Falk Quad dziecięcy
309 zł

289 zł
+ darmowa dostawa

Quad dziecięcy ten wyjątkowy pojazd pedałowy w czerwonym kolorze spodoba się wszystkim małym fanom czterokołowych maszyn. Solidna konstrukcja Quada pozwoli cieszyć się wspaniałą zabawą na długie lata! Nadaje się do użytku domowego i na zewnątrz.


Falk Pojazd Strażacki
135 zł
131 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pojazd Strażacki stworzony specjalnie z myślą o małych fanach dzielnych strażaków! Teraz Twój maluch będzie mógł przejechać się tym realistycznie odwzorowanym wozem strażackim. Wóz o wymiarach 61 × 37 × 30 cm stworzony został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.


Falk Traktor Kubota z ładowarką i koparką
876 zł

789 zł
+ darmowa dostawa

Traktor Kubota z ładowarką i koparką marki Falk z pewnością sprawi wiele radości Twojemu dziecku. Precyzyjne wykonanie z niezwykle wytrzymałego tworzywa pozwoli na długą, bezproblemową zabawę. Ponadto wyposażono go w ładowarkę oraz koparkę do głębokich wykopów, a także przyczepkę do załadunku.


Falk Żółta kopara z łyżką + kask
225 zł
215 zł

Żółta kopara z łyżką + kask marki Falk świetna zabawka dla wszystkich maluchów zafacynowanych pojazdami budowalnymi. Koparka wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego i obraca się wokół własnej osi. Mechanicznie sterowana łyżka sprawi dużo radości wszystkim maluchom. Do zestawu dołączono również żółty kask.


Falk Traktor z przyczepką CLASS
168 zł

139 zł

Traktor CLASS marki Falk posiada doczepianą przyczepkę, w której maluch może przewozić swoje skarby. Podczas zabawy na traktorku Twoje dziecko siedzi bezpiecznie na siodełku, które jest szerokie i posiada oparcie. Traktorek napędzany jest przez odpychające się dziecko. Odpowiedni dla dzieci od 12 do 36 miesięcy.


Falk Traktor Ranch Trac
312 zł

275 zł
+ darmowa dostawa

Traktor Falk Ranch Trac to solidna, wytrzymała konstrukcja, która sprawi Twojemu dziecku wiele radości. Wykonany jest z wytrzymałego tworzywa z metalowymi elementami, co nie jest bez wpływu na jego jakość. Do tego dzięki odwzorowaniu detali oraz atrakcyjnej kolorystyce spodoba się każdemu młodemu traktorzyście, a ponadto wyposażony jest w praktyczną przyczepkę załadunkową z akcesoriami.


Falk Żółty traktor Ranch Trac z przyczepą
379 zł
375 zł
+ darmowa dostawa

Żółty traktor Ranch Trac z przyczepą marki Falk pojazd pedałowy, w którym każdy mały fan pojazdów rolniczych poczuje się jak prawdziwy farmer! Idealna zabawka na świeżym powietrzu, w której Twój maluch będzie mógł przewozić akcesoria do zabawy w piasku. Traktor posiada również ruchomą łyżkę.