Frabar Kosiarka

Frabar Kosiarka

Ocena: 4,5
35 zł

25 zł

Kosiarka marki Frabar to plastikowa zabawka dla dzieci. Idealna do zabaw w ogrodzie, w letnie dni. Gwarantuje super zabawę dla każdego młodego amatora ogrodnictwa.


Frabar Kręgle, 10+2 el.
45 zł

Zestaw kręgli marki Frabar zapewni Twojemu dziecku wiele godzin wspaniałej zabawy. Zestaw zawiera 10 kolorowych kręgli i 2 kule. Przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia i doskonale sprawdzą się w domu i na dworze.


Frabar Kręgle 6+2 el.
25 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw kręgli marki Frabar zapewni Twojemu dziecku wiele godzin wspaniałej zabawy. Zestaw zawiera 6 kolorowych kręgli i 2 kule. Przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia i doskonale sprawdzą się w domu i na dworze.


Frabar Gra ogrodowa Krzyż z koszyczkami i piłkami
25 zł

Gra ogrodowa Krzyż z koszyczkami i piłkami marki Frabar to niezwykła gra zręcznościowa, która ucieszy całą rodzinę. W zestawie znajduje się podstawka, 4 obręcze, 5 kołków oraz kosze i piłeczki.


Frabar Traktor 33 cm
25 zł

Traktor 33 cm marki Frabar to kolorowy pojazd o dużych kołach, który doskonale radzi sobie z pokonywaniem przeszkód na swojej drodze. Zabawką można bawić się zarówno w domu jak i ogrodzie. Z pewnością zachwyci wszystkich miłośników pojazdów rolniczych.


Frabar Traktor z łyżką
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Traktor z łyżką marki Frabar to pojazd o długości 47 cm dedykowany dla dzieci powyżej 3 roku życia. Charakteryzuje się dużymi kołami, które poradzą sobie z pułapkami przygotowanymi przez malca. Ruchoma łyżka pozwoli na wiele godzin wspaniałej zabawy zarówno w domu jak i ogrodzie.


Frabar Zestaw kręgli, 9+2 elementy
28 zł

24 zł

Kręgle marki Frabar dedykowane dla dzieci od 3 roku życia do zabawy zarówno w domu jak i ogrodzie lub podczas wakacyjnego wyjazdu. Zestaw zawiera 9 kolorowych kręgli i 2 kule, które zapewnią Twojemu dziecku wiele godzin wspaniałej zabawy. Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.


Frabar Kosiarka do trawy - czerwona
59 zł

49 zł

Kosiarka do trawy marki Frabar to plastikowa zabawka dla dzieci. Idealna do zabaw w ogrodzie, w letnie dni. Super zabawka dla każdego młodego amatora ogrodnictwa.


Frabar Kosiarka do trawy Lux z zasobnikiem
60 zł

55 zł

Kosiarka do trawy Lux marki Frabar to plastikowa zabawka dla dzieci. Idealna do zabaw w ogrodzie, w letnie dni. Gwarantuje super zabawę dla każdego młodego amatora ogrodnictwa.


Frabar Zestaw kręgli - 30 cz, 9+2 szt
42 zł

37 zł

Zestaw kręgli marki Frabar zapewni Twojemu dziecku wiele godzin wspaniałej zabawy. Zestaw zawiera 9 kolorowych kręgli i 2 kule. Przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia i doskonale sprawdzą się w domu i na dworze.