Finnern saszetki dla kota Miamor Filet z tuńczyka+warzywa 24x100g
109 zł

96 zł

Mokra karma w saszetkach Finnern Miamor filet z tuńczyka + warzywa w formie mięsnych kawałków w galaretce, przeznaczona jest dla dorosłych kotów. Dzięki niskiej zawartości tłuszczu doskonale sprawdzi się również jako pokarm dla kotów z nadwagą.


Finnern saszetki dla kota Miamor Ragout z królika 22 x 100 g
59 zł

Mokra karma w saszetkach Finnern Miamor Ragout z królika w formie mięsnych kawałków w galaretce, przeznaczona jest dla dorosłych kotów. Odpowiednio dobrany skład gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie organizmu Twojego pupila.


Finnern saszetki dla kota Miamor Ragout z Łososia 22 x 100 g
59 zł

Mokra karma w saszetkach Finnern Miamor Ragout z łososia w formie mięsnych kawałków w galaretce, przeznaczona jest dla dorosłych kotów. Bogata w kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 gwarantujące lśniącą sierść i zdrową skórę Twojego pupila.


Finnern mokra karma dla kota Miamor Ragout z kurczaka 22 x 100 g
66 zł

59 zł

Mokra karma w saszetkach Finnern Miamor Ragout z kurczaka w formie mięsnych kawałków w galaretce, przeznaczona jest dla kociąt wszystkich ras. Zawarte w niej witaminy i składniki mineralne gwarantują zdrowy rozwój Twojego pupila.


Finnern saszetka dla kota Miamor Filet z tuńczyka+Kalmary 24x100g
109 zł

96 zł

Mokra karma w saszetkach Finnern Miamor filet z tuńczyka + kalmary w formie mięsnych kawałków w galaretce, przeznaczona jest dla dorosłych kotów. Dzięki niskiej zawartości tłuszczu doskonale sprawdzi się również jako pokarm dla kotów z nadwagą.


Finnern saszetki dla kota Miamor Ragout z indyka 22 x 100 g
59 zł

Mokra karma w saszetkach Finnern Miamor Ragout z indyka w formie mięsnych kawałków w galaretce, przeznaczona jest dla dorosłych kotów. Zawarte w niej witaminy i składniki mineralne gwarantują zdrowie Twojego pupila.