Gonher Strzelba kowbojska na kapiszony
91 zł

85 zł

Strzelba kowbojska na kapiszony marki Gonher. Dzięki strzelbie kowbojskiej chłopcy przeniosą się do czasów Dzikiego Zachodu. Karabin wykonany jest z metalu i tworzywa sztucznego w kolorze srebrno – brązowym.


Gonher Policyjny pistolet na kapiszony metaliczny
41 zł
39 zł

Policyjny pistolet na kapiszony metaliczny marki Gonher. Dzięki tej replice pistoletu, każdy chłopiec poczuje się jak prawdziwy policjant. Pistolet wykonany jest z metalu w srebrnym kolorze. W magazynku zmieści się osiem kapiszonów.


Gonher Kowbojski revolver + kabura szeryfa
51 zł
49 zł

Kowbojski revolver + kabura szeryfa marki Gonher. Z zestawem zawierającym rewolwer oraz kaburę szeryfa każdy chłopiec poczuje się jak gwiazda Dzikiego Zachodu. Replika rewolweru jest wykonana z metalu koloru srebrnego z uchwytem z tworzywa sztucznego.


Gonher Policyjny pistolet na kapiszony
29 zł

26 zł

Policyjny pistolet na kapiszony marki Gonher. Dzięki tej replice pistoletu, każdy chłopiec poczuje się jak prawdziwy policjant. Pistolet wykonany jest z metalu w srebrnym kolorze. W magazynku zmieści się osiem kapiszonów.


Gonher Policyjny rewolwer na kapiszony
31 zł

29 zł

Policyjny rewolwer na kapiszony marki Gonher. Dzięki tej replice pistoletu, każdy chłopiec poczuje się jak prawdziwy policjant. Pistolet wykonany jest z metalu w srebrnym kolorze. W magazynku zmieści się osiem kapiszonów.


Gonher Samopal pistolet policyjny czarny
69 zł

65 zł

Samopal pistolet policyjny czarny marki Gonher. Z tą repliką karabinu Twoje dziecko poczuje się jak członek sił specjalnych. Karabin wykonany jest z metalu w kolorze czarnym. Magazynek pomieści osiem kapiszonów.


Gonher strzelba kowbojska z metalową lunetą
43 zł

Dzięki tej strzelbie z lunetą dziecięca zabawa przeniesie się na Dziki Zachód. Strzelba wykonana jest z metalu i plastiku w srebrno-czarnym kolorze. Jest na kapiszony i ma 8-strzałowy magazynek. Odpowiednia dla dzieci od 3 roku życia.


Gonher Revolver kowbojski na kapiszony
31 zł

29 zł

Revolver kowbojski na kapiszony marki Gonher. Dzięki tej replice pistoletu, każdy chłopiec poczuje się jak prawdziwy kowboj. Pistolet wykonany jest z metalu w srebrnym kolorze. W magazynku zmieści się osiem kapiszonów.