Emsa donica CITY, 30×30×26 cm
69 zł

Wyjątkowa donica CITY marki Emsa to odporny na wszelkie warunki pogodowe pojemnik. Rozmiar doniczki CITY powoduje, że doskonale nadaje się do uprawy ziół i mniejszych roślin. Specjalna budowa donicy sprawia, że idealnie pasuje na poręcze balkonów. Doniczka CITY to sposób na własny ogród za oknem nawet na wysokim piętrze.


Emsa Termos do żywności MOBILITY 1,2 l
159 zł

145 zł

Termos do żywności MOBILITY 1,2 l marki Emsa jest praktycznym akcesorium o 100% nieprzepuszczalności termalnej. Idealnie nadaje się do pracy, szkoły lub na wycieczkę. Ciepłe jedzenie zachowa swoją temperaturę do 6 godzin, a chłodne do 12 godzin.


Emsa Pojemnik na ciasteczka myBakery Plus 30 cm
211 zł

189 zł

Pojemnik na ciasteczka myBakery Plus 30 cm marki Emsa jest w stanie pomieścić duże ciasto lub 24 muffinki. Został wykonany z tworzywa sztucznego i można go łatwo złożyć, oszczędzając 50% miejsca. Dołączona pokrywka ułatwia transport i chroni przed owadami.


Emsa karafka chłodząca FLOW FRIENDS, 1 l
73 zł

Wyprzedaż

Praktyczna karafka FLOW FRIENDS marki Emsa to naczynie wykonane z wytrzymalego tworzywa ABS. Utrzymuje temperaturę napoju nawet do 4 godzin. Pięknie prezentuje się na stole, a dzięki misternemu wykonaniu do złudzenia przypomina szkło.


Emsa Pojemnik na żywność MONSTER
35 zł

Pojemnik na żywność MONSTER marki Emsa został wykonany z tworzywa sztucznego bez dodatku BPA (szkodliwych substancji). Idealnie sprawdzi się do przechowywania drugiego śniadania do szkoły lub na wycieczkę. Pojemnik posiada wyjmowaną przegrodę dla lepszej izolacji żywności.


Emsa Lunchbox PRINCESS 16x11x7cm
24 zł

Lunchbox dla dzieci Variabolo PRINCESS 16×11×7cm marki Emsa, to kolorowy pojemnik z tworzywa sztucznego bez BPA. Wyjmowana przegroda ułatwia wkładanie pożywienia. Pojemnik można myć w zmywarce.


Emsa Pojemnik na żywność BENTO, 0,9 l
53 zł

Pojemnik na żywność BENTO, 0,9 l marki Emsa to nowoczesny i praktyczny pojemnik, w którym przechowamy jedzenie na wynos – do pracy, szkoły lub na wycieczkę. Wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które można myć w zmywarce.


Emsa bidon Life, 0,6 l
34 zł

Pojemny bidon Life marki Emsa to praktyczna butelka na napój, doskonale nadająca się do pracy, szkoły lub na siłownię. Bidon pomieści 0,6 l wody lub ulubionego napoju. Jest bardzo higieniczny i lekki.


Emsa Shaker CLIP&CLOSE, 0,5 l
36 zł

Shaker CLIP&CLOSE, 0,5 l marki Emsa idealnie sprawdzi się do przygotowywania różnego rodzaju sosów np. do sałatek. Wykonany jest z tworzywa sztucznego, z systemem uszczelniającym, który nie przepuszcza powietrza.


Emsa Termos z pompką PRESTO, 3 l
382 zł

366 zł

Termos z pompką PRESTO 3 l marki Emsa wykonany jest ze stali nierdzewnej o doskonałej izolacji. Ciepłe napoje wytrzymują do 12 godzin, a chłodne do 24 godzin. Obrotowa podstawa i regulowany uchwyt na szklanki zapewnią komfort podczas użytkowania.


Emsa Zestaw dziecięcych naczyń, Farm Family
109 zł

Zestaw dziecięcych naczyń, Farm Family marki Emsa jest zapakowany w urocze pudełko. Naczynia mają wzory z tradycyjnymi zwierzątkami z gospodarstwa. Komplet obejmuje płytki oraz głęboki talerz, zestaw trzech sztućców i kubeczek.


Emsa Zestaw pojemników na żywność, 5 szt.
90 zł
86 zł

Zestaw pojemników na żywność, 5 szt. marki Emsa został wykonany z odpornego i bezpiecznego tworzywa sztucznego bez dodatku BPA (szkodliwych substancji). Pojemniki nie przepuszczają zapachu jedzenia i gwarantują świeżość żywności na długi czas.