Falk traktor Case IH Puma 240CVX z platformą
784 zł
+ darmowa dostawa

Traktor Case IH Puma 240CVX zaprojektowany w czerwonym kolorze, przyciągnie wzrok każdego, małego rolnika. Posiada funkcjonalną przednią łopatę ** i płaską platformę, która może przewozić każdy ładunek. Jest również wyposażony w **klakson, alarmujący o trwających pracach. Ten ciągnik z pewnością przypadnie do gustu początkującym, małym rolnikom.


Falk Traktor Kubota z ładowarką i koparką
876 zł

789 zł

Traktor Kubota z ładowarką i koparką marki Falk z pewnością sprawi wiele radości Twojemu dziecku. Precyzyjne wykonanie z niezwykle wytrzymałego tworzywa pozwoli na długą, bezproblemową zabawę. Ponadto wyposażono go w ładowarkę oraz koparkę do głębokich wykopów, a także przyczepkę do załadunku.


Falk traktor Valtra z platformą
634 zł
+ darmowa dostawa

Traktor Valtra to niezbędny sprzęt każdego małego rolnika. Wyposażony platformę, dzięki czemu pomoże w pracy na roli. Posiada płaską platformę, na której może przewozić dowolny ładunek. Jest również wyposażony w klakson, alarmujący o trwających pracach. Ten ciągnik z pewnością przypadnie do gustu początkującym, małym rolnikom.


Falk traktor Kubota z przednią łopatą
718 zł
+ darmowa dostawa

Traktor Kubota to niezbędny sprzęt każdego małego rolnika. Wyposażony w przednią łopatę, pomoże w pracy na roli. Posiada przednią łyżkę funkcjonalną. Jest również wyposażony w klakson, alarmujący o trwających pracach. Ten ciągnik z pewnością przypadnie do gustu początkującym, małym rolnikom.


Falk Quad dziecięcy
309 zł

289 zł

Quad dziecięcy ten wyjątkowy pojazd pedałowy w czerwonym kolorze spodoba się wszystkim małym fanom czterokołowych maszyn. Solidna konstrukcja Quada pozwoli cieszyć się wspaniałą zabawą na długie lata! Nadaje się do użytku domowego i na zewnątrz.


Falk Ciągnik Claas Arion 430 zielony
467 zł

Piękny ciągnik z pedałami FALK w zielonym kolorze przyciąga każdego małego rolnika. Jest również wyposażony w klakson, alarmujący o trwających pracach. Ten ciągnik z pewnością przypadnie do gustu początkującym, małym rolnikom.


Falk Koparka Kubota KX080-4 z kaskiem
309 zł

Duża koparka wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałego plastiku, obraca się o 360 stopni. Funkcjonalna łyżka zrobi wrażenie na każdym budowniczym jak prawdziwa koparka. Dołączony jest również hełm budowlany. Wtedy twoje dziecko będzie gotowe do budowy!


Falk Kosiarka Kubota
88 zł

69 zł

Kosiarka dziecięca Kubota z fałszywym rozrusznikiem i zakrętką do napełniania benzyną. Na składanym uchwycie znajduje się ruchoma dźwignia bez funkcji. Dzięki tej kosiarce Twoje dzieci mogą w pełni cieszyć się zabawą w ogrodzie.


Falk Motocykl Kawasaki KX BUD Racing mały
150 zł

Super motocykl wyścigowy, który uczy dziecko zachowania równowagi. Szerokie koła zapewniają lepszą stabilność i większą prędkość. Wykonane z wysokiej jakości i trwałego materiału.


Falk Motocykl Rainbow star różowy
142 zł

Super motocykl wyścigowy, który uczy dziecko zachowania równowagi. Szerokie koła zapewniają lepszą stabilność i większą prędkość. Wykonane z wysokiej jakości i trwałego materiału.


Falk Przyczepa dwukołowa z akcesoriami
142 zł

Przyczepa FALK jest wielofunkcyjna. Obejmuje ona uchwyty, które sprawiają, że obraca się po połączeniu. Obejmuje również łopatę, grabie i czajniczek. „Praca w ogrodzie” z tym zwiastunem będzie zabawna.


Falk Przyczepa z uchwytem Claas
150 zł

Przyczepa FALK jest wielofunkcyjna. Obejmuje ona uchwyty, które sprawiają, że obraca się po połączeniu. Obejmuje również łopatę, grabie i czajniczek. „Praca w ogrodzie” z tym zwiastunem będzie zabawna.


