ELEM S.A. podkaszarka elektryczna CBE25020-1B
89 zł
85 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Podkaszarka elektryczna ELEM CBE25020–1B o mocy 250 W wyposażona w głowicę żyłkową to idealny sprzęt do prac wykończeniowych w Twoim ogrodzie. Niewielkie wymiary i waga powodują, że korzystanie z urządzenia jest wygodne i nie męczy.


ELEM S.A. grzejnik promiennikowy PR2001
245 zł

Elegancki grzejnik promiennikowy Elem PR2001możliwością instalacji na ścianie, to idealne rozwiązanie aby szybko i skutecznie ogrzać pomieszczenie. Dla ułatwienia manipulacji urządzenie zostało wyposażone w poręczne kółka, które umożliwiają wygodne przemieszczanie grzejnika w obrębie pomieszczenia.


ELEM S.A. naścienny promiennik podczerwieni WTRHM15003
65 zł

Naścienny promiennik podczerwieni ELEM S.A. WTRHM15003 to gwarancja przyjemnego, niezawodnego i niemal niewidocznego ogrzewania podobnego do działania słońca. Promiennik podczerwieni pozwala na osiągnięcie wysokiego komfortu cieplnego przy niewielkich zainstalowanych mocach. Wykorzystuje zasadę wysyłania promieni cieplnych – podczerwonych takich samych jak słońce. Ogrzewa wprost dane miejsce bez ogrzewania powietrza, dlatego pozwala zaoszczędzić duże ilości energii.


ELEM S.A. elektryczna piła łańcuchowa TRE-2042SO
319 zł
+ darmowa dostawa

Elektryczna piła łańcuchowa Elem TRE-2042SO o mocy 2000 W i prowadnicy o długości 40 cm. Przeznaczona do cięcia drzew i chropowatego drewna. Błyskawiczny czas hamowania łańcucha sprawia, że piła jest niesamowicie bezpieczna w użytkowaniu.


ELEM S.A. bezprzewodowy grzejnik elektryczny RHPM1203-48
69 zł

Bezprzewodowy grzejnik elektryczny Elem S.A. RHPM1203–48 to przenośne urządzenie idealne do ogrzewania mnieszych i większych pomieszczeń. Jego niewielie rozmiary i estetyka sprawiają, że bez problemu wpasują się do aranżacji wnętrza. Sprzęt zapewnia także ochronę przed przewróceniem oraz przegrzaniem – automatycznie się wyłącza.


ELEM S.A. konwektor TCPM2000
89 zł

Konwektor ELEM TCPM2000trzystopniową regulacją mocy pozwoli na dostosowanie temperatury do indywidualnych preferencji. Dzięki zamontowanemu w urządzeniu termostatowi konwektor wyłączy się automatycznie po osiągnięciu zadanej temperatury.