Guča Arina 1220

Guča Arina 1220

Ocena: 5
2 436 zł
+ darmowa dostawa

Kominek na drewno Guca Arina 1220, o mocy do 10 kW, pozwoli ogrzać pomieszczenia o kubaturze do 210 m3. Dedykowany do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych podczas długich zimowych wieczorów, dodając uroku i specyficznej atmosfery.


Guča Arina 2 (2110)
2 409 zł
+ darmowa dostawa

Kominek na drewno Guca Arina 2, o mocy do 10kW, pozwoli ogrzać pomieszczenia o kubaturze do 210m3. Dedykowany do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych podczas długich zimowych wieczorów, dodając uroku i specyficznej atmosfery.


Guča Arina 4 (1210)
2 439 zł
+ darmowa dostawa

Kominek na drewno Guca Arina 4, o mocy do 10kW, pozwoli ogrzać pomieszczenia o kubaturze do 210m3. Dedykowany do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych podczas długich zimowych wieczorów, dodając uroku i specyficznej atmosfery.


Guča GULIVER beżowa, komin lewy
5 299 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kuchnia Guca Guliver beżowa, z kanałem wylotowym mieszczącym się po lewej stronie, przeznaczona do przygotowania potraw oraz ogrzewania. Duża sprawność spalania sprawia, że urządzenie jest ekonomiczne w eksploatacji. Przeszklone palenisko pozwoli na łatwe kontrolowanie płomienia.


Guča GULIVER beżowa, komin prawy
5 329 zł
+ darmowa dostawa

Kuchnia Guca Guliver beżowa, z kanałem wylotowym mieszczącym się po prawej stronie, przeznaczona do przygotowania potraw oraz ogrzewania. Duża sprawność spalania sprawia, że urządzenie jest ekonomiczne w eksploatacji. Przeszklone palenisko pozwoli na łatwe kontrolowanie płomienia.


Guča GULIVER czerwona, komin lewy
5 329 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kuchnia Guca Guliver czerwona, z kanałem wylotowym mieszczącym się po lewej stronie, przeznaczona do przygotowania potraw oraz ogrzewania. Duża sprawność spalania sprawia, że urządzenie jest ekonomiczne w eksploatacji. Przeszklone palenisko pozwoli na łatwe kontrolowanie płomienia.


Guča GULIVER czerwona, komin prawy
5 329 zł

4 899 zł
+ darmowa dostawa

Kuchnia Guca Guliver czerwona, z kanałem wylotowym mieszczącym się po prawej stronie, przeznaczona do przygotowania potraw oraz ogrzewania. Duża sprawność spalania sprawia, że urządzenie jest ekonomiczne w eksploatacji. Przeszklone palenisko pozwoli na łatwe kontrolowanie płomienia.


Guča Mercury

Guča Mercury

Ocena: 5
2 199 zł

1 999 zł
+ darmowa dostawa

Kominek na drewno Guca Mercury, o mocy do 13 kW, pozwoli ogrzać pomieszczenia o kubaturze do 150m3. Dedykowany do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych podczas długich zimowych wieczorów, dodając uroku i specyficznej atmosfery.


Guča piec ARINA 1110
2 369 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piec przeznaczony do ogrzewania przestrzeni mieszkalnej lub jako uzupełnienie niewystarczającego ogrzewania centralnego. Guča ARINA 1110 został wykonany z żeliwnych i stalowych płyt. Na drzwiach pieca znajduje się szkło, które wytrzyma temperaturę do 700° C, jednocześnie pozwalając zajrzeć do wnętrza i zmaksymalizować dystrybucję ciepła.


Guča piec wolnostojący LAVA Termo
3 499 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wyjątkowy piec wolnostojący LAVA Termo marki Guča doskonale nadaje się do ogrzewania pomieszczeń każdego typu. Rustykalnie zdobiony model został wykonany z wysokiej jakości żeliwa. Trwały piec posiada 12– centymetrowe wyjście spalin z góry. Jego maksymalna moc wynosi 15,5 kW.


Guča SOLARIS

Guča SOLARIS

Ocena: 5
2 189 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kominek na drewno Guca Solaris, o mocy do 8 kW, dedykowany jest do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych podczas długich zimowych wieczorów, dodając uroku i specyficznej atmosfery. Oryginalny wygląd pasuje do większości wnętrz.