Falk Stan Farma
125 zł

Kolorowy namiot ze zdjęciami gospodarstwa dla wszystkich drobnych rolników jest ulubionym miejscem do zabawy i relaksu. – Ukrywanie się, zabawa w chowanego oraz zabawa w dom pozwalają dzieciom rozwijać swoją wyobraźnię oraz tworzyć wyimaginowane światy, a także pomagają dzieciom w osiąganiu niezależności i samodzielności.


Falk traktor Case
884 zł
+ darmowa dostawa

Traktor Case to niezbędny sprzęt każdego małego rolnika. Wyposażony w przednią i tylną łopatę, pomoże w pracy na roli. Posiada przednią i tylną łyżkę funkcjonalną. Jest również wyposażony w klakson, alarmujący o trwających pracach. Ten ciągnik z pewnością przypadnie do gustu początkującym, małym rolnikom.


Falk traktor Landini Serii 7 z platformą
559 zł
+ darmowa dostawa

Traktor Landini Serii 7 to niezbędny sprzęt każdego małego rolnika. Posiada płaską platformę, na której może przewozić dowolny ładunek. Jest również wyposażony w klakson, alarmujący o trwających pracach. Ten ciągnik z pewnością przypadnie do gustu początkującym, małym rolnikom.


Falk Traktor z akcesoriami Garden Master
701 zł
+ darmowa dostawa

Zielony traktor Garden Master to niezbędny sprzęt każdego małego rolnika. Wyposażony w platformę, przednią łopatę i zestaw akcesoriów, pomoże w pracy na roli. Wyposażony w funkcjonalną łopatę z przodu, przyczepę, grabki i łopatę. Jest również wyposażony w klakson, alarmujący o trwających pracach. Ten ciągnik z pewnością przypadnie do gustu początkującym, małym rolnikom.


Falk Pojazd Strażacki
135 zł
131 zł

Pojazd Strażacki stworzony specjalnie z myślą o małych fanach dzielnych strażaków! Teraz Twój maluch będzie mógł przejechać się tym realistycznie odwzorowanym wozem strażackim. Wóz o wymiarach 61 × 37 × 30 cm stworzony został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.


Falk traktor Claas Axos 330 z platformą
784 zł
+ darmowa dostawa

Ciągnik Axos 330 w zielonym kolorze przyciąga wzrok każdego małego rolnika. Posiada czterokołową platformę, na którym może przewozić dowolny ładunek. Jest również wyposażony w klakson, alarmujący o trwających pracach. Ten ciągnik z pewnością przypadnie do gustu początkującym, małym rolnikom.


Falk Traktor Ranch Trac
312 zł

275 zł

Traktor Falk Ranch Trac to solidna, wytrzymała konstrukcja, która sprawi Twojemu dziecku wiele radości. Wykonany jest z wytrzymałego tworzywa z metalowymi elementami, co nie jest bez wpływu na jego jakość. Do tego dzięki odwzorowaniu detali oraz atrakcyjnej kolorystyce spodoba się każdemu młodemu traktorzyście, a ponadto wyposażony jest w praktyczną przyczepkę załadunkową z akcesoriami.


Falk traktor z platformą Garden Master
517 zł

Traktor Garden Master to niezbędny sprzęt każdego małego rolnika. Wyposażony w platformę, pomoże w pracy na roli. Posiada płaską platformę, na której może przewozić dowolny ładunek. Jest również wyposażony w klakson, alarmujący o trwających pracach. Ten ciągnik z pewnością przypadnie do gustu początkującym, małym rolnikom.


Falk Traktor z przyczepką CLASS
168 zł

139 zł

Traktor CLASS marki Falk posiada doczepianą przyczepkę, w której maluch może przewozić swoje skarby. Podczas zabawy na traktorku Twoje dziecko siedzi bezpiecznie na siodełku, które jest szerokie i posiada oparcie. Traktorek napędzany jest przez odpychające się dziecko. Odpowiedni dla dzieci od 12 do 36 miesięcy.


Falk Żółta kopara z łyżką + kask
225 zł
215 zł

Żółta kopara z łyżką + kask marki Falk świetna zabawka dla wszystkich maluchów zafacynowanych pojazdami budowalnymi. Koparka wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego i obraca się wokół własnej osi. Mechanicznie sterowana łyżka sprawi dużo radości wszystkim maluchom. Do zestawu dołączono również żółty kask.


Falk Żółty traktor Ranch Trac z przyczepą
379 zł
375 zł

Żółty traktor Ranch Trac z przyczepą marki Falk pojazd pedałowy, w którym każdy mały fan pojazdów rolniczych poczuje się jak prawdziwy farmer! Idealna zabawka na świeżym powietrzu, w której Twój maluch będzie mógł przewozić akcesoria do zabawy w piasku. Traktor posiada również ruchomą łyżkę.