają, że bez problemu wpasują się do aranżacji wnętrza. Sprzęt zapewnia także ochronę przed przewróceniem oraz przegrzaniem – automatycznie się wyłącza.