JOHN zabawka do skakania - jednorożec 450 mm
77 zł

Raty 10x0 %

Uroczy jednorożec do skakania, z którym dziecko natychmiast wskoczy w świat fantazji. Zabawka jest nie tylko doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu przez dziecko, ale to także świetny gadżet sportowy i rehabilitacyjny.

JOHN namiot dziecięcy Jednorożec
60 zł

Wyprzedaż

Dziecięcy namiot z motywem jednorożca. Pasuje wszędzie, do ogrodu czy domu! Nawet dzieci muszą czasami mieć swoją kryjówkę, a ten namiot zapewni im świetne miejsce do zabaw. Jest łatwy do złożenia i zajmuje niewiele miejsca.

JOHN Namiot Kraina lodu
69 zł 59 zł

Raty 10x0 %

Namiot Kraina Lodu jest wspaniałym prezentem dla miłośników bajki. Pasuje do pokoju Twojego malucha, ale również i ogrodu. Uatrakcyjni zabawę oraz czas spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Wytrzymałość i bogata kolorystyka umili przebywanie w namiocie.

JOHN piłka do skakania, smok, 45 cm x 50 cm
62 zł 59 zł

Raty 10x0 %

Dmuchana piłka do skakania John dla dzieci to nie tylko fantastyczny sposób zapełnienia czasu. Zabawkę można wykorzystywać również do zabaw sportowychrehabilitacji. Konik stanowi także gustowny element każdego dziecięcego pokoju.

JOHN POP UP namiot Auta
77,62 zł 55 zł

Raty 10x0 %

Pop Up namiot Auta marki John zachwyci wielbicieli bajki „Cars". Namiot wykonany został z niezwykle lekkiego i łatwego w czyszczeniu materiału. Siatkowy daszek zapewni doskonałą wentylację.

JOHN zabawka do skakania - jednorożec, z pokrowcem
137 zł

Raty 10x0 %

Urocza zabawka w kształcie jednorożca, z którą dziecko natychmiast wskoczy w świat fantazji. Zabawka jest nie tylko doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu przez dziecko, ale to także świetny gadżet sportowy i rehabilitacyjny.

JOHN zabawka do skakania - potworek 450 mm
77 zł

Raty 10x0 %

Zabawny potworek do skakania, którego dziecko nie musi się bać. Zabawka jest nie tylko doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu przez dziecko, ale to także świetny gadżet sportowy i rehabilitacyjny.

JOHN piłka do skakania z Krecikiem 50 cm
29 zł

Raty 10x0 %

Piłka do skakania marki John to doskonała zabawka, która dostarczy zarówno pełno radości dla najmłodszych jak i wzmocni układ mięśniowo-szkieletowy. Piłka o średnicy 50 cm ma maksymalne obciążenie do 50 kg.

JOHN skoczek dziecięcy - jednorożec 55x50 cm
63 zł

Raty 10x0 %

Wesoły skoczek w kształcie jednorożca. Skoczek jest nie tylko świetną pomocą przy opiece nad dzieckiem, ale także ma zastosowanie sportowe i rehabilitacyjne. Maksymalne obciążenie wynosi do 50 kg.

JOHN Konik do skakania
64 zł

Raty 10x0 %

Piłka do skakania marki John w kształcie kucyka. Jest nie tylko doskonałym narzędziem do zabawy, ale rozwija także ciało i pozwala pozbyć się dziecku nadmiaru energii.

JOHN namiot dziecięcy Pop Up Psi Patrol
60 zł

Raty 10x0 %

Dziecięcy namiot na licencji serii Psi Patrol. Pasuje wszędzie, do ogrodu czy domu! Nawet dzieci muszą czasami mieć swoją kryjówkę, a ten namiot zapewni im świetne miejsce do zabaw. Jest łatwy do złożenia i zajmuje niewiele miejsca.

JOHN namiot dziecięcy POP UP Smerfy
56 zł

Raty 10x0 %

Namiot dziecięcy John POP UP Smerfy z wizerunkiem Smerfów powinien znaleźć się w każdym ogrodzie lub pokoju. Dzieci mogą z niego korzystać w czasie urlopu, wakacji czy wyjazdów do babci. Złożenie i rozłożenie namiotu zajmuje zaledwie kilka sekund!

JOHN Piłka do skakania Auta II
29 zł

Raty 10x0 %

Piłka do skakania John to idealna zabawka dla Twoich pociech. Posiada uchwyty, dzięki którym dziecko trzyma się na niej pewnie skacząc. Wspomaga rozwój koordynacji i równowagi oraz kształtuje i wzmacnia mięśnie. Dodatkowo kolorowy motyw z bajki Auta 2 uatrakcyjni zabawę.

JOHN piłka do skakania, żyrafa, 55 cm x 50 cm
62 zł

Raty 10x0 %

Dmuchana piłka do skakania John dla dzieci to nie tylko fantastyczny sposób zapełnienia czasu. Zabawkę można wykorzystywać również do zabaw sportowychrehabilitacji. Konik stanowi także gustowny element każdego dziecięcego pokoju.

JOHN zabawka do skakania - kucyk, z pokrowcem
129 zł

Raty 10x0 %

Wesoły „skoczek” w kształcie kucyka, zawsze gotowy na przejażdżkę z dzieckiem. Zabawka jest nie tylko doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu przez dziecko, ale to także świetny gadżet sportowy i rehabilitacyjny.

JOHN Zabawka do skakania Ponny
65 zł 59 zł

Raty 10x0 %

Konik do skakania Pony Sunshine to idealny kompan do zabawy. Można na nim usiąść, a dzięki materiałowi z jakiego jest wykonany skakać trzymając mocno uszy konika. Dodatkowo zabawka wspomaga rozwój koordynacji i równowagi oraz kształtuje i wzmacnia mięśnie.