Helena Rubinstein (Eye & Lip Contour Serum-in-Blur) 15 ml-14%
584 zł

498 zł
+ darmowa dostawa

Promocja

Re-Plast Pro Filler jest inspirowany skutecznym działaniem kwasu hialuronowego. Celem tego serum jest skorygowanie oznak starzenia w oczach i ustach. Red zmarszczki, napinają usta i oczy, nadają jej elastyczność i jędrność.


Helena Rubinstein (Illumination Lips Gloss) 6 ml-15%
137 zł

116 zł

Promocja

Dostarcza się do ust błyskotliwy połysk i świetny kolor. Idealna konsystencja idealnie przylega do twoich ust i potrwa długo. cienkie szczotka pozwala na precyzyjne zastosowanie.


Helena Rubinstein Intensywny balsam Pure Ritual (Make-Up Remover Milk) 200 ml
184 zł

Mleczko do makijażu na twarzy i oczach delikatnie i szybko usuwa nie tylko makijaż, ale także martwe komórki skóry, sebum i wszelkie inne zabrudzenia. Nie tylko zmiękcza, ale odżywia, głęboko nawilża i pomaga zachować młodzieńczy wygląd. To mleko o przyjemnej konsystencji oczaruje Cię.


Helena Rubinstein Powercell Skinmunity 50 ml-9%
484 zł

436 zł
+ darmowa dostawa

Promocja

Powercell Skinmunity dla wszystkich rodzajów skóry. Jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych – tonizuje skórę, redukuje drobne linie i linie oraz rozjaśnia ją. Zmiękcza szorstką skórę i regeneruje ją. .


Helena Rubinstein Prodigy Cellglow (Lotion) 125 ml-10%
500 zł

450 zł
+ darmowa dostawa

Promocja

Prodigy Cellglow to lekka i przezroczysta konsystencja uzupełniona witaminą CG. Po użyciu mucha jest gotowa na następującą opiekę. Doskonale tonizuje i oczyszcza skórę, a po użyciu skóra twarzy jest witalna i jasna.