Floo For Baby dwustronna mufka
66 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dwustronna mufka na wózek marki Floo For Baby to praktyczny dodatek do wózków z klasycznym uchwytem, który chroni dłonie przed zimnem, wilgocią i wiatrem. Do wyboru w różnych wzorach i stylach, które zadowolą każdego.


Floo For Baby mufka PRESTIGE
99 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mufka PRESTIGE marki For Baby z futerkiem to piękna i praktyczna ozdoba wózka. Dzięki temu specjalnemu rękawowi, spacerowanie i podróżowanie w złych warunkach pogodowych z dzieckiem będzie nadal przyjemne.


Floo For Baby rożek niemowlęcy 2w1 z uszkami
149 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Rożek niemowlęcy Floo For Baby jest uniwersalna i nadaje się do różnego rodzaju wózków, siedzeń samochodowych i do codziennego użytku. Dzięki zastosowanym materiałom, zapewnia optymalną temperaturę dla Twojego dziecka w ciągu dnia.


Floo For Baby zestaw do wózka - kocyk + poduszka MINKY
77 zł

Zestaw do wózka MINKY Floo For Baby to kocyk i poduszka, które mogą być również używane w łóżeczku lub kołysce. W ofercie znajduje się kilka stylowych wzorów, każdy znajdzie coś dla siebie.


Floo For Baby wkładka do wózka z ochraniaczem na pasy Miki
115 zł

Wkładka do wózka Miki marki Floo For Baby to piękny dodatek z osłoną na pasy bezpieczeństwa. Wkładka zawiera również podkładkę, którą z łatwością przyjmujesz do wózka. Wkładka jest wykonana w 100% z bawełny i materiału MINKY, dzięki czemu jest przyjemna dla Twojego maluszka. Dołączone są również ochraniacze na pasy.