Ergobaby Nosidełko - Adapt
579 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Nosidełko Adapt to niezwykle innowacyjne rozwiązanie, zapewniające dziecku – zarówno noworodkowi jak i niemowlęciu – maksymalny komfort. Dzięki doskonałej konstrukcji charakteryzuje je niezawodna stabilność, która sprawia, że każdy maluch poczuje się w nim bezpiecznie

Ergobaby Nosidełko Adapt Cool Air Mesh - Classic
669 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Nosidełko Adapt Cool Air Mesh – Classic Weave od marki Ergobaby zachwyca swoją lekkością oraz łatwością obsługi. Model jest wyposażony w dodatkowe wyściełane paski naramienne i szeroki pas biodrowy z podparciem lędźwiowym.

Ergobaby Nosidełko Adapt Cool Air Mesh - Śliwka
669 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Rosnące nosidełko marki Ergobaby przeznaczone dla dziewczynek. Nosidełko jest pięknie przystosowane i bardzo wygodne. Zaprojektowany dla noworodków i małych dzieci. 3 pozycje pozwalają na noszenie z tyłu, z przodu i z boku.

Ergobaby Nosidełko Omni 360 Cool Air Mesh
789 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Nowa ergonomiczne nosidełko Omni 360 Cool Air Mesh „wszystko w jednym” od firmy Ergobaby zapewnia komfort i wygodę podczas spacerów po okolicznych parkach, podczas wycieczek lub wakacji oraz w gorące letnie dni, praktyczne 4-pozycyjne nosidełka, które dostosowują się do rosnącego dziecka od noworodka do malucha.

Ergobaby Nosidełko Original - Pearl Grey
539 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Nosidełko Original – Pearl Grey od marki Ergobaby zaskakuje swoją lekkością i łatwą obsługą. Model jest wyposażony w dodatkowe wyściełane paski naramienne i szeroki pas biodrowy z podparciem lędźwiowym.

Ergobaby rożek niemowlęcy Bee Happy
119 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wygodny rożek niemowlęcy Ergobaby Bee Happy z uroczym wzorem pszczół. Rożek wykonany jest z 100% miękkiej i oddychającej bawełny frotte. Zapewni to dziecku spokojny i niezakłócony sen. Ciepłe otoczenie przypomina brzuch matki i dzięki temu dziecko poczuje się bezpiecznie.

Ergobaby śpiworek dziecięcy ON THE MOVE
159 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Śpiworek dziecięcy ON THE MOVE od marki Ergobaby, w którym Twoje dziecko będzie spało jak pączek w maśle, a to głównie dzięki miękkiemu i przyjemnemu materiałowi. Śpiworek ma praktyczne zapięcie na zamek, który ułatwia wkładanie dziecka. Przeznaczony dla dzieci w wieku od 18 – 36 miesięcy.

Ergobaby śpiworek dziecięcy ON THE MOVE
159 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Śpiworek dziecięcy ON THE MOVE od marki Ergobaby, w którym Twoje dziecko będzie spało jak pączek w maśle, a to głównie dzięki miękkiemu i przyjemnemu materiałowi. Śpiworek ma praktyczne zapięcie na zamek, który ułatwia wkładanie dziecka. Przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 – 18 miesięcy.

Ergobaby Poduszka do karmienia
299 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Poduszka do karmienia marki Ergobaby posiada anatomiczny kształt, który zapewnia komfortowe wsparcie i wygodę podczas karmienia piersią. Dzięki temu przyczynia się do utrzymania wyjątkowej więzi pomiędzy karmiącą mamą a dzieckiem.

Ergobaby Śpiwór (6-18)
155 zł

Raty 10x0 %

Każda matka chce dla swojego dziecka tylko najlepszego, a zatem wybiera śpiwórERGO BABY. Nie tylko pierwsze dni życia są ważne. Zaprojektowany Śpiwór Ergobaby jest bardzo łatwy w użyciu, rośnie wraz z dzieckiem do 18 miesięcy i wspomaga dobry wypoczynek.

Ergobaby Śpiworek dziecięcy Premium bawełniany
129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Każda mama chce dla swojego dziecka wszystkiego co najlepsze i dlatego wybiera śpiworek dziecięcy Premium od marki ERGO BABY. Pierwsze dni życia są najważniejszym czasem, więc dlaczego nie sprawić, by były niewygodne? Zaprojektowany Śpiwór Ergobaby jest bardzo łatwy w użyciu, rośnie wraz z dzieckiem do 6 miesięcy i wspomaga dobry wypoczynek.

Ergobaby Wkładka do nosidełka Easy Snug Cool Air Mesh
139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wkładka nadaje się do wszystkich nosidełek marki Ergobaby. Dedykowana dzieciom, które jeszcze nie potrafią samodzielnie utrzymać główki. Wkładka jest przyjemnakomfortowa dla dziecka.

Ergobaby Wkładka Easy Snug
99 zł

Raty 10x0 %

Wkładka do nosidełka Easy Snug zapewnia dziecku bezpieczne siedzenie już od urodzenia. Dzięki nowemu ulepszonemu kształtowi układanie niemowlęcia jest jeszcze łatwiejsze. Ergonomiczne siedzisko zapewnia maksymalny komfort.