Graco bujaczek Baby Delight
269 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bujaczek dziecięcy Delight dla niemowląt od marki Graco, ma elektryczny napęd na baterie. Bujaczek z zabawkami. Regulowane oparcie w trzech pozycjach, wyjmowany łuk z dwoma zabawkami, huśtawka jest wyposażona w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa.

Graco fotelik samochodowy Nautilus
855 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wysokiej jakości fotelik samochodowy Nautilus jest zaprojektowany dla dzieci w wieku od 9 do 36 kg. Jest wyposażony w ** 5-punktowe pasy bezpieczeństwa . Fotelik ma zwiększoną ochronę **przed uderzeniem bocznym.

Graco fotelik samochodowy Slimfit
955 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wygodny i praktyczny fotelik samochodowy W foteliku samochodowym Graco Slimfit można wozić dziecko od narodzin do 12 lat. Dzięki ochronie przed uderzeniem True Shield Safety Surround Side Impact Protection i wzmocnionej stalowej ramie pochłania energię uderzenia za pomocą pianki EPS. Jest zaprojektowany by zapewnić dziecku bezpieczeństwo na każdym etapie.

Graco Fotelik Snugfix
699 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik Snugfix marki Graco przeznaczony jest dla dzieci o wadze od 0 do 13 kg. Wykonany z wysokiej jakości materiałów zapewnia maluszkowi nie tylko bezpieczeństwo, ale również komfort. Fotelik spełnia Standardy Bezpieczeństwa zgodne z ECE R44/04.

Graco Junior Maxi 2017
209 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Junior Maxi to bezpieczny fotelik przeznaczony dla dzieci w kategorii wagowej od 15 do 36 kg. Posiada zagłówek z regulacją wysokości oraz podłokietniki regulowane w dwóch pozycjach. Dodatkowo wyposażony został w wysuwane uchwyty na kubki z tworzywa sztucznego. Jego zdejmowany pokrowiec nadaje się do prania w pralce.

Graco Krzesełko do karmienia
468 zł 425 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowe i wygodne krzesełko do karmienia Contempo z 6-stopniową regulacją wysokości oraz 3-stopniową regulacją kąta odchylenia oparcia. Składa się do niewielkich rozmiarów, co znacznie ułatwia przechowywanie. Zapewnij swojemu maluszkowi komfort w czasie posiłku.

Graco fotelik Logico L 2017
319 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik Graco Logico L 2017 jest przeznaczony dla dzieci o wadze 15 – 36 kg. Regulowane oparcie dopasowuje się do pleców, oferując dwa ustawienia. Specjalne uchwyty pozwalają na wygodne przechowywanie napoju.

Graco Booster 2017
119 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczne i wygodne siedzisko samochodowe typu booster. Wyposażone zostało w dopasowywane do wzrostu podłokietniki oraz 2 chowane uchwyty na kubki. Odpowiednie dla dzieci o wadze od 15 do 36 kg.

Graco Siedzisko Connext
135 zł

Raty 10x0 %

Siedzisko Connext marki Graco spełnia potrzeby dzieci o wadze od 15 do 36 kg. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewnia komfortowe użytkowanie. Montaż za pomocą systemu Isofix.