iGET Bezprzewodowa solarna syrena SECURITY P12
335 zł

Bezprzewodowa syrena zewnętrzna przeznaczona jest do systemu IGET SECURITY P12 i zapewnia proste rozszerzenie alarmu. Przystosowana jest do montażu w miejscach takich jak dom lub garaż, gdzie istnieje dostęp do światła słonecznego oraz wymagane jest wywołanie alarmu na zewnątrz. W przypadku alarmu emituje sygnał alarmowy o głośności 110 dB i miga czerwona dioda.

iGET Bezprzewodowa syrena zewnętrzna SECURITY P11
169 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bezprzewodowa syrena zewnętrzna przeznaczona jest do systemu IGET SECURITY M2B i zapewnia proste rozszerzenie systemu alarmowego. Przystosowana jest do montażu w miejscach takich jak dom lub garaż, gdzie wymagane jest wywołanie alarmu na zewnątrz. W przypadku alarmu emituje sygnał alarmowy o głośności 110 dB i miga czerwona dioda. Posiada również wbudowany akumulator, który podtrzymuje pracę syreny w przypadku awarii zasilania.

iGET Bezprzewodowy czujnik do bram/drzwi SECURITY P21
75 zł

Bezprzewodowy czujnik magnetyczny do zabezpieczania żelaznych krat, drzwi i okiem. iGet SECURITY P21 jest przeznaczony do alarmów iGET SECURITY M2B i reaguje, gdy magnesy są odsunięte od siebie o co najmniej 2 cm. Czujka łączy się bezprzewodowo ze stacją centralną, zasięg sygnału wynosi do 80 metrów.

iGET Bezprzewodowy czujnik do drzwi/okien SECURITY P4
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bezprzewodowa czujka magnetyczna do zabezpieczania drzwi i okien. iGet SECURITY P4 jest przeznaczony do systemów iGET SECURITY M1B i M2B i reaguje, gdy magnesy są odsunięte od siebie o co najmniej 2 cm. Czujka łączy się bezprzewodowo ze stacją centralną, zasięg sygnału wynosi do 80 metrów.

iGET Bezprzewodowy czujnik dymu SECURITY P14
85 zł

Bezprzewodowy czujnik dymu, który może działać niezależnie i jako część systemu bezpieczeństwa. iGET SECURITY P14 jest kompatybilny z alarmem iGET SECURITY M2B, posiada dyskretną konstrukcję i długą żywotność baterii. W razie niebezpieczeństwa miga, alarmuje i wysyła wiadomość SMS.

iGET Bezprzewodowy czujnik gazu SECURITY P6
99 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bezprzewodowy czujnik gazu, który działa niezależnie jako część systemu bezpieczeństwa. iGET SECURITY P6 wykrywa gaz ziemny, gaz węglowy, propan butan i substancje ropopochodne a w przypadku wycieku miga, brzęczy i wysyła ostrzeżenie w formie wiadomości SMS. Jest kompatybilny z alarmami iGET SECURITY M1B i M2B oraz wieloma innymi alarmami z częstotliwością 433 MHz.

iGET Bezprzewodowy czujnik poziomu wody SECURITY P9
55 zł

Bezprzewodowy czujnik do wykrywania podwyższonego poziomu wody przeznaczony jest do systemu IGET SECURITY M2B i zapewnia proste rozszerzenie systemu alarmowego. iGET P9 wyposażony jest w funkcję wykrywania podwyższonego poziomu wody za pomocą pływaka znajdującego się nad wodą. Gdy osiągnie poziom pływaka i podniesie go o 2cm, uruchamiany jest alarm.

iGET Bezprzewodowy czujnik ruchu SECURITY P17
85 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bezprzewodowy czujnik ruchu na podczerwień. iGet SECURITY P17 z opcją nie wykrywania zwierząt, przeznaczony jest do systemu iGET SECURITY M2B i zapewnia proste rozszerzenie systemu alarmowego. Skutecznie zapobiega fałszywym alarmom, pokrywa odległość do 12 m i może znajdować się do 80 m od jednostki centralnej.

