Jetboil Flash Java Geo
555 zł
+ darmowa dostawa

Wyjątkowo lekki zestaw do gotowania Jetboil Flash Java Geo przesuwa granice gotowania w podróży. Zaletą jest mniejsze zużycie gazu niż w przypadku tradycyjnych kuchenek, dzięki wydajnemu palnikowispecjalnemu wymiennikowi. Pozwala ugotować 0,5 litra wody w ciągu 100 sekund w każdych warunkach.


Jetboil MiniMo Adventure
735 zł
+ darmowa dostawa

Kuchenka turystyczna z zapłonem piezoelektrycznym dysponuje menażką o pojemności 1 litra oraz neoprenową osłoną, aby zapobiec poparzeniom przy dotknięciu. Posiada także wskaźnik temperatury, który poinformuje Cię, że woda się już gotuje. Jetboil MiniMo Adventure jest łatwa w transporcie.


Jetboil Flash Matrix
555 zł
+ darmowa dostawa

Wyjątkowo lekki zestaw do gotowania Jetboil Flash Matrix przesuwa granice gotowania w podróży. Zaletą jest mniejsze zużycie gazu niż w przypadku tradycyjnych kuchenek, dzięki wydajnemu palnikowispecjalnemu wymiennikowi.


Jetboil Flash Wilderness
555 zł
+ darmowa dostawa

Wyjątkowo lekki zestaw do gotowania Jetboil Flash Wilderness przesuwa granice gotowania w podróży. Zaletą jest mniejsze zużycie gazu niż w przypadku tradycyjnych kuchenek, dzięki wydajnemu palnikowispecjalnemu wymiennikowi. Pozwala ugotować 0,5 litra wody w każdych warunkach.


Jetboil kuchenka turystyczna MiniMo Sunset
728 zł
+ darmowa dostawa

Kuchenka turystyczna z zapłonem piezoelektrycznym dysponuje menażką o pojemności 1 litra oraz neoprenową osłoną, aby zapobiec poparzeniom przy dotknięciu. Posiada także wskaźnik temperatury, który poinformuje Cię, że woda się już gotuje. Jetboil MiniMo Sunset jest łatwa w transporcie.


Jetboil zestaw sztućców Jetset Utensil Set
54 zł

Zestaw sztućców składa się z noża, łyżki oraz widelca i dysponuje wysuwanym mechanizmem, który umożliwia składanie. Sztućce można przechowywać w praktycznym etui transportowym. Jetboil Jetset Utensil Set to doskonałe akcesorium, które z pewnością przyda się podczas podróży.