EverGreen forsycja, 10 szt.
32 zł

Forsycja złota lub bardziej popularna jako złoty deszcz, jest tradycyjnym symbolem wiosny. Przynieś odrobinę Słońca do swojego domu z tym pieknym, delikatnym kwiatem od EverGreen, z którego możesz zrobić ładny, wiosenny bukiet.

EverGreen Hortencja 2 sztuki kremowa
54 zł

Hortencja dekoracyjna marki EverGreen można stosować jako dekorację pojedyńczą, albo stworzyć duży bukiet, w którym kremowy kolor doda jasności i ciepła.

EverGreen tulipany 50 cm, 7 szt.
32 zł

Zapomnij o kwiatach, które przetrwają tylko kilka dni, a potem ich piękno zostaje na zawsze utracone. Siedem kolorowych tulipanów marki EverGreen długo będzie zdobiło Twój dom.

EverGreen wiklinowy wieniec, 30 cm, beżowy
35 zł

Wieniec Evergreen został wykonany z wikliny w kolorze beżowym, a jego średnica wynosi 30 cm. Stanowi doskonałą podstawę do dalszej dekoracji. Nadaje się zarówno do stworzenia oryginalnej bożonarodzeniowej lub wielkanocnej ozdoby.

EverGreen wiklinowy wieniec, 30 cm, biały
38 zł

Wiklinowy wieniec Evergreen w kolorze białym, posiada 30-centymetrową średnicę. Stanowi doskonałą podstawę do dalszej dekoracji. Nadaje się zarówno do stworzenia oryginalnej bożonarodzeniowej lub wielkanocnej ozdoby.

EverGreen wiklinowy wieniec, 30 cm, szary
35 zł

Wiklinowy wieniec Evergreen w kolorze szarym, posiada 30-centymetrową średnicę. Stanowi doskonałą podstawę do dalszej dekoracji. Nadaje się zarówno do stworzenia oryginalnej bożonarodzeniowej lub wielkanocnej ozdoby.

EverGreen jastrun, 10 szt.
32 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pakiet dziesięciu jastrunów w trzech wersjach kolorystycznych będzie zdobił wnętrza przez cały rok. Bez obaw o podlewanie, kwiaty **EverGreen* nigdy nie zwiędną.

EverGreen jesienny wieniec, 22 cm
33 zł

Jesienna dekoracja w formie wieńca z liśćmi klonu, dynią i jarzębiną. Wieniec o średnicy 22 cm wykonany jest z PVC i metalowego drutu.

EverGreen Śnieżny wieniec
42 zł

EverGreen Śnieżny wieniec z szyszek do powieszenia na drzwi wejściowe lub w wybranym przez ciebie miejscu wewnątrz domu. Lekko przyśnieżona powerzchnia nada zimowy, świąteczny klimat nawet wtedy, kiedy zabraknie śniegu.

EverGreen Ośnieżony wianek – 24 cm
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Średniej wielkości świecznik w formie wianka Evergreen ma średnicę 24 cm. W jej środku znajduje się szklany pojemnik na podgrzewacz. Klasyczna dekoracja, która sprawi, że Twój dom będzie piękny nie tylko na Boże Narodzenie, ale także przez całą zimę.

EverGreen Dekoracja św. mikołaj
58 zł

EverGreen Dekoracja Święty Mikołaj na zewnątrz lub wewnątrz domu. Udekoruj okno, kominek lub dach miłym akcentem świątecznym. Mikołaj z pełnym workiem prezentów na pewno sprawi radość tobie, dzieciom oraz sąsiadom.

EverGreen zaśnieżony wieniec ze świecą, 32 cm
45 zł

Średniej wielkości świąteczny świecznik marki Evergreen ma średnicę 32 cm. W środku dekoracji znajduje się szklany pojemnik na świecę. To klasyczna ozdoba, która sprawi, że Twój dom będzie nie tylko gotowy na Boże Narodzenie, ale także na całą zimę.