J.A.D. TOOLS łopata MacHook 80000
29 zł

Raty 10x0 %

Łopata J.A.D. TOOLS MacHook 80000 to poręczne narzędzie, które usprawni jesienne oraz wiosenne porządki w ogrodzie. Rękojeść wykonana z wytrzymałego drewna.

J.A.D. TOOLS donica CLASSIC, 25 cm
28 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Piękna, klasyczna doniczka CLASSIC marki J.A.D. TOOLS o prostym wykończeniu, wykonana jest z tworzywa sztucznego doskonale imitującego ceramikę. Jej średnica wynosi 25,5 cm. Znajduje zastosowanie w domu i na balkonie.

J.A.D. TOOLS donica CLASSIC, 30 cm
35 zł 22 zł

Raty 10x0 %

Klasyczna doniczka CLASSIC marki J.A.D. TOOLS o prostym wykończeniu, wykonana jest z tworzywa sztucznego doskonale imitującego ceramikę. Jej średnica wynosi 30 cm. Znajduje zastosowanie w domu i na balkonie.

J.A.D. TOOLS donica TERRA NOVA, 50 cm
54 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Duża donica Terra Nowa marki J.A.D. TOOLS to trwała imitacja ceramiki o średnicy 50 cm. Doskonale nadaje się zarówno do wnętrz, jak i na balkon, taras, do ogrodu.

J.A.D. TOOLS donica SUNNY, 35 cm
43 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Okrągła doniczka SUNNY marki J.A.D. TOOLS została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z elementem dekoracyjnym – słonecznikiem. Nadaje się zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Jego średnica wynosi 35 cm. Donica jest łatwa w utrzymaniu i konserwacji.

J.A.D. TOOLS donica CLASSIC TOWER, 30 cm
49 zł 36 zł

Raty 10x0 %

Wysoka donica CLASSIC TOWER marki J.A.D. TOOLS świetnie nadaje się do sadzenia kwiatów i krzewów. Została wykonana z trwałej imitacji ceramiki. Jest wyposażona w doniczkę-wkładkę do umieszczania roślin. Nadaje się do użytku na zewnątrz i wewnątrz. Jej średnica wynosi 30 cm, a wysokość 50 cm.

J.A.D. TOOLS drabina aluminiowa 1x4
99 zł

Raty 10x0 %

Drabina aluminiowa J.A.D Tools 1×4 stanowi doskonały dodatek do każdego gospodarstwa domowego czy też warsztatu. Antypoślizgowe stopnie zapewniają bezpieczeństwo podczas pracy na wysokości, natomiast gumowe końcówki nóżek nie rysują podłogi.

J.A.D. TOOLS skrzynka pocztowa ST 103
139 zł

Raty 10x0 %

Tradycyjna skrzynka pocztowa marki J.A.D. TOOLS posiada klasyczny daszek, tubę na wydruki oraz złoty symbol poczty. Model ST 103 został wykonany z wytrzymałej stali, a jego montaż jest niezwykle prosty. Skrzynka może zostać powieszona na zewnątrz (płot, mur, elewacja), jak i wewnątrz domu. Na froncie znajduje się miejsce na nazwisko oraz otwór pozwalający sprawdzić zawartośc skrzynki.

J.A.D. TOOLS skrzynka pocztowa ST 104
139 zł

Raty 10x0 %

Tradycyjna skrzynka pocztowa ST 104 marki J.A.D. TOOLS posiada oryginalny daszek, tubę na wydruki oraz złoty symbol poczty. Została wykonana z wytrzymałej stali, a jej montaż jest niezwykle prosty. Skrzynka może zostać powieszona zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu. Na froncie znajduje się miejsce na nazwisko oraz otwory pozwalające sprawdzić zawartość skrzynki.

J.A.D. TOOLS stalowa skrzynka TX0120
99 zł

Raty 10x0 %

Skrzynka pocztowa TX0120 marki J.A.D TOOLS została wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej wysokiej jakości. Łatwy montaż jest zapewniony przez 2 klucze, śruby i kołki, znajdujące się w komplecie. Skrzynka nadaje się do powieszenia zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu. Posiada miejsce na nazwisko oraz otwór, przez króty można sprawdzić od frontu, czy wewnątrz znajdują się listy i przesyłki.

J.A.D. TOOLS donica ATENA z podstawą, 7,5 l
29 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Piękna donica ATENA marki J.A.D. TOOLS ze stylową podstawą dolną, doskonale nadaje się do kwiatów i mniejszych krzewów. Została wykonana z trwałego tworzywa imitującego ceramikę. Idealnie prezentuje się w ogrodzie, na balkonach i tarasach, a także wewnątrz domu.