iGET Bezprzewodowy czujnik wibracyjny SECURITY P10
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bezprzewodowy czujnik wibracyjny iGET SECURITY P10 jest rozszerzeniem alarmów iGET SECURITY M1B i M2B. Reaguje na podwyższone wibracje i zgłasza takie informacje, jak wstrząsy okien, gabloty lub kosztowności. Akumulator wystarcza na 1 rok, czujnik można umieścić w odległości do 80 m od jednostki centralnej.

iGET Bezprzewodowy przycisk SOS SECURITY P7
45 zł

Bezprzewodowy przycisk SOS do użycia w przypadku nagłego i bezpośredniego niebezpieczeństwa. iGET SECURITY P7 jest rozszerzeniem alarmu iGET SECURITY M2B. Po naciśnięciu wysyła SMS i rozpoczyna wybieranie ustawionych wcześniej numerów telefonów Jego bateria wystarcza na 1 rok.

iGET BODY B14
235 zł

Inteligentna waga, która pokaże Ci, jak się masz. iGET BODY B14 mierzy do 14 wartości ciała, takich jak BMI, zawartość tłuszczu, masę mięśniową, wodę w ciele lub masę kostną i wyraźnie pokazuje twoją kondycję fizyczną. Wszystkie dane są teraz w jednym miejscu i możesz łatwo udostępniać je znajomym.

iGET BODY B15

iGET BODY B15

Ocena: 5
335 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Inteligentna waga, która pokaże Ci, jak się masz. iGET BODY B15 mierzy do 16 wartości ciała, takich jak BMI, zawartość tłuszczu, masę mięśniową, wodę w ciele lub masę kostną i wyraźnie pokazuje twoją kondycję fizyczną. Wszystkie dane są teraz w jednym miejscu i można łatwo udostępniać je znajomym.

iGET czujnik dymu SECURITY M3P14
119 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bezprzewodowy czujnik dymu, który może działać niezależnie i jako część systemu bezpieczeństwa. iGET SECURITY M3P14 jest kompatybilny z alarmami iGET SECURITY M3 i M4, ma dyskretną konstrukcję i długą żywotność baterii. W razie niebezpieczeństwa miga, alarmuje i wysyła wiadomość SMS.

iGET czujnik magnetyczny SECURITY M3P21
119 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bezprzewodowy czujnik magnetyczny do zabezpieczania żelaznych bram, drzwi i okien. Model iGet SECURITY M3P21 jest przeznaczony do alarmów iGET SECURITY M3 i M4 i reaguje, gdy magnesy są odsunięte od siebie o więcej, niż 2 cm. Bateria może pracować do 2 lat i znajdować się w odległości do 100 m od jednostki centralnej.

iGET czujnik magnetyczny SECURITY M3P4
59 zł

Bezprzewodowy czujnik magnetyczny do zabezpieczania drzwi i okiem. iGet SECURITY M3P4 jest przeznaczony do alarmów iGET SECURITY M3 i M4 i reaguje, gdy magnesy są odsunięte od siebie o co najmniej 2 cm. Ma wbudowaną ochronę przed sabotażem, a bateria wystarcza na 2 lata.

iGET czujnik poziomu wody SECURITY M3P9
59 zł

Bezprzewodowy czujnik do wykrywania podwyższonego poziomu wody do zbiorników itp. iGET SECURITY M3P9 je rozszerzeniem alarmów iGET SECURITY M3 i M4. Gdy tylko część płytki wykrywającej zostanie zanurzona w wodzie, włącza się alarm. Jego bateria wystarcza na więcej, niż 2 lata.

iGET czujnik ruchu na podczerwień SECURITY M3P17
119 zł

Bezprzewodowy czujnik ruchu na podczerwień, który nie wykrywa zwierząt o masie do 12 kg. Model iGet SECURITY M3P17 jest przeznaczony do alarmów iGET SECURITY M3 i M4 i wykrywa ruch niepożądanych gości, nawet w całkowitej ciemności. Obejmuje odległość do 12 m, a od jednostki centralnej może być oddalony aż o 100 m.

