Eleven damski rower górski Vortex 27,5” Lady 3
2 129 zł

Nowość

Damski rower górski wyposażony jest w hydrauliczne hamulce Tektro Auriga, które świetnie sprawdzą się w suchym i mokrym terenie. Rower ma lekką i wytrzymałą ramę z aluminium. Eleven Vortex 27,5" Lady 3 może być używany do różnych wycieczek z przyjaciółmi i rodziną.


Eleven męski rower górski Vortex 27,5" Man 3
2 129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Męski rower górski wyposażony jest w hydrauliczne hamulce Tektro Auriga, które świetnie sprawdzą się w suchym i mokrym terenie. Rower ma lekką i wytrzymałą ramę z aluminium. Eleven Vortex 27,5" Man 3 może być używany do różnych wycieczek z przyjaciółmi i rodziną.


Eleven męski rower górski Elite 29” 1
2 645 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Męski rower górski wyposażony jest w hydrauliczne hamulce Tektro Auriga, które świetnie sprawdzą się w suchym i mokrym terenie. Rower ma lekką i wytrzymałą ramę z aluminium. Eleven Elite 29" 1 może być używany do różnych wycieczek z przyjaciółmi i rodziną.


Eleven męski rower górski Vortex 29" Man 1
1 665 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Męski rower górski wyposażony jest w mechaniczne hamulce Raceline, które świetnie sprawdzą się w suchym i mokrym terenie. Rower ma lekką i wytrzymałą ramę z aluminium. Eleven Vortex 29" Man 1 może być używany do różnych wycieczek z przyjaciółmi i rodziną.


Eleven męski rower górski Vortex 29" Man 3
2 129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Męski rower górski wyposażony jest w hydrauliczne hamulce Tektro Auriga, które świetnie sprawdzą się w suchym i mokrym terenie. Rower ma lekką i wytrzymałą ramę z aluminium. Eleven Vortex 29" Man 3 może być używany do różnych wycieczek z przyjaciółmi i rodziną.


Eleven rower damski City 700 Lady
1 489 zł
+ darmowa dostawa

Stylowy damski rower, świetnie sprawdzi się do jazdy w mieście. Ładny design zwraca uwagę i nadaje lekkości. Rower Eleven City 700 Lady ma aluminiową ramę, która jest lekka i trwała. Rower ma wysokiej jakości przerzutki Shimano 3 × 7, które umożliwiają jazdę w każdej sytuacji. Wystarczające hamowanie zapewniają hamulce typu V.


Eleven rower męski Freez 700
2 025 zł
+ darmowa dostawa

Stylowy męski rower, świetnie sprawdzi się do jazdy w mieście. Ładny design zwraca uwagę i nadaje lekkości. Rower Eleven Freez 700 ma ramę ze stopu aluminium 6061 , które jest lekkie i trwałe. Rower ma wysokiej jakości przerzutki Shimano 1 × 8, co zapewnia idealną jazdę **w mieście. Wystarczające hamowanie gwarantują **mechaniczne hamulce tarczowe.


Eleven damski rower górski Vortex 27,5” Lady 1
1 665 zł

Ekskluzywnie

Damski rower górski wyposażony jest w mechaniczne hamulce Raceline, które świetnie sprawdzą się w suchym i mokrym terenie. Rower ma lekką i wytrzymałą ramę z aluminium. Eleven Vortex 27,5" Lady 1 może być używany do różnych wycieczek z przyjaciółmi i rodziną.


Eleven męski rower górski Elite 27,5" 1
2 645 zł

Ekskluzywnie

Męski rower górski wyposażony jest w hydrauliczne hamulce Avid DB1, które świetnie sprawdzą się w suchym i mokrym terenie. Rower ma lekką i wytrzymałą ramę z aluminium. Eleven Elite 27,5" 1 może być używany do różnych wycieczek z przyjaciółmi i rodziną.


Eleven męski rower górski Elite 27,5" 2
3 709 zł

Ekskluzywnie

Męski rower górski wyposażony jest w hydrauliczne hamulce Tektro Auriga, które świetnie sprawdzą się w suchym i mokrym terenie. Rower ma lekką i wytrzymałą ramę z aluminium. Eleven Elite 27,5" 2 może być używany do różnych wycieczek z przyjaciółmi i rodziną.


Eleven męski rower górski Elite 29" 2
3 709 zł

Ekskluzywnie

Męski rower górski wyposażony jest w hydrauliczne hamulce Tektro Auriga, które świetnie sprawdzą się w suchym i mokrym terenie. Rower ma lekką i wytrzymałą ramę z aluminium. Eleven Elite 29" 2 może być używany do różnych wycieczek z przyjaciółmi i rodziną.