J.A.D. TOOLS donica CLASSIC, 35 cm
39 zł 26 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Prosta, klasyczna doniczka CLASSIC marki J.A.D. TOOLS o prostym wykończeniu, wykonana jest z tworzywa sztucznego doskonale imitującego ceramikę. Jej średnica wynosi 35 cm. Znajduje zastosowanie w domu i na balkonie.

J.A.D. TOOLS donica CLASSIC, 40 cm
49 zł 35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Duża, klasyczna doniczka CLASSIC marki J.A.D. TOOLS o prostym wykończeniu, wykonana jest z tworzywa sztucznego doskonale imitującego ceramikę. Jej średnica wynosi 40 cm. Znajduje zastosowanie w domu i na balkonie.

J.A.D. TOOLS donica CLASSIC TOWER, 40 cm
79 zł 60 zł

Raty 10x0 %

Wysoka, klasyczna donica CLASSIC TOWER marki J.A.D. TOOLS świetnie nadaje się do sadzenia kwiatów i krzewów. Została wykonana z trwałej imitacji ceramiki. Jest wyposażona w doniczkę-wkładkę do umieszczania roślin. Nadaje się do użytku na zewnątrz i wewnątrz. Jej średnica wynosi 40 cm, a wysokość 63 cm.

J.A.D. TOOLS donica COUBI, 40 cm
32 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Prosta, nowoczesna donica COUBI marki J.A.D. TOOLS została wykonana z tworzywa o wysokiej jakości. Nadaje się zarówno do ogrodu, na taras, balkon. Idealna do sadzenia i uprawy ziół. Beżowa donica ma 40 cm szerokości i 18 cm wysokości.

J.A.D. TOOLS donica CROWN
32 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczna donica CROWN marki J.A.D. TOOLS to miejsce na 3 rośliny, które upiększą taras, balkon i ogród. Układając kilka doniczek Crown, będziesz w stanie uzyskać piękną kaskadę na większą ilość roślin, które będą widoczne ze wszystkich stron. Nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz.

J.A.D. TOOLS donica MATUBA, 29,8 cm
35 zł 25 zł

Raty 10x0 %

Nowoczesna doniczka MATUBA marki J.A.D. TOOLS posiada ciekawy wzór przypominający rattan. Jej średnica to mniej niż 30 cm. Uniwersalna donica nadaje się do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne chroni kolor donicy przed światłem słonecznym.

J.A.D. TOOLS donica MATUBA, 38,8 cm
61 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Pojemna doniczka MATUBA marki J.A.D. TOOLS posiada ciekawy wzór przypominający rattan. Jej średnica to 39 cm. Uniwersalna donica nadaje się do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne chroni kolor donicy przed światłem słonecznym.

J.A.D. TOOLS donica RATO, 26,2 x 26,2 cm
45 zł 32 zł

Raty 10x0 %

Trwała doniczka RATO marki J.A.D. TOOLS z nowoczesnym wzorem imitującym rattan, składa się z osłony i doniczki-wkładki do umieszczenia rośliny i podłoża. Kwadratowy kształt doniczki ma długość boku 26,2 cm. Nadaje się do użytku na zewnątrz i wewnątrz.

J.A.D. TOOLS donica RATO, 40 x 40 cm
105 zł 77 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Duża donica RATO marki J.A.D. TOOLS z nowoczesnym wzorem imitującym rattan, składa się z osłony i doniczki-wkładki do umieszczenia rośliny i podłoża. Kwadratowy kształt doniczki ma długość boku 40 cm. Nadaje się do użytku na zewnątrz i wewnątrz.

J.A.D. TOOLS donica RATO SQUARE
225 zł 146 zł

Raty 10x0 %

Duża donica RATO SQUARE marki J.A.D. TOOLS z nowoczesnym wzorem imitującym rattan, przeznaczona jest na zewnątrz, jak i wewnątrz. Dzięki swojemu rozmiarowi nadaje się również do dużych roślin. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne chroni kolor donicy przed światłem słonecznym. Doniczka ma 75 cm wysokości.

J.A.D. TOOLS donica RATOLLA ROUND, 30 cm
29 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Oryginalna doniczka RATOLLA ROUND marki J.A.D. TOOLS posiada nowoczesny wzór przypominający rattan. Jej średnica to 30 cm. Idealnie prezentuje się w ogrodzie, na balkonach i tarasach, a także wewnątrz domu. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewnia odporność na słońce i trwałość koloru donicy.