iGET czujnik ruchu SECURITY M3P1
89 zł

Bezprzewodowy czujnik ruchu na podczerwień. iGet SECURITY M3P1 jest przeznaczony do alarmów iGET SECURITY M3 i M4, rejestrując ruch niepożądanego gościa nawet w całkowitej ciemności. Skutecznie zapobiega fałszywym alarmom, pokrywa odległość do 9 m i może znajdować się do 100 m od jednostki centralnej.

iGET czujnik wibracji SECURITY M3P10
59 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bezprzewodowy czujnik wibracji iGET SECURITY M3P10 jest rozszerzeniem alarmów iGET SECURITY M3 i M4. Reaguje na podwyższone wibracje i zgłasza takie informacje, jak wstrząsy okien, gabloty lub kosztowności. Posiada ochronę przed sabotażem, a jego bateria wystarcza na 2 lata.

iGET Kamera HOMEGUARD HGNVK929CAM
329 zł

Bezprzewodowa zewnętrzna kamera Wi-Fi. Kamera jest przeznaczona do rejestratora NVR iGET HOMEGUARD HGNVK88304 i innych modeli, nagrywając w rozdzielczości Full HD 1080p, wyposażona jest w ochronę przed wodą IP66noktowizor rejestrujący w odległości do 30 m. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości żeliwa i nagrywa pod kątem 90 °.

iGET Kamera HOMEGUARD HGPRO828 (HGPLM828)
299 zł

Kolorowa kamera bezpieczeństwa do użytku na zewnątrz. iGET HOMEGUARD HGPRO828 jest przeznaczony do rejestratorów DVR iGET HOMEGUARD HGDVK47×xx a HGDVK87×xx, nagrywa w rozdzielczości Full HD 1080p, model posiada wodoodporną ochronę IP66noktowizor na odległości do 30 m. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości żeliwa i nagrywa pod kątem 90 °.

iGET Kamera HOMEGUARD HGPRO838
329 zł

Kolorowa kamera bezpieczeństwa do użytku na zewnątrz. iGET HOMEGUARD HGPRO838 jest przeznaczona do rejestratorów iGET HOMEGUARD HGDVK84404, filmowanie w rozdzielczości Full HD 1080p, wyposażone w wykrywanie ruchu SMART z czujnikami PIR, wodoodporna ochrona IP66noktowizor rejestrujący w odległości do 30 m. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości żeliwa i nagrywa pod kątem 92 °.

iGET Kamera HOMEGUARD HGWIP711
269 zł

Bezprzewodowa kamera obrotowa IP. iGET HOMEGUARD HGWIP711 nagrywa w rozdzielczości HD 720p, możliwość oglądania rejestrowanego obrazu na telefonie lub komputerze w dowolnym momencie. Kamera może być zdalnie obracana, możliwość komunikowania się za pomocą dwukierunkowego dźwięku. Zapisywanie na karcie microSD oraz praktyczny noktowizor z zasięgiem do 8 m.

iGET Kamera HOMEGUARD HGWIP815
339 zł

Bezprzewodowa kamera IP o wyjątkowo szerokim kącie widzenia wynoszącym wynoszącym 145 °. iGET HOMEGUARD HGWIP815 nagrywa w rozdzielczości HD 1080p, możliwość oglądania rejestrowanego obrazu na telefonie lub komputerze w dowolnym momencie. Model posiada noktowizor z zasięgiem do 8 m, materiał jest zapisywany na karcie pamięci, a dwukierunkowy dźwięk umożliwia komunikację

iGET Kamera HOMEGUARD HGWOB751
339 zł

Bezprzewodowa kamera bezpieczeństwa IP do zewnętrznego stosowania. iGET HOMEGUARD HGWOB751 nagrywa w rozdzielczości HD 720p, posiada ochronę IP66noktowizor z zasięgiem do 15 m. Komunikuje się za pośrednictwem Wi-Fi lub przewodu Ethernet, umożliwiając oglądanie materiału online.

iGET Kamera HOMEGUARD HGWOB851
479 zł

Bezprzewodowa kamera bezpieczeństwa IP do zewnętrznego stosowania. iGET HOMEGUARD HGWOB851 nagrywa w rozdzielczości HD 1080p, posiada ochronę IP66noktowizor z zasięgiem do 20 m. Komunikuje się za pośrednictwem Wi-Fi lub przewodu Ethernet, umożliwiając oglądanie materiału online.

