JOHN namiot dziecięcy Jednorożec
75 zł

57 zł

Dziecięcy namiot z motywem jednorożca. Pasuje wszędzie, do ogrodu czy domu! Nawet dzieci muszą czasami mieć swoją kryjówkę, a ten namiot zapewni im świetne miejsce do zabaw. Jest łatwy do złożenia i zajmuje niewiele miejsca.


JOHN piłka do skakania z Krecikiem 50 cm
29 zł

Piłka do skakania marki John to doskonała zabawka, która dostarczy zarówno pełno radości dla najmłodszych jak i wzmocni układ mięśniowo-szkieletowy. Piłka o średnicy 50 cm ma maksymalne obciążenie do 50 kg.


JOHN zestaw dwóch namiotów z tunelem
115 zł

98 zł

Zestaw dwóch namiotów z tunelem marki John to świetny pomysł na prezent dla dzieci. Materiał, z którego wykonane są elementy zestawu jest wytrzymały i łatwy do czyszczenia. Można ich używać zarówno na zewnątrz jak i w pomieszczeniach.


JOHN Konik do skakania
64 zł

Piłka do skakania marki John w kształcie kucyka. Jest nie tylko doskonałym narzędziem do zabawy, ale rozwija także ciało i pozwala pozbyć się dziecku nadmiaru energii.


JOHN namiot dziecięcy Pop Up Psi Patrol
60 zł

Dziecięcy namiot na licencji serii Psi Patrol. Pasuje wszędzie, do ogrodu czy domu! Nawet dzieci muszą czasami mieć swoją kryjówkę, a ten namiot zapewni im świetne miejsce do zabaw. Jest łatwy do złożenia i zajmuje niewiele miejsca.


JOHN namiot dziecięcy POP UP Smerfy
56 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Namiot dziecięcy John POP UP Smerfy z wizerunkiem Smerfów powinien znaleźć się w każdym ogrodzie lub pokoju. Dzieci mogą z niego korzystać w czasie urlopu, wakacji czy wyjazdów do babci. Złożenie i rozłożenie namiotu zajmuje zaledwie kilka sekund!


JOHN Namiot Kraina lodu
69 zł

59 zł

Namiot Kraina Lodu jest wspaniałym prezentem dla miłośników bajki. Pasuje do pokoju Twojego malucha, ale również i ogrodu. Uatrakcyjni zabawę oraz czas spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Wytrzymałość i bogata kolorystyka umili przebywanie w namiocie.


JOHN piłka do skakania, smok, 45 cm x 50 cm
62 zł
59 zł

Dmuchana piłka do skakania John dla dzieci to nie tylko fantastyczny sposób zapełnienia czasu. Zabawkę można wykorzystywać również do zabaw sportowychrehabilitacji. Konik stanowi także gustowny element każdego dziecięcego pokoju.


JOHN piłka do skakania, żyrafa, 55 cm x 50 cm
62 zł

Dmuchana piłka do skakania John dla dzieci to nie tylko fantastyczny sposób zapełnienia czasu. Zabawkę można wykorzystywać również do zabaw sportowychrehabilitacji. Konik stanowi także gustowny element każdego dziecięcego pokoju.


JOHN POP UP namiot Auta
77,62 zł

62 zł

Pop Up namiot Auta marki John zachwyci wielbicieli bajki „Cars". Namiot wykonany został z niezwykle lekkiego i łatwego w czyszczeniu materiału. Siatkowy daszek zapewni doskonałą wentylację.


JOHN Namiot Minionki
58 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Namiot Minionki jest wspaniałym prezentem dla miłośników bajki. Pasuje do pokoju Twojego malucha, ale również i ogrodu. Uatrakcyjni wolny czas na świeżym powietrzu. Wytrzymałość i bogata kolorystyka umili przebywanie w namiocie.


JOHN Kolorowe kulki  50 szt
29 zł
28 zł

Kolorowe kulki 50 szt marki John, to plastikowe kule które uatrakcyjnią zabawę w domu czy też na placu zabaw. Wspaniała przygoda i aktywność w gronie dzieciaków. Możesz sprawić swojemu maluchowi niesłychaną radość.


JOHN Namiot Cars NEON 2016
69 zł

Namiot Cars NEON 2016 marki John spodoba się pasjonatom samochodów oraz bajki „Auta". Namiot wykonany został z lekkiego, łatwo zmywalnego materiału, dzięki czemu można go postawić, zarówno w domu, jak i w ogrodzie.


JOHN namiot dziecięcy POP UP Trolls
56 zł

Namiot dziecięcy John POP UP Trolle z wizerunkiem Smerfów powinien znaleźć się w każdym ogrodzie lub pokoju. Dzieci mogą z niego korzystać w czasie urlopu, wakacji czy wyjazdów do babci. Złożenie i rozłożenie namiotu zajmuje zaledwie kilka sekund!


JOHN Piłka do skakania Auta II
29 zł

Piłka do skakania John to idealna zabawka dla Twoich pociech. Posiada uchwyty, dzięki którym dziecko trzyma się na niej pewnie skacząc. Wspomaga rozwój koordynacji i równowagi oraz kształtuje i wzmacnia mięśnie. Dodatkowo kolorowy motyw z bajki Auta 2 uatrakcyjni zabawę.


JOHN tunel

JOHN tunel

Ocena: 5
39 zł

Tunel marki John doskonale nada się do wielogodzinnej zabawy zarówno na zewnątrz jak i w pomieszczeniach. Istnieje możliwość łączenia tuneli oraz namiotów w celu stworzenia wielkich konstrukcji, w których dzieci będą mogły bawić się w ganianego/


JOHN Tunel Cars

JOHN Tunel Cars

Ocena: 4,5
43 zł

John Tunel Cars to doskonały tunel do zabawy dla najmłodszych. Wysoka wytrzymałość i prostota czyszczenia sprawią, że zabawa zawsze będzie doskonała, a motyw kolorystyczny z filmu „Auta“ spodoba się każdemu miłośnikowi filmów Disneya.


JOHN Zabawka do skakania Ponny
65 zł

59 zł

Konik do skakania Pony Sunshine to idealny kompan do zabawy. Można na nim usiąść, a dzięki materiałowi z jakiego jest wykonany skakać trzymając mocno uszy konika. Dodatkowo zabawka wspomaga rozwój koordynacji i równowagi oraz kształtuje i wzmacnia mięśnie.