J.A.D. TOOLS donica SUNNY, 40 cm
49 zł 36 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wyjątkowa, okrągła doniczka SUNNY marki J.A.D. TOOLS została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z elementem dekoracyjnym – słonecznikiem. Nadaje się zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Jego średnica wynosi 40 cm. Donica jest łatwa w utrzymaniu i konserwacji.

J.A.D. TOOLS donica TERRA NOVA, 35 cm
28 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Trwała doniczka TERRA NOVA marki J.A.D. TOOLS z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z imitacją terakoty, ma średnicę 35 cm. Donica nadaje się zarówno do wnętrz, jak i do użytku na zewnątrz (balkony, ogrody, tarasy). Jest łatwa w utrzymaniu i konserwacji.

J.A.D. TOOLS donica TERRA NOVA, 40 cm
38 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Duża doniczka TERRA NOVA marki J.A.D. TOOLS została wykonana z wysokiej jakości tworzywa w kolorze ceglanym. Jej średnica wynosi 40 cm. Donica nadaje się zarówno do wnętrz, jak i do użytku na zewnątrz (balkony, ogrody, tarasy). Jest łatwa w utrzymaniu i konserwacji.

J.A.D. TOOLS donica TERRA NOVA, 45 cm
45 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Plastikowa doniczka TERRA NOVA marki J.A.D. TOOLS z prawdziwą imitacją terakoty, ma średnicę 45 cm. Doskonale nadaje się zarówno do wnętrz, jak i na balkon, taras, do ogrodu. Jest łatwa w utrzymaniu i konserwacji.

J.A.D. TOOLS doniczka RATOLLA SQUARE, 25 cm
29 zł 17 zł

Raty 10x0 %

Kwadratowa doniczka RATOLLA SQUARE marki J.A.D. TOOLS posiada ciekawy wzór przypominający rattan. Jej wymiary to 25 × 25 × 22 cm. Uniwersalna donica nadaje się do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne chroni kolor donicy przed światłem słonecznym.

J.A.D. TOOLS podłużna doniczka RATOLLA, 49,2 cm
35 zł 23 zł

Raty 10x0 %

Podłużna doniczka RATOLLA marki J.A.D. TOOLS z popularnym wzorem rattanu, może być zawieszona na metalowych haczykach. Uniwersalna doniczka znajduje zastosowanie w domu, na balkonie lub tarasie. W zestawie znadjuje się doniczka-wkładka, haczyki i podstawka.

J.A.D. TOOLS wisząca donica RATOLLA ROUND
25 zł 16 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wisząca doniczka RATOLLA ROUND marki J.A.D. TOOLS z nowoczesnym wzorem przypominającym rattan, jest przeznaczona do zawieszenia na metalowym łancuszku. Elegancka i praktyczna doniczka nadaje się do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne chroni kolor donicy przed światłem słonecznym.

J.A.D. TOOLS obrzeże trawnika 20 cm x 9 m - zielone
25 zł

Raty 10x0 %

Obrzeże trawnikowe marki J.A.D Tools pozwoli na swobodne rozdzielanie klombów, trawników lub innych elementów ogrodowych. Zostało wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze zielonym. Całość obrzeża w rozmiarach 20 cm x 9 m.

J.A.D. TOOLS przenośny stelaż na kocioł z haczykiem, 120 cm
49 zł

Raty 10x0 %

Przenośny stelaż nad ognisko marki J.A.D. TOOLS jest przeznaczony do gotowania na łonie natury. Trzy nogi o wysokości 1,2 metra skutecznie przytrzymają garnek i inne naczynia przydatne podczas grillowania i podgrzewania produktów spożywczych.

J.A.D. TOOLS kocioł emaliowany, 6 l
49 zł

Raty 10x0 %

Wysokiej jakości kocioł emaliowany marki J.A.D. Tools pozwoli Ci przygotować gulasz lub zupę. Został wyposażony w praktyczną zawieszkę pozwalającą umieścić kocioł nad ogniskiem oraz ułatwiającą przenoszenie produktu.

J.A.D. TOOLS pokrywka do garnka 8 l
25 zł

Raty 10x0 %

Idealna do garnków o pojemności 8 l. Pokrywa emaliowana wykonana z wysokiej jakości materiału. Posiada plastikową rączkę.

J.A.D. TOOLS kocioł emaliowany, 10 l
66 zł

Raty 10x0 %

Wysokiej jakości kocioł emaliowany marki J.A.D. Tools pozwoli Ci przygotować gulasz lub zupę. Został wyposażony w praktyczną zawieszkę pozwalającą umieścić kocioł nad ogniskiem oraz ułatwiającą przenoszenie produktu.