iGET pilot zdalnego sterowania SECURITY M3P5
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pilot zdalnego sterowania w praktycznej formie breloka. iGET SECURITY M3P5 jest przeznaczony do sterowania alarmem iGET SECURITY M3 i M4, pozwalając go całkowicie wyłączyć, całkowicie włączyć, oraz włączyć i wyłączyć czasowo, lub, w nagłym przypadku, uruchomić natychmiastowy alarm SOS.

iGET Pilot zdalnego sterowania SECURITY P5
39 zł

Pilot zdalnego sterowania w praktycznej formie breloka. iGET SECURITY P5 jest przeznaczony do sterowania alarmem iGET SECURITY M1B i M2B, pozwalając go całkowicie wyłączyć, całkowicie włączyć, oraz włączyć i wyłączyć czasowo, lub, w nagłym przypadku, uruchomić natychmiastowy alarm SOS.

iGET Przewodowy czujnik do drzwi/okien SECURITY P8
39 zł

Przewodowy czujnik magnetyczny do zabezpieczania drzwi i okiem. iGet SECURITY P8 jest przeznaczony do alarmów iGET SECURITY M2B i reaguje, gdy magnesy są odsunięte od siebie o co najmniej 2 cm. Zasilany bezpośrednio z centralnej jednostki alarmowej.

iGET Przewodowy czujnik ruchu SECURITY P2
69 zł

Przewodowy czujnik ruchu na podczerwień. iGet SECURITY P2 jest przeznaczony do alarmów iGET SECURITY M2B, rejestrując ruch niepożądanego gościa nawet w całkowitej ciemności. Obejmuje odległość do 12 m i automatycznie uruchamia alarm, gdy ktoś próbuje zdjąć osłonę.

iGET przycisk SOS SECURITY M3P7
59 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bezprzewodowy przycisk SOS do użycia w przypadku nagłego i bezpośredniego niebezpieczeństwa. iGET SECURITY M3P7 jest rozszerzeniem alarmów iGET SECURITY M3 i M4. Jest wyposażony w praktyczny sznurek do zawieszenia, a po wciśnięciu wysyła SMS i rozpoczyna wybieranie wcześniej ustalonych numerów telefonów. Jego bateria wystarcza na 2 lata.

iGET Smartfon Blackview BV5500 Pro, 3 GB/16 GB, Yellow
513 zł

Wyświetlacz 5,5" IPS 18:9 z rozdzielczością 1440×720 px, Android 9.0, bardzo odporny, dzięki ochronie IP68, certyfikacja wojskowa MIL-STD-810G, 4 – rdzeniowy procesor, 3 GB/16 GB, hybrydowe wejście na kartę pamięci, Dual SIM. Podwójny aparat 8 + 0,3 Mpx, aparat selfie 5Mpx, odblokowywanie za pomocą twarzy, NFC, LTE. Bateria o dużej pojemności 4400 mAh, Gorilla Glass 3.

iGET smartfon Blackview GBV6100, 3GB/16GB, Black
895 zł

Wyświetlacz 6,88" o rozdzielczości 1352×640 pikseli, Android 9.0, wyjątkowa trwałość dzięki ochronie IP68/IP69K, wojskowy standard MIL-STD-810G, 4-rdzeniowy procesor, 3 GB/16 GB, hybrydowe gniazdo na karty pamięci, Dual SIM. Podwójny aparat 8 + 0,3 Mpx, aparat selfie 5Mpx, odblokowywanie za pomocą twarzy, czytnik linii papilarnych. Bateria o dużej pojemności 5580 mAh, obsługa odwrotnego ładowania, Gorilla Glass 3, NFC.

iGET smartfon Blackview GBV9600 Pro, 6GB / 128GB, Czarny
2 092 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Najlepszy wytrzymały telefon z 2019 roku. Wyświetlacz 6,21“ AMOLED 19:9 z rozdzielczością 2248×1080 px i Gorilla Glass 3, Android 9.0, 8 – rdzeniowy procesor Helio P70, 6 GB / 128 GB, Dual SIM. Klasa ochrony IP68IP69K, wojskowy standard odporności MIL-STD-810G. Dualny 16 + 8 – megapikselowy aparat, przedni 8 – megapikselowy aparat, funkcja robienia zdjęć i nagrywania pod wodą. Długa wytrzymałość baterii o pojemności 5580 mAh, bezprzewodowe ładowanie, szybkie ładowanie. NFC, obsługa w rękawiczkach.

iGET smartfon Blackview GBV9700 Pro, 6GB / 128GB, Czarny
2 238 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wyświetlacz 5,84“ AMOLED 19:9 z rozdzielczością 2280×1080 px i Gorilla Glass 3, Android 9.0, 8 – rdzeniowy procesor Helio P70, 6 GB / 128 GB, Dual SIM. Klasa ochrony IP68IP69K, wojskowy standard odporności MIL-STD-810G. Dualny 16 + 8 – megapikselowy aparat, przedni 16 – megapikselowy aparat, specjalna kamera nocna. Duża żywotność baterii z 4380 mAh, ładowanie bezprzewodowe, szybkie ładowanie, szereg dedykowanych czujników, w tym pomiar tętna, NFC.

iGET smartwatch FIT F3
229 zł

Sportowy smartwatch z długą żywotnością. IGet FIT F3 śledzi Twoje tętno i całkowitą aktywność fizyczną, mierzy 5 różnych dyscyplin sportowych i kontroluje Twój sen. Jest wodoodporny z ochroną IP68, a na jednym ładowaniu wytrzyma do 12 dni. W zestawie znajdują się 2 silikonowe paski.

iGET Sufitowy czujnik ruchu SECURITY P3
75 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bezprzewodowy sufitowy czujnik ruchu na podczerwień. iGet SECURITY P3 został zaprojektowany w celu rozszerzenia systemu bezpieczeństwa dla alarmów iGET SECURITY M1B i M2B, rejestrując ruch niepożądanego gościa nawet w całkowitej ciemności. Obejmuje przestrzeń o średnicy aż 9 m.

iGET System bezpieczeństwa SECURITY M4
849 zł

Inteligentny bezprzewodowy system bezpieczeństwa. IGET SECURITY M4 składa się z jednostki sterującej z wbudowanym sygnalizatorem, magnetycznego czujnika na okna lub drzwi, czujnika ruchu na podczerwień, klawiatury z czytnikiem RFID, pilota zdalnego sterowania i kluczy RFID. System komunikuje się za pomocą aplikacji i umożliwia podłączenie do 20 rodzajów akcesoriów, w tym kamer IP.

iGET system kamer HOMEGUARD HGDVK46704
1 049 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zewnętrzny system kamer bezpieczeństwa – iGET HOMEGUARD HGDVK46704 składa się z 4 kamer IP i 4-kanałowej nagrywarki DVR. Obrotowe kamery o wysokiej rozdzielczości HD, są wodoodporne. Zostały wyposażone w noktowizor o zasięgu do 30 m. Możesz przeglądać swoje nagrania online na telefonie (iOS i Android) lub komputerze (Windows i Mac).

iGET system kamer HOMEGUARD HGDVK84404
1 699 zł

Zewnętrzny system kamer bezpieczeństwa ze specjalnym trybem wykrywania ruchu SMART – iGET HOMEGUARD HGDVK84404 składa się z 4 kamer IP i 8-kanałowej nagrywarki DVR. Obrotowe kamery o wysokiej rozdzielczości Full HD 1080p, są wodoodporne. Zostały wyposażone w noktowizor o zasięgu do 30 m. Możesz przeglądać swoje nagrania online na telefonie (iOS i Android) lub komputerze (Windows i Mac).

iGET system kamer HOMEGUARD HGDVK87704
1 549 zł

Zewnętrzny system kamer bezpieczeństwa – iGET HOMEGUARD HGDVK87704 składa się z 4 kamer IP i 8-kanałowej nagrywarki DVR. Obrotowe kamery o wysokiej rozdzielczości Full HD 1080p, są wodoodporne. Zostały wyposażone w noktowizor o zasięgu do 30 m. Możesz przeglądać swoje nagrania online na telefonie (iOS i Android) lub komputerze (Windows i Mac).

iGET system kamer HOMEGUARD HGNVK49004
1 899 zł

Zewnętrzny, bezprzewodowy system kamer Wi-Fi – iGET HOMEGUARD HGNVK49004 składa się z 4 kamer IP i 4-kanałowej nagrywarki NVR z 12-calowym monitorem LCD. Obrotowe kamery o wysokiej rozdzielczości HD, są wodoodporne. Zostały wyposażone w noktowizor o zasięgu do 30 m. Możesz przeglądać swoje nagrania online na telefonie (iOS i Android) lub komputerze (Windows i Mac).

iGET system kamer HOMEGUARD HGNVK88304
1 899 zł

Zewnętrzny, bezprzewodowy system kamer Wi-Fi – iGET HOMEGUARD HGNVK88304 składa się z 4 kamer IP i 8-kanałowej nagrywarki NVR. Obrotowe kamery o wysokiej rozdzielczości Full HD 1080p, są wodoodporne. Zostały wyposażone w noktowizor o zasięgu do 30 m. Możesz przeglądać swoje nagrania online na telefonie (iOS i Android) lub komputerze (Windows i Mac).

iGET SMART G101, 1 GB / 8 GB, 3G, DUAL SIM, White
435 zł

CYBER WEEK: –10% z kodem CYBER10WEEK (ważny do 08.12.2019 lub wyczerpania zapasów)!
iGET SMART G101 to okno do świata multimediów, które łączy w sobie szeroki zakres pracy i rozrywki. Doskonały wyświetlacz jest przeznaczony do oglądania filmów, odtwarzania wideo i surfowania po Internecie. Wydajne urządzenie jest osadzone w metalowej obudowie o niezwykle wyrafinowanej konstrukcji z ostrymi krawędziami. Oferuje: 10.1 "1280 × 800 IPS, procesor Quad Core 1,3 GHz, 1 GB RAM, 8 GB ROM, 2.0 MPix + 0.3 MPix, mAh, 3G, WiFi, BT, GPS, Android 7.0.
iGET SMART G81H, 2 GB / 16 GB, 3G
469 zł

iGET SMART G81 to tablet, który łączy wysoką mobilność z wydajnym łączem 3G, które znacznie przewyższa nawet najlepsze telefony. Smukły profil metalowego korpusu sprawia, że jest to model bardzo atrakcyjny wizualnie. Wszystko to podkreśla charakterystyczna faktura ciętego metalu tylnej obudowy.

iGET tablet SMART L103, 3GB/32GB, LTE
599 zł

CYBER WEEK: –10% z kodem CYBER10WEEK (ważny do 08.12.2019 lub wyczerpania zapasów)!
Wyświetlacz IPS 10,1" o rozdzielczości 1280 × 800 pikseli, Android 9.0, 4-rdzeniowy procesor MTK8765, 3 GB/32 GB, slot na kartę pamięci 128GB. Bateria o dużej pojemności 5800 mAh, Bluetooth 4.1, GPS, dwupasmowe Wi-Fi, LTE. Aparat przedni 2 Mpx i tylny 5 Mpx, radio FM, odblokowanie za pomocą skanu twarzy. Kompaktowe wymiary i efektowny design.
iGET tablet SMART W103, 3GB/16GB, Wi-Fi
554 zł

Wyświetlacz IPS 10,1" o rozdzielczości 1280 × 800 pikseli, Android 9.0, 4-rdzeniowy procesor MTK8163, 3 GB/16 GB, slot na kartę pamięci 128GB. Bateria o dużej pojemności 5800 mAh, Bluetooth 4.1, GPS, dwupasmowe Wi-Fi. Aparat przedni 2 Mpx i tylny 5 Mpx, radio FM, odblokowanie za pomocą skanu twarzy. Kompaktowe wymiary i efektowny design. Kompatybilny z rysikiem iGet iPen.