J.A.D. TOOLS kanister 20 l
89 zł

Raty 10x0 %

Kanister J.A.D. TOOLS wykonany z metalu, przeznaczony jest do paliw oraz lotnych substancji chemicznych. Kanister o pojemności 20 l będzie pomocny dla każdego posiadacza ogrodowych urządzeń spalinowych.

J.A.D. TOOLS kilof MacHook 80030
39 zł

Raty 10x0 %

Kilof J.A.D. TOOLS MacHook 80030 to pozwoli na swobodne kopanie oraz rozbijania kamieni czy też pniaków. Głowica wykonana z wytrzymałej stali.

J.A.D. TOOLS pokrywka do garnka 10 l
35 zł

Raty 10x0 %

Idealna do garnków o pojemności 10 l. Pokrywa emaliowana wykonana z wysokiej jakości materiału. Posiada plastikową rączkę.

J.A.D. TOOLS tkanina cieniująca 1.5x10m 160g/m²
72 zł

Raty 10x0 %

Tkanina cieniująca marki J.A.D TOOLS wykonana z mocnego i trwałego materiału, który przysłania 80% powierzchni. Chroni przed słońcem i wiatrem. Wysoka odporność na promieniowanie UV. Posiada wzmocnione krawędzie boczne oraz klipsy ułatwiające montaż.

J.A.D. TOOLS tkanina cieniująca 1.8x10m 160g/m²
99 zł

Raty 10x0 %

Tkanina cieniująca marki J.A.D TOOLS wykonana z mocnego i trwałego materiału, który przysłania 80% powierzchni. Chroni przed słońcem i wiatrem. Wysoka odporność na promieniowanie UV. Posiada wzmocnione krawędzie boczne oraz klipsy ułatwiające montaż.

J.A.D. TOOLS tkanina cieniująca 2,0x10m 160g/m²
109 zł

Raty 10x0 %

Tkanina cieniująca marki J.A.D TOOLS wykonana z mocnego i trwałego materiału, który przysłania 80% powierzchni. Chroni przed słońcem i wiatrem. Wysoka odporność na promieniowanie UV. Posiada wzmocnione krawędzie boczne oraz klipsy ułatwiające montaż.

J.A.D. TOOLS drabina 2-stopniowa J.A.D. TOOLS
75 zł

Raty 10x0 %

Drabina 2-stopniowa obustronna J.A.D TOOLS to niezbędny element wyposażenia każdego domu, biura czy warsztatu. Bezpieczna i solidna drabina pomoże dostać się do wyżej położonych półek i szafek. Jednocześnie dzięki niewielkiej wadze i możliwości złożenia jest łatwa do przeniesienia i schowania.

J.A.D. TOOLS łopata MacHook 80042
39 zł

Raty 10x0 %

Łopata J.A.D. TOOLS MacHook 80042 to duże narzędzie, które usprawni jesienne oraz wiosenne porządki w ogrodzie. Wykonana została z aluminium, co pozytywnie wpłynęło na niską wagę.

J.A.D. TOOLS pokrywa na kocioł 16 l
39 zł

Raty 10x0 %

Pokrywa emaliowana na garnki lub kociołki marki J.A.D TOOLS. Pokrywa kotła znacznie skraca czas gotowania i zapobiega wrzeniu. Przygotowana żywność będzie zawsze idealna.

J.A.D. TOOLS pokrywka garnka 13 litrów
49 zł 39 zł

Raty 10x0 %

Idealna do garnków o pojemności 13 l. Pokrywka emaliowana o średnicy 38 cm wykonana z wysokiej jakości materiału. Posiada plastikową rączkę.

J.A.D. TOOLS regał metalowy 120x45x180 SOLID (T12046)
245 zł

Raty 10x0 %

Regał metalowy SOLID T12046 marki J.A.D. TOOLS5 półkami z płyt wiórowych. Ma wszechstronne zastosowanie w garażu lub w warsztacie. Rozłożenie i złożenie go jest szybkie i łatwe.

J.A.D. TOOLS skrzynka pocztowa TX0124
154,29 zł 119 zł

Raty 10x0 %

Stalowa skrzynka TX0124 marki J.A.D. TOOLS to pewność długiej żywotności i trwałości. Dostosowana jest do zawieszenia zarówno na zewnątrz na płocie, murze, elewacji, jak i wewnątrz domu. Na froncie znajduje się miejsce na nazwisko.

J.A.D. TOOLS skrzynka pocztowa TX0160G
169 zł

Raty 10x0 %

Skrzynka pocztowa TX0160G marki J.A.D. TOOLS została wykonana ze stali nierdzewnej z mlecznym szkłem hartowanym. Posiada ciekawe wzornictwo w postaci koperty na froncie. Skrzynka nadaje się do powieszenia zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu